Červený obývací pokoj - každého upoutá na první pohled

Zdá se vám červená příliš odvážná? To je škoda! Červená obývák vám totiž splní každý sen o bydlení. Toužíte po větší eleganci? Příjemné hravosti? Nebo kousku exotiky? Červené tóny vám pomohou všechny představy uskutečnit.

Je na vás, zda se rozhodnete pro odvážný krok a vymalujete červeně stěny místnosti nebo doplníte obývací pokoj zajímavým nábytkem. Červená sedací soupravu je příjemnou klasikou, pokud chcete prostor oživit a dodat mu trochu studentský ráz. Nemusíte však zůstat jen u ní. Výborně vypadá například červený příborník, stolek a židle či knihovna.

Červený obývák bude nepřehlédnutelný!

Výhodou červené barvy je, že ji můžete směle kombinovat. Pro romantický efekt vyzkoušejte bílou, béžovou či krémovou, ale bát se nemusíte ani tyrkysové a růžové. Pokud sníte o luxusní obýváku, vsaďte na tmavohnědou, šedou či černou. Červená obývák bude vypadat neodolatelně se starožitným nábytkem, krbem, zrcadlem v pěkně vypracovaném rámu a moderními obrazy na stěnách.

Obáváte se, že by vaše obývák vypadala v záplavě červené tmavě a ponuře? Oživte ji příjemnými červenými doplňky a o veselý a elegantní efekt máte postaráno.

Galéria obrázkov

Červená barva v obýváku

Červený obývák

Červený nábytek do obývacího pokoje

Červený obývák s červeným nábytkem

Obývák laděný do červena

Červené zařízení v obývacím pokoji

Červená pohovka do obývacího pokoje

Červená sedačka do obýváku

Červené doplňky v obýváku

Červený kredenc do obýváku

Červený obývák

Červená barva v obýváku

Červené stěny v obývacím pokoji

Červená malba v obýváku

Červený obývací pokoj

Červená stěna v obývacím pokoji

Červená v obýváku

Červené doplňky v obýváku

Červené obložení

Červené posezení a strop

Červené skříňky v obýváku

Červené stěny v obývacím pokoji

Červeno-bílý obývací pokoj

Červeno-krémový obývák

Červeno-šedý obývák

Obývák s červenou stěnou a žlutým gaučem

Zelený gauč a červená stěna v obývacím pokojiPublikováno dne: 21.02.2018
Hodnocení článku:
(86.2%)

Autor článku

Marcela Beňová

Miluji psaní a nejraději mám ty najobyčajne témata. Fascinují mě detaily, které mění dům na domov - knihovna plná milovaných knih, fotorámečky se záběry z vysněných cest a šatník ve stylu Carrie Bradshaw. Mým tajným snem je mít jednou doma vlastní saunu :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéruZávěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostorGeometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.

Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveňSkříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň

Máte už vybrán stolek pod TV? Není to tak jednoduché jak jste si na začátku mysleli? Možná vám pomohou se rozhodnout naše tipy. Nechte se inspirovat naší galerií.


Přidat komentář