Fialová barva do ložnice? My říkáme ano!

Ložnice by měla být místností klidu, relaxu a jakýmsi útočištěm, v němž se rádi a opakovaně zavíráme před okolním světem a alespoň na malou chvilku můžeme "vypnout" naši mysl a nerušeně se vyvalovat na posteli.

Na to, aby byl tento prostor pro nás skutečně příjemným, tak musí být zařízen podle našich představ. Během tohoto zařizování musíme dbát na to, abychom vybrali ideální barevnou kombinaci stěn, nábytku a ostatních bytových doplňků.

Netradiční fialová v ložnici

A právě do těchto barevných variací jsou velmi vděčné prakticky všechny odstíny fialové, která se dá dobře kombinuje především s bílými stěnami a doplňky. Do takového mixu zapadne i hnědý nábytek či koberec a podlaha. Fotografie v článku Vás o tomto souladu rozhodně přesvědčí. Nechte se o tom přesvědčit fotografiemi v článku.

Galéria obrázkov

Fialová manželská postel

Fialová ložnice

Fialová stěna v ložnici

Fialová v ložnici

Fialové detaily v ložnici

Fialové závěsy v ložnici

Ložnice s fialovou stěnou

Ložnice s fialovými detaily

Ložnice ve fialové

Tmavě fialová ložnicePublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(89.2%)

Autor článku

Jaroslav Uram

K psaní článků jsem se dostal už na gymnázium a za těch pár let se z toho vyvinulo skvělé hobby a mám v plánu ho naplno rozvíjet i nadále. Na psaní mě nejvíce baví to, že každá téma lze zpracovat různými způsoby a to dává prostor mé, někdy až příliš velké, kreativitě. Co se týče mého života, tak studuji na vysoké škole v Trnavě, kde bydlím na koleji a proto jsem si vskutku oblíbil večerní společenský život s kamarády. Pokud momentálně nepíšu nebo se nezabaví, tak si s radostí sednu k televizoru a podívám si dobrý fotbal.

V tejto kategórií nájdete aj:

Červená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvahaČervená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvaha

Červená do ložnice? Ano, či ne? Pokud patří k vašim oblíbeným, neměli byste se jí vyhýbat ani v ložnici. Naše inspirace vás o tom přesvědčí.

Bílá ložnice - Ideální barva pro čistou myslBílá ložnice - Ideální barva pro čistou mysl

Bílá v ložnici? Určitě jí výběrem neuděláte krok vedle. Bílá je barvou čistoty, evokuje svěžest, vysoké hodnoty a ideály. Viz naše fotoinšpirácie.

Hnědá ložnice - je to dobrá volba?Hnědá ložnice - je to dobrá volba?

Barvu do ložnice si vybírejte podle svých pocitů. Pokud se vám hnědá líbí a zklidňuje vás, pak se do vaší ložnice hodí.


Přidat komentář