Jídelna - jako součást kuchyně či obývacího pokoje

Vytvořit si příjemné prostředí, kde se dá najíst spolu s rodinou, je v dnešní uspěchané době opravdu důležité. Jídelna si můžete doma zřídit iv případě, že máte malou kuchyň. Fantazii se totiž meze nekladou.

Jídelna je důležitou součástí každého domova, protože za stolem se setkává celá rodina. Za stolem se nejen konzumuje jídlo, ale také diskutuje, rozhoduje a plánuje budoucnost. Jídelna může být součástí kuchyně, být v obývacím pokoji či se nacházet v samostatné místnosti.

Místo setkávání

Jídelna nemusí skládat z ničeho více než ze stolu a židlí, důležitá je totiž samotná funkce jídelny jako spojovacího prostoru. Mělo by jít vysloveně o rodinné prostředí, kde se dá najíst, ale například i pracovat či dělat si úkoly. Více využítí takového prostoru oceníte především v malém bytě.

Jídelna můžete vytvořit i jako přemostění kuchyně a obývacího pokoje. Jeden spojený prostor tak bude opticky oddělen a přitom si zachová přirozené denní světlo. Pokud nemáte nouzi o místě, klidně pro jídelna vyhraďte celou místnost.

Pokud si nevíte jídelna ve svém bytě představit, nechte se inspirovat naší galerií.

Galéria obrázkov

Bílá jídelna

Černobílá jídelna

Velká jídelna

Jídelna jako součást kuchyně

Jídelna pro čtyř

Jídelna s kulatým stolem

Jídelna vedle kuchyně

Jídelna v obývacím pokoji

Malá jídelna

Jídelna s černými židlemi

Jídelna na kuchyňském ostrůvku

Jídelna s dlouhým stolemPublikováno dne: 19.11.2018
Hodnocení článku:
(88.6%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Žluté kuchyně - potěší oko i duchaŽluté kuchyně - potěší oko i ducha

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volbaOranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.

Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostaneHnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane

Barva dřeva v kombinaci s bílou je pro kuchyně typická. Pokud nevíte, jakou kuchyni si zvolit, nad touto kombinací byste měli pouvažovat.


Přidat komentář