Paletové sezení - hodí se na zahradu i do domácnosti

Nábytek z palet si lze vyrobit opravdu rychle, jednoduše a poměrně levně. Stačí si prohlédnout naše inspirace a uvěříte, že paletové sezení na zahradu je stylovým doplňkem každého exteriéru. Na internetu se dá najít neuvěřitelné množství návodů jak sestrojit sedačku z palet, které vás touto nenáročnou aktivitou provedou krok po kroku.

Před samotnou výrobou si nezapomeňte dřevěné europalety natřít na požadovaný odstín. Potom záleží pouze na vaší manuální zručnosti. Vyrobte si menší křeslo, středně velkou pohovku nebo velký gauč z palet, na kterém si vychutnáte chvíle pohody s rodinou a přáteli. Na nový paletový nábytek nezapomeňte umístit matrace a pár dekoračních polštářů, dodáte mu styl a šmrnc. Z palet si však můžete vyrobit i nábytek do domácnosti, pár inspirací najdete v galerii.

Galéria obrázkov

Bílé paletové sezení

Pohovka z dřevěných palet

Zahradní paletové sezení pod altán

Modré paletové sezení na zahradu

Matrace na paletové sezení

Zahradní nábytek z palet

Zahradní paletové sezení

Gauč z dřevěných palet

Paletové sezení na terasu

Paletové sezení na zahradě

Velký gauč z palet

Pohodlný paletové sezení

Paletové sezení na terasu

Paletová postel

Paletové křesla

Paletové sezení

Paletový stolek

Zahradní paletové sezení

Pohovka z palet

Postel z palet

Sezení z palet

Stolek z palet

Zahradní sezení z paletPublikováno dne: 11.09.2017
Hodnocení článku:
(93%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Zahradní altán - oceníte ho v létě i na podzimZahradní altán - oceníte ho v létě i na podzim

Uvažujete nad zahradním altánem? Určitě si ho do své zahrady pořiďte. Stane se pro vás oázou klidu a místem symbolizujícím odpočinek.

Inspirace pro vaši terasu a zahradu - připravte si příjemné posezeníInspirace pro vaši terasu a zahradu - připravte si příjemné posezení

Plánujete upravit svou terasu či zahradu, avšak nemáte nápady? Vyzkoušejte některý z našich tipů.

Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteliVerandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli

Veranda či terasa je snem pravděpodobně každého, kdo by chtěl bydlet v domě. Je to prostor, kde si můžete na čerstvém vzduchu posedět s rodinou či přáteli.


Přidat komentář