Retro obývací pokoj - vsaďte na explozi barev

Prvky retro stylu nás obklopují každý den. Spojení moderního a retra se líbí nejen mladším, ale i starším ročníkům. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj obývací pokoj oživíte netradičním old school prvkem, pak si určitě prohlédněte obrázky v naší galerii.

Mít doma retro obývák samozřejmě neznamená to, že ji zařídíte starými skříněmi a vybledlými obrázky z prababkinej půdy, ačkoli právě takové kousky mají největší nostalgickou hodnotu a již mírná údržba jim umí vdechnout nový život.

Spolehnout se můžete i na cenově dostupný retro nábytek, který najdete i na našem webu. Svůj obývací pokoj můžete ozdobit krásným barevným retro kobercem, originální sedačkou, komodou na nožičkách v retro stylu, výraznou tapetou, obrazy či plakátem s tváří filmové ikony či tradičním doplňkem, jakým je například gramofon a stojan na desky. Retro je barevné, proto se nebojte odvázat a experimentovat s barvami!

Galéria obrázkov

Retro sedačka a křeslo

Retro skříňka

Retro obývák

Gramofon s plotnami

Barevní retro obývací pokoj

Retro nábytek

Modrý gauč a retro křesla

Skříňka na plotny

Retro stolek

Retro sedačka

Obývák ve stylu retro

Modro-žlutý obývák

Malý retro obývací pokoj

Modrý retro obývací pokoj

Kolo v retro obýváku

Retro doplňky v obýváku

Retro křesla

Retro pohovka

Retro zákoutí

Světlý retro obývací pokoj

Zelené retro křesla

Žluté křeslo s lampouPublikováno dne: 07.09.2017
Hodnocení článku:
(86.2%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéruZávěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.

Geometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostorGeometrické vzory v obývacím pokoji - ozvláštní každý prostor

Ať už si vyberete malé, nebo velké, výrazné či tlumené, vzory dokážou zpestřit každý obývák. K nejtradičnějším patří černobílá kombinace, která najde uplatnění i u vás.

Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveňSkříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň

Máte už vybrán stolek pod TV? Není to tak jednoduché jak jste si na začátku mysleli? Možná vám pomohou se rozhodnout naše tipy. Nechte se inspirovat naší galerií.


Přidat komentář