Zelená ložnice - budete se v ní cítit jako v bavlnce

Ložnice by měla působit uklidňujícím a tišit vaše smysly. Je to místnost, ve které si potřebujete odpočinout, chcete v ní vypnout po celém dni v práci. Zelená vytváří chlácholivě atmosféru, přenese vás do přírody a vyvolá pozitivní pocity.

Ačkoli si mnoho lidí říká, že ložnice slouží pouze na spaní, ve skutečnosti je to prostor, který je vyhrazen na odpočinek, čili by měl vyvolávat příjemný pocit uvolnění a odpočinku.

Záplava zelené

Stěny, koberec, povlečení, lampy, nábytek - zelené může být opravdu všechno, na co si jen pomyslíte. Máte zelenou rádi, ovšem nechcete jí v ložnici příliš? Pak si ji zvolte jako barvu doplňků, případně ji zkombinujte s další svojí oblíbenou barvou.

Zařizování bytu je záležitostí vaší fantazie a toho, abyste se v prostoru cítili opravdu jako doma. Volba zelené v tomto pro vás intimním a soukromém prostoru svědčí o tom, že jste pravděpodobně přátelský člověk, který si chrání své soukromí. Volba odstínu odráží vaši osobnost - je vám blízká tmavozelená nebo světlezelená. Upřednostňujete žlutozelenou, zda zelenomodrou? Vyberte si z ašich inspirací.

Galéria obrázkov

Šedozelená ložnice

Ložnice laděná do zelené

Ložnice se zelenou stěnou

Tmavě zelená stěna a polštáře v ložnici

Telená ložnice

Zelená v ložnici

Zelené stěny v ložniciPublikováno dne: 20.11.2018
Hodnocení článku:
(91.8%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Červená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvahaČervená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvaha

Červená do ložnice? Ano, či ne? Pokud patří k vašim oblíbeným, neměli byste se jí vyhýbat ani v ložnici. Naše inspirace vás o tom přesvědčí.

Bílá ložnice - Ideální barva pro čistou myslBílá ložnice - Ideální barva pro čistou mysl

Bílá v ložnici? Určitě jí výběrem neuděláte krok vedle. Bílá je barvou čistoty, evokuje svěžest, vysoké hodnoty a ideály. Viz naše fotoinšpirácie.

Hnědá ložnice - je to dobrá volba?Hnědá ložnice - je to dobrá volba?

Barvu do ložnice si vybírejte podle svých pocitů. Pokud se vám hnědá líbí a zklidňuje vás, pak se do vaší ložnice hodí.


Přidat komentář