Žlutá koupelna - i doplňky rozhodují

Žlutá jako barva slunce a světla působí na většinu lidí povzbudivě, živě, pozitivní, zároveň působí hravě. Tato barva podporuje komunikativnost a tvořivost. Jelikož podporuje a stimuluje nervovou soustavu, vyvolává pocit pohody a chuti do života, je výbornou volbou do každé domácnosti.

Přestože má žlutá tolik pozitiv, nesetkáte se s ní v domácnostech až tak často. Pokud vám nechybí odvaha a chcete svůj byt ladit v barvách žluté, nezapomeňte ji dát i do koupelny.

Udělejte si den

V koupelně začíná své ráno každý. To je fakt. Ať už jde o sprchování, mytí zubů nebo úpravu vizáže, koupelně se nedá vyhnout. Je jedno, zda si vymalujete žlutě stěny, nebo zvolíte tuto barvu na nábytek, vaše koupelna se rozzáří. Tato barva se dá velmi dobře kombinovat, proto pokud se obáváte toho, že by mohl prostor v záplavě žluté působit příliš nevkusně, zkombinujte ji s šedou, černou či hnědou. Ani kombinaci s bílou, béžovou či krémovou nebudete litovat. Nádech luxusu můžete koupelně dodat díky zlatým doplňkem.

Galéria obrázkov

Žlutá sprcha

Žluté stěny v koupelně

Žlutá vana a stěny

Žlutý obklad ve sprše

Žlutá vana

Žlutá vana a květináče

Do žluta laděná koupelna

Žluté doplňky v koupelně

Žlutý obklad v koupelně

Koupelna v žluté

Žlutá koupelna

Žlutý detail v koupelněPublikováno dne: 19.11.2018
Hodnocení článku:
(87%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovatČervená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat

Pokud máte rádi červenou barvu, určitě se jí při zařizování bytu nevyhýbejte. Hodí se do každé místnosti, dokonce i do koupelny. Nevěříte? Pak si to ověřte v naší galerii.

Modrá koupelna dodá vašemu bytu šmrncModrá koupelna dodá vašemu bytu šmrnc

Modrá se s koupelnami spojuje už nějaký ten čas. Že se jí nemusíte při zařizování koupelny vůbec obávat vás přesvědčí naše foto inspirace. Do komentářů nám nezapomeňte poslat fotky...

Zelená koupelna nemusí být tuctováZelená koupelna nemusí být tuctová


Přidat komentář