Žluté kuchyně - potěší oko i ducha

Žlutá barva má mnoho pozitiv - nejenže je optimistická a zlepšuje náladu, ale také dokáže zesvětlit a oteplit interiér a zvětšit prostor. Říká se však i to, že vzbuzuje chuť k jídlu, proto se do kuchyně nehodí. Pokud však máte pevnou vůli, nemusíte se ji bát ve své kuchyni použít.

Žlutá na skříňkách, stěnách či doplňcích

Žlutá se hodí především do menších a tmavších kuchyní, kde se mohou naplno projevit její zesvětlující vlastnosti. Dokáže i do té nejnudnější kuchyně vnést slunce, teplo, radost a život, zlepší vám náladu kdykoliv se na ni podíváte. Vzhledem k tomu, že se dá snadno kombinovat s množstvím barev, můžete si do své kuchyně zvolit jen žluté doplňky. Pokud se této výrazné barvy neobáváte, klidně si zvolte celou kuchyňskou linku v žluté. Zkombinujte ji například s bílou, stříbrnou či hnědou.

Galéria obrázkov

Dřevěná žlutá kuchyň

Kuchyň se žlutou linkou

Světle žlutá kuchyň

Tmavě žluté kuchyňské skříňky

Výrazně žlutá kuchyň

Žlutá kuchyň

Žlutá kuchyň s modrým obložením

Žlutá kuchyňská linka

Žlutá v kuchyni

Žluté kuchyňské linky

Žluté skříňky a židle

Žlutá skříňka v kuchyniPublikováno dne: 21.11.2018
Hodnocení článku:
(90.6%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volbaOranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.

Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostaneHnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane

Barva dřeva v kombinaci s bílou je pro kuchyně typická. Pokud nevíte, jakou kuchyni si zvolit, nad touto kombinací byste měli pouvažovat.

Moderní dřevodekor kuchyně - dejte šanci aktuálním trendůmModerní dřevodekor kuchyně - dejte šanci aktuálním trendům

Plánujete zařizovat kuchyni a líbí se vám moderní kuchyně se vzorem dřeva? Potom začněte uvažovat nad drevodekorovou kuchyňskou linkou.


Přidat komentář