Adventní kalendář pro děti nejen se sladkostmi! Populární je dřevěný, se šperky či s kosmetikou.

Klasika, kterou přes svátky nepohrdne žádný milovník Vánoc. Adventní kalendář je jedním ze symbolů vánočního období a mnohým přirostl k srdci už v dětských dobách. Avšak klasika už není tou, na jakou jsme byli zvyklí. Většina z nás si zřejmě vzpomene na papírovou obdélníkovou krabičku s okénky, pod nimiž se skrývala políčka sladké polské čokolády. Tato možnost je aktuální ještě i dnes. Kromě toho však i množství jiných alternativ.

Adventní kalendář pro děti

Adventní kalendář u dětí navodí sváteční atmosféru a dá jim důvod těšit se na to, co bude pod vánočním stromkem. Adventní kalendář pro dospělého či dítě určitě nemusí ukrývat jen tabulky čokolády. Najdou se i takové, které jsou na míru šité mužům či ženám. Kreativních podob adventního kalendáře je skutečně několik.

Adventní kalendář nově

Ten pocit, když už i vy začnete odpočítávat dny zbývající k magickému datu 24. prosince, určitě dobře znáte. Vánoce se blíží a radost vzrůstá. S tím i stres a myšlenky na to, kdy tento rok nakoupíme dárky. Adventní kalendář je jedním ze způsobů, jak si připomenout, kolik dní zbývá do Vánoc.

V nabídce najdete praktické i dekorativní adventní kalendáře, které v sobě dokážou skrývat skutečné překvapení. Kalendáře plné hraček, drogerie, šperků nebo adventní kalendáře určené pro muže. Ve fantazii se meze nekladou.

Kreativní alternativy

Mimo dětských adventních kalendářů si přimeneme také kalendáře určené pro dospělé. Začneme kalendáři, které jsou perfektní dekorací pro každou domácnost. Mimochodem také najdete i v našem katalogu. Kalendáře z vánočních ponožek, dřevěný kalendář, klasický papírový kalendář, které ukážou na viditelném místě opravdu ukázkově. Krásně ukážou dekorativní kalendáře ve tvaru vánočního stromku či vyzdobeného domku. Kalendář skutečně může mít různé podoby od vzniku světa.

Originální adventní kalendář pro děti z papíru

Velmi oblíbeným trendem je v posledních letech adventní kalendář s kosmetikou či praktickou drogerií. Ideální především pro ženy. Tyto kalendáře se pohybují v hodnotě 400 až 600 Kč. Známým je například Balea adventní kalendář v prodejní síti LIDL nebo DM drogerie. Oblíbený je i kalendář plný kosmetiky Trend it up nebo adventní kalendář Alverde. Potěšit ženské srdce může i adventní kalendář se šperky.

Mužské osazenstvo potěší určitě i adventní kalendář se sladkou odměnou, pokud tedy milujete čokoládu. Pokud ne, možná vás osloví něco pikantnějšího. Adventní kalendář, který je mužům více než podobný. V okénkách se v plné kráse nacházejí lechtivé záběry žen.

Nejlepší adventní kalendáře pro děti

Z adventního kalendáře mají radost pochopitelně hlavně děti. Od 1. až po 24. prosince je totiž každý den čeká jedno milé překvapení. Nejklasičtějším řešením je uvedená odměna v podobě čokolády. Aby to však nebyla tento rok stejná klasika, nabídneme vám inspirativní výběr adventních kalendářů pro nejmenší.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.

Černá koupelna - vypadá lépe než by se mohlo zdát Černá koupelna - vypadá lépe než by se mohlo zdát

Černou v koupelně si neví mnoho lidí ani představit. A to i přesto, že působí vskutku elegantně a nadčasově. Nechte se inspirovat.

Adventní věnce Adventní věnce

4 týdny před Vánocemi je krásná, zároveň však i hektická kapitola roku. Přesto bychom neměli zapomenout na jeden z nejtypičtějších symbolů adventu, tradiční adventní věnec, který přinese...Publikováno dne: 30.11.2019
Hodnocení článku:
(91.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jaká podlaha je nejlepší do dětského pokoje? Vinylová, korková nebo plovoucíJaká podlaha je nejlepší do dětského pokoje? Vinylová, korková nebo plovoucí

Kupujete podlahu do dětského pokoje? Malé děti tráví na zemi spoustu času, a proto byste výběr správné podlahy neměli podcenit. To, jaké faktory jsou důležité u podlah pro děti, si...

Jak naučit děti uklízet? Rozpis domácích prací i obrácená psychologie fungujíJak naučit děti uklízet? Rozpis domácích prací i obrácená psychologie fungují

Znáte to. Spolu s uklízením přichází i spousta křiku. Vaše dítě (ne)pořádek vidí jinak. Vlastně mu vůbec nepřekáží. Jak ho naučit pořádkumilovnosti?

Nafukovací bazén pro malé děti? Recenze chválí hlavně malé rozměryNafukovací bazén pro malé děti? Recenze chválí hlavně malé rozměry

Dopřejte vodní zábavu v létě dětem v každém věku. Už nyní je třeba myslet na to, jak bude trávit svoje volné chvíle. Víte, jaký bazén pro děti vlastně vybrat?