Adventní kalendář pro děti nejen se sladkostmi! Populární je dřevěný, se šperky či s kosmetikou.

Klasika, kterou přes svátky nepohrdne žádný milovník Vánoc. Adventní kalendář je jedním ze symbolů vánočního období a mnohým přirostl k srdci už v dětských dobách. Avšak klasika už není tou, na jakou jsme byli zvyklí. Většina z nás si zřejmě vzpomene na papírovou obdélníkovou krabičku s okénky, pod nimiž se skrývala políčka sladké polské čokolády. Tato možnost je aktuální ještě i dnes. Kromě toho však i množství jiných alternativ.

Adventní kalendář pro děti

Adventní kalendář u dětí navodí sváteční atmosféru a dá jim důvod těšit se na to, co bude pod vánočním stromkem. Adventní kalendář pro dospělého či dítě určitě nemusí ukrývat jen tabulky čokolády. Najdou se i takové, které jsou na míru šité mužům či ženám. Kreativních podob adventního kalendáře je skutečně několik.

Adventní kalendář nově

Ten pocit, když už i vy začnete odpočítávat dny zbývající k magickému datu 24. prosince, určitě dobře znáte. Vánoce se blíží a radost vzrůstá. S tím i stres a myšlenky na to, kdy tento rok nakoupíme dárky. Adventní kalendář je jedním ze způsobů, jak si připomenout, kolik dní zbývá do Vánoc.

V nabídce najdete praktické i dekorativní adventní kalendáře, které v sobě dokážou skrývat skutečné překvapení. Kalendáře plné hraček, drogerie, šperků nebo adventní kalendáře určené pro muže. Ve fantazii se meze nekladou.

Kreativní alternativy

Mimo dětských adventních kalendářů si přimeneme také kalendáře určené pro dospělé. Začneme kalendáři, které jsou perfektní dekorací pro každou domácnost. Mimochodem také najdete i v našem katalogu. Kalendáře z vánočních ponožek, dřevěný kalendář, klasický papírový kalendář, které ukážou na viditelném místě opravdu ukázkově. Krásně ukážou dekorativní kalendáře ve tvaru vánočního stromku či vyzdobeného domku. Kalendář skutečně může mít různé podoby od vzniku světa.

Originální adventní kalendář pro děti z papíru

Velmi oblíbeným trendem je v posledních letech adventní kalendář s kosmetikou či praktickou drogerií. Ideální především pro ženy. Tyto kalendáře se pohybují v hodnotě 400 až 600 Kč. Známým je například Balea adventní kalendář v prodejní síti LIDL nebo DM drogerie. Oblíbený je i kalendář plný kosmetiky Trend it up nebo adventní kalendář Alverde. Potěšit ženské srdce může i adventní kalendář se šperky.

Mužské osazenstvo potěší určitě i adventní kalendář se sladkou odměnou, pokud tedy milujete čokoládu. Pokud ne, možná vás osloví něco pikantnějšího. Adventní kalendář, který je mužům více než podobný. V okénkách se v plné kráse nacházejí lechtivé záběry žen.

Nejlepší adventní kalendáře pro děti

Z adventního kalendáře mají radost pochopitelně hlavně děti. Od 1. až po 24. prosince je totiž každý den čeká jedno milé překvapení. Nejklasičtějším řešením je uvedená odměna v podobě čokolády. Aby to však nebyla tento rok stejná klasika, nabídneme vám inspirativní výběr adventních kalendářů pro nejmenší.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie

Je vaším snem mít kuchyni zařízenou v provensálském stylu? Potřebujete zařízení laděné v bílé a stylové doplňky, díky kterým si budete připadat jako na jihovýchodě Francie.

Fialová koupelna - působí luxusně a odvážné Fialová koupelna - působí luxusně a odvážné

Fialová barva je dlouhá léta spojována s luxusem a královským prostředím. Kdysi totiž nebylo jednoduché vyrobit fialové barvivo, proto bylo velmi vzácné. Přestože dnes je už fialová...

Moderní dřevodekor kuchyně - dejte šanci aktuálním trendům Moderní dřevodekor kuchyně - dejte šanci aktuálním trendům

Plánujete zařizovat kuchyni a líbí se vám moderní kuchyně se vzorem dřeva? Potom začněte uvažovat nad drevodekorovou kuchyňskou linkou.Publikováno dne: 30.11.2019
Hodnocení článku:
(91.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší dětská trampolína pro děti? Poradíme, jak vybratNejlepší dětská trampolína pro děti? Poradíme, jak vybrat

Snad neexistuje zábavnější pohybová aktivita pro děti než je skákání na trampolíně. Při výběru vhodné trampolíny byste však neměli dbát jen na atraktivní vzhled, ale také na bezpečnost a...

Houpačka do bytu nejen do dětského pokoje. Připevněte do stropu nebo na zárubeňHoupačka do bytu nejen do dětského pokoje. Připevněte do stropu nebo na zárubeň

Dětské houpačky jsou v raném věku běžnou součástí dětské zábavy. Poradíme vám, jak vašim dětem dopřát autentický a bezpečný zážitek z houpání u vás doma.

Jaké RC auto na dálkové ovládání do terénu či na cestu? Jsou lepší elektrická, nebo RC auta na benzín?Jaké RC auto na dálkové ovládání do terénu či na cestu? Jsou lepší elektrická, nebo RC auta na benzín?