Multifunkční teplovzdušný hrnec Delimano Multivařič 20v1 (recenze)

Patříte do skupiny lidí, kterým, ačkoliv se občas snaží něco dobrého uvařit, připálí se i slaná voda? Na to, abyste něco uvařili, nemusíte umět vařit. Pokud jste si mysleli, že jste už vyzkoušeli kdeco, různé postupy a ono se to i tak spálí, určitě jste se ještě nesetkali "s panem šéfkuchařem". Takto hrdě můžeme označovat Multivařič 20v1 od Delimana.

Delimano multivarič 20v1 recenze a zkušenosti

Je to kuchyňská pomůcka, se kterou navaří už myslím každý, nejen šéfkuchař. Ulehčí vám život a prodlouží čas, který můžete trávit lépe než únavným a nekonečným vařením, např. s rodinou na výletě.

Stručně o Multivařiči 20v1

Multifunkční hrnec Delimano Multivařič 20v1 je elektrické zařízení s výkonem 900 W, které disponuje širokou škálou naprogramovaných funkcí. Kromě toho, že ukrývá 20 šikovných postupů, jak rychle, snadno a ještě k tomu i zdravě připravit konkrétní jídla, disponuje i dalšími funkcemi. Jednou z nich je nastavení doby vaření nebo funkce, která vám jídlo udrží teplé i dlouho po přípravě. Má nadčasový nerezový design s digitálním displejem. Je vybavený nerezovým nepřilnavým povrchem a bohatým příslušenstvím, včetně hrnce s objemem až 5 l. Tato špička ledovce nese značku Delimano, která má mnoho zkušeností s usnadňováním života běžného člověka. Vyrábí spotřebiče, kuchyňské náčiní a další pomůcky, které vám pomohou s domácími pracemi.

Technologie 20v1

Hrnec je vysoce inteligentním elektrickým spotřebičem. Stlačením jediného tlačítka a přidáním potřebných surovin, dokáže připravit hotové jídlo. Bez toho, abyste museli spekulovat, jak se vaří polévka či rýže, dokážete s multivařičem připravit více než 20 jídel. Prostřednictvím programů totiž můžete uvařit různá jídlá, nejen ta, co se nacházejí na tlačítkách.

Multifunkční hrnec Multivarič 20v1 Delimano příslušenství

Další funkce

Užitečná je např. funkce odloženého startu, díky které vás bude čekat navařené jídlo po příchodu z práce. Jediné, co bude vaším úkolem, je vyhradit si 5 minut času, během kterých všechny ingredience vložíte do hrnce, nastavíte vhodný program a začátek vaření trochu posunete. I pokud budete mít zpoždění z práce, bude vám to v kuchyni už krásně vonět. S funkcí automatického ohřívání si na talíř naservírujete vždy teplé a stále stejně chutné jídlo, jako kdybyste ho přímo dovařili.

Rychle a chutně

V porovnání s běžným vařením v klasickém hrnci je Delimano Multivařič až o 50 % rychlejší. Může za to i pevně usazený kryt, navržený tak, aby propouštěl jen tolik vzduchu, kolik skutečně potřebuje. Právě proto se v hrnci udržuje optimální teplota po celou dobu přípravy. Je to také důvod, proč vám jídlo neshoří, resp. se nepřipálí. Pokud vám nevyhovuje teplota, která je u jednotlivých jídel naprogramovaná, tlačítkem + nebo – si ji můžete regulovat. Podobně je to i s časem vaření. Hrnec je z nepřilnavého povrchu, proto se vám nestane, že budete muset používat kartáč na oškrábání přilepeného jídla a vařit můžete klidně i bez kapky oleje napařováním.

Delimano Multivarič 20v1 ovládání

Zdravé vaření bez starostí

Multivařič v sobě ukrývá i funkce, které využijí lidé, co se dali na redukční diety, kteří mají vysoký cholesterol, jsou obézní nebo se jen touží stravovat lépe. Touto funkcí je i napařování zeleniny, brambor, ale také masa či ryb. Vlastně všechno, co byste chtěli, můžete připravit i nejzdravějším způsobem prostřednictvím páry, bez špetky přidaného tuku. K tomu nejlepšímu výsledku vám pomůže i parní nástavec, který je součástí bohatého příslušenství. Multivařič vám usnadní:

 • vaření masa, drubeže a zeleniny,
 • dušení, smažení a pomalé vaření,
 • přípravu rýže, fazolí a dalších luštěnin,
 • vaření polévek, různých omáček a krémů,
 • přípravu obilovin, kaše pro vaše ratolesti, cottage cheesu,
 • vaření chutného jogurtu, nebo dokonce i lektvaru,
 • napařování různých potravin,
 • udržování teploty jídla.

Vaše a naše zkušenosti

Multivařič 20v1 nemá mnoho recenzí od uživatelů. Ty, které jsme našli, jsou však pozitivní. Na Heuréce se nenachází k danému vařiči žádná recenze, pouze ke značce Delimano. Většina uživatelů hodnotí značku Delimano kladně. V době psaní recenze ji kladně ohodnotilo až 87 % lidí. Líbí se jim kvalita zboží, rychlost doručení a cena produktů.

Recenze a zkušenosti s Delimano Multivarič 20v1

Líbilo se mi

Mně osobně se hrnec velmi líbí. Nemusím stále vymýšlet, jak a co připravit. Jednoduše si najdu recept na internetu, hodím do hrnce ingredience a čekám na výsledek. Navíc jsem sportovec, takže velmi oceňuji jídla, jako jsou např. cottage cheese, jogurt či ovesná kaše. Nemluvě o té božské chuti domácího výrobku. U tohoto hrnce mi nikdy nehrozí, že se najím už z výparů a z vůní. Musím uvést i bohaté příslušenství, díky kterému je moje jídlo každý den jiné. Jeden den si napařím lososa, další si připravím jogurtový dip s kuřecím masem, potom zeleninovou polévku, vypražím na minimálním množství másla zeleninové placky apod.

Plusy

 • Množství programů,
 • bohaté příslušenství,
 • rychlý, spolehlivý,
 • nepřilnavý povrch,
 • rychlá údržba,
 • připravuje chutné jídlo,
 • odložený start,
 • funkce Keep warm – udržet teplé,
 • super cena v poměru ke kvalitě.

Nelíbilo se mi

Uvítala bych, kdyby se najednou dalo připravovat víc jídel. Bylo by to praktičtější, např. při vaření druhého chodu, který sestává z rýže a masa. Nelíbí se mi, že ovládací panel na hrnci je v anglickém jazyku. Přestože něco anglicky umím, při rychlém naprogramování se "ztrácím" a musím přemýšlet, abych to nezvolila špatně. Nakonec ještě řeknu, že možná není až tak dobré neustále vařit prostřednictvím tohoto hrnce. Člověk i zapomene vařit a někdy je dobré si užít to kulinářské kouzlo.

Multifunkční hrnec Delimano Multivarič 20v1

Mínusy

 • Menu na hrnci je v angličtině,
 • trochu menší výkon.

Nejčastější otázky

Jaké jsou základní parametry multivařiče?

 • Typ zařízení = multifunkční elektrický kuchyňský hrnec
 • Výrobce = Delimano
 • Příkon = 900 W
 • Napětí = 220–240 V
 • Objem hrnce = 5 l
 • Kapacita nádobek na jogurty = 200 ml
 • Funkce = 20 programů vaření, odložený start, funkce zachování teploty, nastavení teploty a času vaření
 • Digitální displej

Kolik stojí a kde se dá Multivařič 20v1 koupit?

Multivařič si můžete opatřit přímo z pohodlí vašeho domova na oficiální internetové stránce prodejce www.delimano.sk. Tam ho získáte za bezkonkurenční cenu 99,90 € a možná i levněji. Píšeme možná, protože pokud jste členem klubu Delimano, který má na svém kontě 5 hvězdiček, máte možnosť ušetřit až 40 €. Znamená to, že členové si Multivařič mohou koupit za fantastickou sumu 59,90 €.

Co je součástí objednávky multivařiče?

Součástí hrnce je bohaté příslušenství. Kompletní sada pomůcek, které určitě využijete. Celá sada obsahuje: nerezový multifunkční hrnec s krytem, velký vnitřní hrnec s objemem 5 l, parní nástavec, odměrku, stěrku, 6 nádobek na jogurty spolu s víky.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Fialová koupelna - působí luxusně a odvážné Fialová koupelna - působí luxusně a odvážné

Fialová barva je dlouhá léta spojována s luxusem a královským prostředím. Kdysi totiž nebylo jednoduché vyrobit fialové barvivo, proto bylo velmi vzácné. Přestože dnes je už fialová...

Zelená ložnice - budete se v ní cítit jako v bavlnce Zelená ložnice - budete se v ní cítit jako v bavlnce

Patří zelená k vašim oblíbeným barvám? Pak se jí při zařizování bytu nemusíte vůbec obávat. Podívejte se, jak se hodí například do ložnice.

Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody

Toužíte s příchodem jara osvěžit vaši kuchyni? Naberte odvahu a dodejte její originalitu jedinečnými odstíny zelené. Vneste do svého bytu kousek přírody a harmonie pomocí mátových,...Publikováno dne: 02.10.2020
Hodnocení článku:
(91.4%)

V této kategorii najdete i:

Tefal PF 611838 – recenze a zkušenosti s domácí pekárnouTefal PF 611838 – recenze a zkušenosti s domácí pekárnou

Co kdyby vás místo nepříjemného budíku budilo aroma čerstvě upečeného chleba? Krásná představa, no ne? Co není, může být s elektrickou píckou pečiva PF 611838 od Tefalu.

Delimano Multifunkční hrnec 18v1 – recenze, zkušenosti, receptyDelimano Multifunkční hrnec 18v1 – recenze, zkušenosti, recepty

Multifunkční hrnec 18v1 od Delimana za vás vyřeší všechny starosti kolem vaření. Co všechno nabízí? Je vhodný pro každého? Podívali jsme se na to.

Delimano Elektrický tlakový hrnec Pro 5,5 l – recenzeDelimano Elektrický tlakový hrnec Pro 5,5 l – recenze

Tlakové hrnce vždy byly a také vždy budou v kurzu. Využívají tlak a teplo pro rychlejší a lepší přípravu jídla. Šetří čas a také spotřebovanou energii. Tyto tlakové hrnce jsou maximálně...