Delimano NutriBullet 600W, nebo 900W? Recenze chválí oba

Statistiky říkají, že téměř 46 % Slováků nekonzumuje zeleninu či ovoce denně. Pokud ale chcete mít dostatek vitamínů a vlákniny, měli byste každý den sníst aspoň 400 g těchto potravin.

Smoothie mixér Delimano Nutribullet 900W

Pomohou vám s tím speciální mixéry Delimano Nutribullet a my vám poradíme, jak si vybrat mezi nimi ten správný model.

Vitamínová bomba všude s sebou

Možná si teď lámete hlavu nad tím, jak se hodnotě 400 g ovoce a zeleniny denně přiblížit. Je to skutečně velké množství surovin a ne každý je má po ruce kdykoliv během dne. Odpovědí mohou být tzv. smoothie. Jsou to nápoje z rozmixovaného ovoce, zeleniny, případně ořechů, semínek nebo jiných surovin, doplněné mlékem, jogurtem či vodou. Jejich výhodou je, že jsou nabité vitamíny a všemi těmi dobrými látkami, které naše tělo denně potřebuje, ale zároveň si je můžete vzít kamkoliv s sebou, ať už v šejkru, nebo nějaké plastové lahvi se širším hrdlem.

Ovoce a zeleninu byste neměli před rozmixováním loupat, pokud nemá příliš hrubou slupku (jako např. pomeranč). Tak získáte největší výhodu smoothie nápojů proti běžným ovocným šťávám, a tou je zachování maximálního množství zdraví prospěšných látek a zejména vlákniny. Odšťavovače vás totiž o tyto látky připraví, nemluvě o ředěných ovocných šťávách plných cukru a prodávaných v supermarketech, které se čerstvým smoothie nemohou vůbec rovnat.

Nemusíte se bát, že by v nápoji zůstaly zbytky slupek, které by vás škrábaly v krku. Mixéry Delimano Nutribullet totiž, na rozdíl od běžných mixérů, pracují při velmi vysokých otáčkách, konkrétně 20 000, 25 000, resp. 30 000 ot./min (v závislosti na modelu), proto dokážou suroviny rozmixovat skutečně na jemno a maximalizovat extrakci živin z nich.

Který Nutribullet si vybrat?

Pokud chcete koupit Nutribullt levně, sáhněte po 600 W modelu v 5ks sadě. Ta neobsahuje v balení nádoby s víčky, je tedy vhodná pro ranní přípravu nápojů, které ihned zkonzumujete. Mixovací nádoba má menší objem, proto se hodí do menší domácnosti s jedním nebo dvěma členy.

Pokud chcete rozšířit využití 600W modelu i o sekání ořechů či semínek, případně si chcete připravit smoothie na celý den dopředu, sáhněte po 12ks sadě, která je obohacená o nádoby s víčkem a čepel na sekání.

Předností modelu Nutribullet Family 900 W je zejména vyšší kapacita až 0,9 l, což vystačí na dvě velké, případně 3–4 menší dávky nápojů. Díky vyššímu výkonu si hravě poradí i s tvrdší zeleninou či ovocem a také s větším množstvím surovin. V ranním shonu s ním tedy stihnete připravit smoothie pro celou rodinu bez jakéhokoliv čekání.  

Delimano Nutribullet Rx nabízí ohromující výkon 1700 W, který konkuruje mnohem dražším modelům. Rozšiřuje však také funkcionalitu levnějších modelů o přípravu teplých polévek či jiných teplých pokrmů. Díky tomu a také díky více nádobám s velkým objemem se stane univerzálním mixérem ve vaší kuchyni, ať už máte menší, nebo větší domácnost.

Doplňky k Delimano Nutribullet

Pokud jste si koupili levnější Nutribullet a chybí vám některé příslušenství, můžete si ho dokoupit samostatně. K dispozici je dvojitá čepel na mletí ořechů, semínek či máku, náhradní nádoby s objemem 0,7 a 0,9 l, chladicí taštička či sada doplňků obsahující 2 nádoby s uchem a uzavíratelnými víčky na pití.

Ať už se rozhodnete pro Nutribullet 600, nebo 900, případně model Rx, je vždy výhodnější sáhnout po největší sadě. Mixéry v sadě jsou totiž cenově výhodnější než samostatně dokoupené příslušenství.

Nejprodávanější doplňky k Nutribulletu

Co říkají o Delimano Nutribullet recenze

Uživatelé na internetových portálech oceňují zejména výkon mixéru Nutribullet a fakt, že si poradí se všemi druhy ovoce. Vyčítají mu, že nápoje se při mixování ohřívají. To je však důsledek samotného principu fungování, neboť zařízení pracuje při 3 až 5násobných otáčkách proti běžným mixérům. Pokud si tedy budete připravovat smoothie, použijte studené mléko či vodu, v létě můžete přidat i led. Důležité je také dodržovat maximální dobu mixování uvedenou v uživatelském návodu, aby se mixér nepřehřál.

Při koupi dochází i k nedorozuměním ohledně objemu nádoby. Výrobce udává totiž maximální objemy nádob, ve kterých musíte pokaždé nechat určitou rezervu. 0,9 l nádoba má objem cca 0,68 l po značku max. naplnění, pro 0,5 l nádobu to je cca 0,35 l.

Někteří uživatelé také vyčítají přístroji hlučný chod a nižším modelům i fakt, že nejsou opatřené vypínačem.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie mixéry

Zobrazit produkty v kategorií:


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Červený obývací pokoj - každého upoutá na první pohled Červený obývací pokoj - každého upoutá na první pohled

Toužíte po obývacím pokoji, z níž bude sálat radost a energie? Vyměňte bílé, šedé a béžové barvy za červenou a dodejte jí nový život v horkých odstínech! Vaše obývák se změní k nepoznání.

Rozloučení se svobodou - výzdoba, dekorace, inspirace Rozloučení se svobodou - výzdoba, dekorace, inspirace

Čeká vaši kamarádku tento rok svatba? Připravte jí rozloučenou se svobodou, na kterou nezapomene!

Hexagon police se hodí do každého interiéru Hexagon police se hodí do každého interiéru

Zejí stěny ve vaší domácnosti prázdnotou? Pak byste tento prostor mohli využít k umístění netradičních polic.Publikováno dne: 17.07.2019
Hodnocení článku:
(93.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jaký ohřívač na terasu? Nejlepší jsou plynové a terasové infrazářiče Jaký ohřívač na terasu? Nejlepší jsou plynové a terasové infrazářiče

Chtěli byste si posedět na terase i v podzimních či zimních měsících?  V našem článku vám poradíme, jaký ohřívač na terasu si vybrat a jakých parametrů si při jeho výběru všímat.

Jak vybrat nejlepší elektrický hrnec na vaření nebo pečení? Recenze chválí rýžovary, remosky i multifunkční hrnce Jak vybrat nejlepší elektrický hrnec na vaření nebo pečení? Recenze chválí rýžovary, remosky i multifunkční hrnce

Jak vybrat sendvičovač? Oblíbené jsou 3 v 1 modely či toastovač na 4 toasty Jak vybrat sendvičovač? Oblíbené jsou 3 v 1 modely či toastovač na 4 toasty

Jste milovníkem chutného opečeného chleba se sýrem či šunkou? S dobrým toastovačem tuto pochoutku připravíte raz dva. Na co se při jeho výběru zaměřit a co všechno takový malý pomocník...