Eko skleněné lahve na vodu – recenze chválí značku Equa

Máte problém s dodržováním pitného režimu? Zapomeňte na PET lahve a dopřejte si vodu ze skleněných lahví, které jsou nejen praktické, zdravé a designové.

Skleněná láhev na pití

Tyto lahve jsou především ekologické. Pokud vám záleží na zdravém těle a životním prostředí, vaše volba by měla být více než jasná.

Šetřete životní prostředí

Spočítali jste někdy, kolik PET lahví vyhodíte do koše např. za týden? Pokud vám není ukradená naše planeta, měli byste se k ní začít chovat trochu zodpovědněji. Eliminujte plasty ze svého života a začněte hned u lahví. Skvělou alternativou jsou eko skleněné lahve, které jsou pro životní prostředí nezávadné. V čem ještě spočívá jejich výhoda?

Eko skleněná lahev je multifunkční

Jedna lahev na všechno? A proč ne?! Skleněné eko lahve jsou vhodné na vodu i všechny druhy studených a teplých nápojů. Navíc v ní můžete nápoje ohřívat a přenášet kamkoliv, kam potřebujete. Jsou ekologické, stylové, praktické a vejdou se do každé kabelky či batohu.

Vybíráme z katalogu

Vyrobené z kvalitních materiálů

Kvalitní eko lahve koupíte v různých provedeních, tvarech či designech. Vyrábějí se většinou z pevného a odolného borosilikátového skla, které neobsahuje žádné škodlivé látky. Lahve splňují vysoké nároky na ochranu a bezpečnost zdraví. Zároveň se nemusíte obávat přenosu pachů z různých druhů nápojů či nebezpečných plísní.

Výhody eko skleněných lahví

  • Lahve jsou vhodné na opakované použití
  • Vyrábějí se z materiálů pro lékařské a farmaceutické účely
  • Dlouhá životnost díky náhradním komponentům
  • Snadná údržba
  • Lahve jsou vhodné do myčky nádobí
  • Neobsahují ftaláty, změkčovadla a BPA
  • Široký výběr a design
  • Přijatelná suma

Zdravé pití i pro vaše děti

Při výběru a koupi eko skleněné lahve se poohlédněte i po vhodné lahvi pro vaše dítě. Většina z nich je vybavená i ochranným silikonovým obalem, který zajišťuje příjemné neklouzající držení a snižuje pravděpodobnost rozbití. Dětské zdravé lahve můžete vyvařit ve vodě bez toho, abyste museli sundávat její obal. Používat je můžete samostatně nebo s náústkem.

Zdravá skleněná láhev pro děti

Skleněné lahve pro děti lze koupit od nejmenší velikosti na 250 ml nápoje až po lahve s objemem 650 ml, které zaručí školákům dostatečný pitný režim.

Cena eko lahví na vodu

Mezi spotřebiteli se oblibě těší slovinská značka Equa, která na trh přivedla skleněné lahve z kvalitních materiálů, v zajímavém designu a různých provedeních, z nichž si vybere skutečně každý. Jejich cílem je pomoci přírodě od množství plastových lahví a odpadu. Zálohování plastových lahví na Slovensku je otázkou času. Koupě skleněné eko lahve je tedy ekonomickou záležitostí. Buďte krok napřed, jejich ceny se pohybují od 150 do 600 Kč.

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Fialová koupelna - působí luxusně a odvážné Fialová koupelna - působí luxusně a odvážné

Fialová barva je dlouhá léta spojována s luxusem a královským prostředím. Kdysi totiž nebylo jednoduché vyrobit fialové barvivo, proto bylo velmi vzácné. Přestože dnes je už fialová...

Hnědá ložnice - je to dobrá volba? Hnědá ložnice - je to dobrá volba?

Barvu do ložnice si vybírejte podle svých pocitů. Pokud se vám hnědá líbí a zklidňuje vás, pak se do vaší ložnice hodí.

Vyřezávané Halloween dýně Vyřezávané Halloween dýně

Víte kdy je Halloween? Už o pár týdnů! A máte už promyšlený motiv, který letos vyříznete na dýni? Pokud ne, pak se nemusíte stresovat - připravili jsme pro vás to nejlepší z nejlepšího....Publikováno dne: 04.07.2019
Hodnocení článku:
(91.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Ekologické kompostovatelné pytle do koše jsou nejlepší volbou pro biologicky rozložitelný odpad! Ekologické kompostovatelné pytle do koše jsou nejlepší volbou pro biologicky rozložitelný odpad!

Pokud vám záleží na životním prostředí, potom určitě oceníte i kompostovatelné pytle na odpad.  Víte, jaké je jejich využití, z čeho se vyrábějí a jaké jsou jejich výhody? Dozvíte se v...

Bavlněné 3D povlečení je hitem! Populární jsou dětské, vánoční vzory i květy Bavlněné 3D povlečení je hitem! Populární jsou dětské, vánoční vzory i květy

Omrzely vás klasické vzory? Zahalte svoji postel do 3D povlečení, které vás nadchne nejen krásnými, ale v mnoha případech až téměř živými vzory. Jste připravení na malé dobrodružství ve...

Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé

Domácí vaření je stále populárnější. Lidé si stále víc a víc potrpí na to, co jedí. A tím nemyslíme jen kalorickou hodnotu potravin, ale zejména jejich kvalitu.