Eko skleněné lahve na vodu – recenze chválí značku Equa

Máte problém s dodržováním pitného režimu? Zapomeňte na PET lahve a dopřejte si vodu ze skleněných lahví, které jsou nejen praktické, zdravé a designové.

Skleněná láhev na pití

Tyto lahve jsou především ekologické. Pokud vám záleží na zdravém těle a životním prostředí, vaše volba by měla být více než jasná.

Šetřete životní prostředí

Spočítali jste někdy, kolik PET lahví vyhodíte do koše např. za týden? Pokud vám není ukradená naše planeta, měli byste se k ní začít chovat trochu zodpovědněji. Eliminujte plasty ze svého života a začněte hned u lahví. Skvělou alternativou jsou eko skleněné lahve, které jsou pro životní prostředí nezávadné. V čem ještě spočívá jejich výhoda?

Eko skleněná lahev je multifunkční

Jedna lahev na všechno? A proč ne?! Skleněné eko lahve jsou vhodné na vodu i všechny druhy studených a teplých nápojů. Navíc v ní můžete nápoje ohřívat a přenášet kamkoliv, kam potřebujete. Jsou ekologické, stylové, praktické a vejdou se do každé kabelky či batohu.

Vybíráme z katalogu

Vyrobené z kvalitních materiálů

Kvalitní eko lahve koupíte v různých provedeních, tvarech či designech. Vyrábějí se většinou z pevného a odolného borosilikátového skla, které neobsahuje žádné škodlivé látky. Lahve splňují vysoké nároky na ochranu a bezpečnost zdraví. Zároveň se nemusíte obávat přenosu pachů z různých druhů nápojů či nebezpečných plísní.

Výhody eko skleněných lahví

  • Lahve jsou vhodné na opakované použití
  • Vyrábějí se z materiálů pro lékařské a farmaceutické účely
  • Dlouhá životnost díky náhradním komponentům
  • Snadná údržba
  • Lahve jsou vhodné do myčky nádobí
  • Neobsahují ftaláty, změkčovadla a BPA
  • Široký výběr a design
  • Přijatelná suma

Zdravé pití i pro vaše děti

Při výběru a koupi eko skleněné lahve se poohlédněte i po vhodné lahvi pro vaše dítě. Většina z nich je vybavená i ochranným silikonovým obalem, který zajišťuje příjemné neklouzající držení a snižuje pravděpodobnost rozbití. Dětské zdravé lahve můžete vyvařit ve vodě bez toho, abyste museli sundávat její obal. Používat je můžete samostatně nebo s náústkem.

Zdravá skleněná láhev pro děti

Skleněné lahve pro děti lze koupit od nejmenší velikosti na 250 ml nápoje až po lahve s objemem 650 ml, které zaručí školákům dostatečný pitný režim.

Cena eko lahví na vodu

Mezi spotřebiteli se oblibě těší slovinská značka Equa, která na trh přivedla skleněné lahve z kvalitních materiálů, v zajímavém designu a různých provedeních, z nichž si vybere skutečně každý. Jejich cílem je pomoci přírodě od množství plastových lahví a odpadu. Zálohování plastových lahví na Slovensku je otázkou času. Koupě skleněné eko lahve je tedy ekonomickou záležitostí. Buďte krok napřed, jejich ceny se pohybují od 150 do 600 Kč.

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Moderní dřevodekor kuchyně - dejte šanci aktuálním trendům Moderní dřevodekor kuchyně - dejte šanci aktuálním trendům

Plánujete zařizovat kuchyni a líbí se vám moderní kuchyně se vzorem dřeva? Potom začněte uvažovat nad drevodekorovou kuchyňskou linkou.

Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit

Posviťme si aspoň trochu na to, co všechno by nám červená barva měla nabídnout. Nápady na designování a kombinování barev se nechte inspirovat fotkami v článku. 

Knihovny - obývák si bez nich nebudete vědět představit Knihovny - obývák si bez nich nebudete vědět představit

Jsou knihy nedílnou součástí vašeho života a obklopujete se jimi ve velkém? Pak jim pořiďte pořádnou knihovnu, v níž se budou vyjímat a která se zas bude vyjímat ve vašem obývacím pokoji.Publikováno dne: 04.07.2019
Hodnocení článku:
(91.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Embosovaný ozdobný váleček na těsto se vzorem Embosovaný ozdobný váleček na těsto se vzorem

Kreativně vzorované válečky na těsto vám učarují už na první pohled. Proč se vyplatí mít doma embosovaný váleček na těsto se vzorem? Prozradíme vám to v našem článku o pečení s touto...

Mravenčí farma jako originální vzdělávací dekorace do bytu Mravenčí farma jako originální vzdělávací dekorace do bytu

Posviťte si na život mravenců! Nemusíte se vydat do přírody ani sledovat dokumentární seriály. Stačí, když si zajistíte tzv. antquarium.

Katalytická lampa má vyčistit vzduch. Věříte tomu? Katalytická lampa má vyčistit vzduch. Věříte tomu?

Úkolem katalytické lampy je odstranit nepříjemný cigaretový pach, provonět, a dokonce dezinfikovat vaši domácnost. Skutečně funguje?