Embosovaný ozdobný váleček na těsto se vzorem

Jste kreativní duše? Rádi trávíte čas v kuchyni? Ještě raději trávíte čas pečením? V tom případě vás tato kreativní věc určitě zaujme. Kreativně vzorované válečky na těsto vám učarují už na první pohled.

Embosovaný ozdobný váleček na těsto

Proč se vyplatí mít doma embosovaný váleček na těsto se vzorem?

TOP embosované válečky na těsto

Zpestření tradice

Ti, kteří pečení milují, vědí, že kvalitní těsto je základem. Všechno začíná v momentě, kdy těsto rozválíte po desce a tehdy s ním začnete pracovat. Při pečení vždy platí, že stejně jako jedí ústa, musí jíst i oči. Důležitá je chuť, ale i estetická stránka konečného výtvoru. Vzorované embosované válečky si můžete opatřit i vy a uvidíte, že z tradičních dobrot vytvoříte něco tradičního a zároveň výjimečného.

Určitě tímto přístupem potěšíte i děti. Ty si mohou upést vlastní vzorované sušenky a vyhrát se s nimi do sytosti. Nebo jim jednoduše zamísíte těsto a mohou se zabavit válením těsta a hrou na pekaře. Mít doma napečené originální pečivo se vzorem zvířat, přírody nebo jiných designových vzorů je rozhodně k zakousnutí. Tento váleček je skutečně výjimečný, protože výsledek pečení bude úplně jiný, než tomu bývalo doposud.

Kreativita v kuchyni

Tyto válečky vám dávají možnost dělat něco jinak. Pokud si jednou vyzkoušíte válet těsto tímto válečkem, pochopíte, že výsledek je kouzelný. Vzory jsou vyřezávané s pomocí laseru. V nabídce najdete skutečně velké množství designů. Dokonce můžete navrhnout i vlastní vzor a nechat si ho vyrobit. Váleček si můžete navrhnout například na stránce etsy.com (Polsko). Najdete válečky se skandinávským, folkovým vzorem nebo s různými zvířátky, tvary nebo nápisy. Jde o skutečně inovativní a kreativní nápad, který má co nabídnout.

Může jít například o skvělý dárek. Jednak někoho můžete obdarovat tímto kreativním dárkem, nebo se rozhodnete někomu napést speciální koláče se vzorem, ktorý ho vystihuje, nebo kterým ho chcete překvapit. Takový váleček vás může stát přibližně od 35 do 45 eur.

TOP embosované válečky na těsto

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Komentáre

02/10/2019 15:06
darča

tak toto si koupím na nejbližší vánoční pečení

Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Vyřezávané Halloween dýně Vyřezávané Halloween dýně

Víte kdy je Halloween? Už o pár týdnů! A máte už promyšlený motiv, který letos vyříznete na dýni? Pokud ne, pak se nemusíte stresovat - připravili jsme pro vás to nejlepší z nejlepšího....

Fialová barva do ložnice? My říkáme ano! Fialová barva do ložnice? My říkáme ano!

Všechny odstíny fialové se dají dobře kombinovat s bílými stěnami a doplňky. Do takového mixu zapadne i hnědý nábytek či koberec a podlaha. Přesvědčte se o tom s námi!

Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane

Barva dřeva v kombinaci s bílou je pro kuchyně typická. Pokud nevíte, jakou kuchyni si zvolit, nad touto kombinací byste měli pouvažovat.Publikováno dne: 15.07.2019
Hodnocení článku:
(93.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Přehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálůmPřehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálům

Přehoz na postel je nejen estetickou záležitostí, ale také chrání vaše ložní prádlo před prachem, který víří v místnosti. Navíc dodá místnosti šmrnc. Nevěříte?

Slevové kódy na nábytek, spotřebiče a elektronikuSlevové kódy na nábytek, spotřebiče a elektroniku

Dnes už najdete slevové kupony a kódy téměř na všechno, co běžně kupujete. Často je můžete využít při nákupu ve velkých a ověřených e-shopech a ušetřit tak pár korun.

Česká verze hry Scrabble Original přináší hodiny zábavy pro každéhoČeská verze hry Scrabble Original přináší hodiny zábavy pro každého

Tato společenská hra je celosvětovým hitem. Milují ji malí, mladí, velcí i staří. Zajímali jste se někdy o to, jak stolní hra Scrabble vlastně vznikla a jaké verze se prodávají?