Embosovaný ozdobný váleček na těsto se vzorem

Jste kreativní duše? Rádi trávíte čas v kuchyni? Ještě raději trávíte čas pečením? V tom případě vás tato kreativní věc určitě zaujme. Kreativně vzorované válečky na těsto vám učarují už na první pohled.

Embosovaný ozdobný váleček na těsto

Proč se vyplatí mít doma embosovaný váleček na těsto se vzorem?

Zpestření tradice

Ti, kteří pečení milují, vědí, že kvalitní těsto je základem. Všechno začíná v momentě, kdy těsto rozválíte po desce a tehdy s ním začnete pracovat. Při pečení vždy platí, že stejně jako jedí ústa, musí jíst i oči. Důležitá je chuť, ale i estetická stránka konečného výtvoru. Vzorované embosované válečky si můžete opatřit i vy a uvidíte, že z tradičních dobrot vytvoříte něco tradičního a zároveň výjimečného.

Určitě tímto přístupem potěšíte i děti. Ty si mohou upést vlastní vzorované sušenky a vyhrát se s nimi do sytosti. Nebo jim jednoduše zamísíte těsto a mohou se zabavit válením těsta a hrou na pekaře. Mít doma napečené originální pečivo se vzorem zvířat, přírody nebo jiných designových vzorů je rozhodně k zakousnutí. Tento váleček je skutečně výjimečný, protože výsledek pečení bude úplně jiný, než tomu bývalo doposud.

Kreativita v kuchyni

Tyto válečky vám dávají možnost dělat něco jinak. Pokud si jednou vyzkoušíte válet těsto tímto válečkem, pochopíte, že výsledek je kouzelný. Vzory jsou vyřezávané s pomocí laseru. V nabídce najdete skutečně velké množství designů. Dokonce můžete navrhnout i vlastní vzor a nechat si ho vyrobit. Váleček si můžete navrhnout například na stránce etsy.com (Polsko). Najdete válečky se skandinávským, folkovým vzorem nebo s různými zvířátky, tvary nebo nápisy. Jde o skutečně inovativní a kreativní nápad, který má co nabídnout.

Může jít například o skvělý dárek. Jednak někoho můžete obdarovat tímto kreativním dárkem, nebo se rozhodnete někomu napést speciální koláče se vzorem, ktorý ho vystihuje, nebo kterým ho chcete překvapit. Takový váleček vás může stát přibližně od 35 do 45 eur.

TOP embosované válečky na těsto

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane

Barva dřeva v kombinaci s bílou je pro kuchyně typická. Pokud nevíte, jakou kuchyni si zvolit, nad touto kombinací byste měli pouvažovat.

Wire závěsné lampy - moderní svítidla Wire závěsné lampy - moderní svítidla

Hledáte vhodné svítidlo do svého obýváku či kuchyně? Wire závěsné lampy by pro vás mohly být to pravé.

Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je vhodnou volbou, ať už vybíráte zařízení pro dívku nebo chlapce. Zelená je optimistická barva, která uklidňuje. Podívejte se, jak dobře v dětském pokoji vypadá.Publikováno dne: 15.07.2019
Hodnocení článku:
(93.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Bavlněné 3D povlečení je hitem! Populární jsou dětské, vánoční vzory i květy Bavlněné 3D povlečení je hitem! Populární jsou dětské, vánoční vzory i květy

Omrzely vás klasické vzory? Zahalte svoji postel do 3D povlečení, které vás nadchne nejen krásnými, ale v mnoha případech až téměř živými vzory. Jste připravení na malé dobrodružství ve...

Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé

Domácí vaření je stále populárnější. Lidé si stále víc a víc potrpí na to, co jedí. A tím nemyslíme jen kalorickou hodnotu potravin, ale zejména jejich kvalitu.

Eko skleněné lahve na vodu – recenze chválí značku Equa Eko skleněné lahve na vodu – recenze chválí značku Equa

Máte problém s dodržováním pitného režimu? Zapomeňte na PET lahve a dopřejte si vodu ze skleněných lahví, které jsou nejen praktické, zdravé a designové. Vyberte si tu svoji ještě dnes!