Nejlepší výrobník sody je SodaStream

Jste milovníkem perlivé vody, ale minerálky v PET lahvích vás nepřesvědčily? Udělejte si bublinkovou vodu doma. Na trhu je několik pomocníků, kteří vám s její výrobou pomohou.

Výrobník sody Soda Stream černý

Nejčastěji se v našich domácnostech vyskytuje SodaStream. Proč výrobě sody kraluje právě tato značka a co byste o ní měli vědět?

Oblíbené SodaStream produkty

Není to jen výrobník sody

Pamatujete se na skleněnou lahev na sodu, která byla chráněná stříbrným nebo měděným drátem? O prázdninách u babičky se s nimi setkal asi každý. Dnes je soda stejně oblíbená, ale prřstrojů na její výrobu je mnohem víc. Eta Bublimo, Limo Bar, Syphon, iSODA a samozřejmě nejoblíbenější SodaStream. Cena je důležitá a v mnoha případech při výběru rozhoduje, ale zjistěte si také cenu a dostupnost CO2 bombiček. Abyste za náhradními bombičkami zbytečně moc necestovali. I investice na dopravu se počítá.

Oblíbený SodaStream

Se systémem SodaStream vám perlivá voda nikdy nebude chybět. Bez problémů si ji vyrobíte i doma. Intenzita bublinek závisí na tom, kolikrát SodaStream systém stlačíte a kolik CO2 do vody pustíte. Bombička s plynem CO2 vydrží mnohem déle než šestikusové balení minerální vody a při jejím přenášení se vaše páteřa tak nenamáhá. Vyměníte ji u více než 500 autorizovaných prodejců. Minimálně jednoho máte určitě stále nablízku.

Sodastream bombička na výměnu

Jedna bombička – litry sody

Jedna bombička vystačí na 60 až 80 litrů osvěžující sody s takovým množstvím bublinek, jaké máte rádi. Za litr perlivé vody SodaStream zaplatíte 0,09 – 0,13 eura. Cena záleží na intenzitě bublinek. Porovnejte si to s cenou minerálky, kterou pijete. vsadíme se, že SodaStream je levnější.

Výrobník sody nešetří jen peníze

Kromě toho, že šetříte peníze, šetříte i životní prostředí. Člověk v průběhu tří roků spotřebuje přibližně 2500 PET lahví. Při používání systému SodaStream stačí jedna na výrobu a jedna, když ji chceš mít stále u sebe.

Milovníky seriálu Hra o trůny určitě potěšila i tato skutečně nesmírně originální reklama na Soda Stream:

Limonáda na 100 způsobů

Čistá voda je fajn, ale občas zatoužíte po nějaké skvělé chuti? Žádný problém. SodaStream má v nabídce širokou škálu sirupů. Vyberte si sirup, na který máte právě chuť. Jedna lahev vám vystačí na 12 až 18 litrůLitr limonády, kterou si díky sirupu vyrobíte, stojí 0,51 eura. Záleží na tom, jakou příchuť si vyberete.

SodaStream sirup na výrobu limonády

Sirupy koupíte ve třech velikostech. Menší balení (440 ml a 500 ml) v ceně od 3,90 do 5,69 eur a větší (750 ml) od 4,99 do 6,90 eur. Sirupy jsou bez konzervantůumělých barviv a umělých přísad.

SodaStream systém design

SodaStream systém najdete v několika provedeních. Výrobce má v nabídce výrobníky i pro náročnější klienty, kteří se nebojí si za něj připlatit. 

Nejprodávanější je  SodaStream JET a na trhu ji dostanete v cene 53,00 až 77,00 eur. Je vyrobená z plastu a vybrat si můžete z několika barevných provedení. Dlouhodobě se drží na vrcholu žebříčku prodejnosti výrobníků sody. V sadě se nachází výrobník sody, lahev a vyměnitelná bombička CO2.

Designově propracovanější jsou další sady SodaStream. Vyberte si tu, která se vám nejvíc líbí a která se vám do kuchyně nejlépe hodí.

Nejprodávanější SodaStream systémy

Kromě SodaStream JET se mezi nejprodávanějšími systémy na výrobu sodu nachází také série SPIRIT a POWER. Oba modely získaly ocenění Reddot Award – prestižní cenu za design, kterou uděluje německé Design Zentrum Nordrhein Westfalen.

Bombička CO2 na výměnu

Cenový rozdíl je pouze v prvotní investici. Záleží na tom, jaké provedení si vyberete. 

CO2 bombičky jsou kompatibilní, náhradní dostanete v ceně od 5,99 do 8 eur. Chcete mít náhradní bombičku CO2 doma, abyste měli jistotu, že soda nikdy nedojde? Nová bombička SodaStream stojí od 21,90 do 36,90 eur.

Postupujte podle návodu. Je to jednoduché!

Podle návodu, který je krátký a stručný, zprovozníte celý SodaStream zcela bez problémů. Se systémem SodaStream se rychle zkamarádíte a jejich originální vzhled a rychlé ovládání si oblíbíte.

Výroba sody v SodaStream

Lahev, kterou máte stále s sebou

Součástí sady SodaStream je plastová lahev většinou v objemu 0,9 litruPlastová lahev je lehká, má nižší cenu a můžete si vybrat z různých motivů a provedení. Odolají i pádu na zem. 

Skleněné lahve se snáze udržují, nemusíte je tak často měnit. Materiál, ze kterého je lahev vyrobená, rozhoduje o ceně. Skleněná je dražší, má objem 0,7 litru a prodává se od 9,39 euroPlastové lahve jsou variabilnější, mají objem od 0,5 litru po 1 litr a dostanete je i v cenově výhodném trojbalení od 12,90 eur.

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splněným snem bylo i knihkupectví, ve kterém jsem kralovala celých 9 let. Věřím, že lásku k psanému slovu z mých článků ucítíte...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Inspirace pro vaši terasu a zahradu - připravte si příjemné posezení Inspirace pro vaši terasu a zahradu - připravte si příjemné posezení

Plánujete upravit svou terasu či zahradu, avšak nemáte nápady? Vyzkoušejte některý z našich tipů.

Úložný prostor v kuchyni Úložný prostor v kuchyni

Tyto šikovné triky vám pomohou vytvořit si kuchyň snů plnou úložných prostorů, které vás nebudou stát hotový majetek.

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.Publikováno dne: 28.01.2019
Hodnocení článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Zařizujete kuchyni v paneláku? Vyhrajte si s malým prostorem na maximumZařizujete kuchyni v paneláku? Vyhrajte si s malým prostorem na maximum

Kuchyně je královstvím každé dobré hospodyňky. S jejím zařízením to není tak, jako například s nábytkem v obýváku. Není jednoduché jen tak ji přesunout nebo přestavět, vybírejte ji více...

Prodej a koupě bytu přes realitní kancelář nebo bezProdej a koupě bytu přes realitní kancelář nebo bez

Pokud jste si právě naspořili dost peněz na koupi bytu nebo domu nebo potřebujete vaši nemovitost prodat, určitě se potýkáte s dilematem, zda řešit koupi nebo prodej bytu přes realitku...

Jak natřít radiátory? Nejlepší barva na radiátory je bez zápachuJak natřít radiátory? Nejlepší barva na radiátory je bez zápachu

Natřít radiátor zvládne skutečně každý už za pár stokorun. Práci vám ulehčí i speciální barvy určené na radiátory a možná se nakonec sami sebe zeptáte, proč jste se do toho nepustili už...