Keramický ohřívač Rovus - recenze

Bytové prostory jsou ve většině případů napojené na ústřední topení nebo kotel. Ten začne ohřívat a propouštět vodu do radiátorů jen za jistých okolností. Ty zahrnujú např. to, že teplota musí klesnout pod určitou hranici pár po sobě následujících dní. Nejčastěji se začíná vytápět koncem října nebo začátkem listopadu.

Keramický ohřívač Rovus - recenze a zkušenosti

Do té doby vámi, hlavně večer, může třepat zima. Hlavně v prostorách, ve kterých nemáme instalované radiátory. S vytápěcím zařízením od Rovusu zapomenete na nepříjemné pocity chladu už za pár minut a v létě oceníte jeho rychlou "transformaci" na miniklimatizaci.

Originál keramický vyhřívač Rovus, který v létě využijete i na chlazení místností, koupíte za nejlepší cenu přímo od distributora!

Stručný popis

Nečekejte na topnou sezónu a začněte topit vždy, když vám je zima. Keramický elektrický ohřívač od Rovusu je vertikální zařízení 2 v 1 s výkonem od 1000 do 1800 W. S nastavitelnou teplotou od 10 do 35 °C a ventilátorem bez ohřevu ho lze použít jako kachle nebo jako "klimatizaci".2 stupně teploty = teplý a horký vzduch. Kromě toho, si na LCD displeji můžete sami, ručně, nastavit ideální teplotu ohřevu. Zabudovaný 12hodinový programovatelný časovač se bezpečně vypne po uplynutí vámi nastaveného času. Má ergonomickou rukojeť, která zajišťuje pohodlný přenos a mnohé bezpečnostní prvky, které chrání vás a váš domov před nehodami.

Malý, ale výkonný

Keramický ohřívač Rovus je zařízení, se kterým vám už nebude zima. Při výkonu 1000-1800 W a stlačením jednoho tlačítka na zadní straně přístroje začne okamžitě hřát. Protože má malé rozměry, nemusíte se obávat, že se při jeho přesouvání pořádně zapotíte. Při přesouvání vám pomůže také integrovaná rukojeť na zadní straně, se kterou ho pohodlně a bezpečně přesunete z místa na místo. Vzhledem k tomu, že je malý a lehký, můžete si ho umístit, kdekoliv budete chtít, dokonce i na konferenční stolek.

Multifunkční zařízení

Není to jen zařízení, které vás rychle zahřeje. Protože teplota se dá lehce nastavit na jakoukoliv požadovanou teplotu v rozmezí od 10 do 35 °C, během letních dnů vás a vaši místnost příjemně zchladí. Oproti běžné přenosné klimatizaci má zároveň i mnoho výhod.

Multifunkční keramický ohřívač Rovus funguje i jako přenosná klimatizace

Mezi ně patří jeho malá velikost, prostor není zacpaný velkou hubicí, protože neprodukuje vodu z vlhkosti, kterou je u běžných klimatizací potřebné ručně odstraňovat. Jednoduše řečeno, jde o multifunkční zařízení, se kterým budete mít jakékoliv počasí, chladné nebo příliš horké, vždy pod kontrolou.

Lehký, jednoduchý a stylový

Zařízení svým moderním vzhledem vůbec nepřipomíná neestetický, velký ohřívač, na jaký jste zvyklí. Díky malým rozměrům, bílé barvě, předním krytem ve tvaru mřížky a stylovému LCD displeji budí dojem reproduktoru nebo mini Wifi věže. Přestože má opravdu moderní look, nemusíte se bát náročného ovládání. Ovládá se velmi jednoduše a intuitivně. Pomocí srozumitelných piktogramů si můžete nastavit požadovanou teplotu. Pod piktogramem hodiny se skrývá 12hodinový časovač, který zařízení automaticky vypne po uplynutí nastaveného času.

Bezpečný i v blízkosti dětí a domácích miláčků

Nemusíte se bát, že při dotyku s ohřívačem se vy nebo vaše děti popálíte. Tepelně izolovaný kryt chrání před popálením i během používání. Pokud se stane, že pobíhající děti převrátí ohřívač, žádný strach, při náhodném převrácení se automaticky vypne. Stejně tak udělá, když ho zapomenete vypnout, protože jednou z bezpečnostních funkcí je i ochrana proti přehřátí. I proto ho můžete používat i během spánku.

Zvyšte výkon ohřívače Rovus

Jste teplomilní a máte rádi "teploučko jako v peřince"? I na to mysleli výrobci a vyprodukovali lepší verzi ohřívače, a to keramický ohřívač od Rovusu s oscilací, který disponuje vyšším výkonem. Pomocí širokoúhlé motorizované oscilace bude vytápění a ochlazování prostoru ještě rychlejší a prostřednictvím dálkového ovladače také pohodlnější.

Zkušenosti uživatelů

Na fóru Modrykonik.sk a na stránce prodejce jsme se dočetli, že mnozí jste s ohřívačem spokojení. Získal si vás svojí výkonností, provedením a jednoduchou manipulací. Podle příspěvků ho najčastěji využíváte v ložnici, během chladných rán, a v koupelně, kde často radiátory chybějí. Někteří tvrdíte i to, že během jeho provozu nemusíte používat radiátory vůbec, protože výkon ohřívače dostatečně stačí na vyhřátí menších místností. Vyhřeje i místnosti ve starých studených domech. "Chválu sklidil" také chladicí ventilátor, na kterém jste ocenili hlavně levné, ale zato účinné ochlazení místnosti, bez zbytečné práce s odváděním vody jako u klimatizace.

Vaše otázky a naše odpovědi

Kde se dá koupit keramický ohřívač Rovus?

Ohřívač si můžete opatřit prostřednictvím internetu na oficiální stránce prodejce ✅ topshop.cz nebo v některé z prodejen Dormeo, Dormeo Home nebo Top Shop.

Kolik stojí ohřívač Rovus?

Potěšíme vás, toto výkonné topné zařízení s ventilátorem můžete aktuálně získat za akční cenu jen 29,99 €. Je to skutečně výhodná cena za levné a účinné topení nebo chlazení během celého roku.

Jaké jsou základní parametry ohřívače?

Technické parametry:

  • typ zařízení = keramický, elektrický, vertikální ohřívač,
  • výkon = 1000 až 1800 W,
  • nastavení teploty = od 10 do 35 °C,
  • nastavení proudění chladného vzduchu,
  • programovatelný časovač = 12hodinový.

Bezpečnostní prvky:

  • funkce ochrany proti přehřátí - v případě přehřátí se automaticky vypne,
  • tepelně izolovaný kryt - bezpečné dotýkání ohřívače i během topení,
  • ochrana proti převrácení - po převrácení se okamžitě vypne.

Co je obsahem balení?

Balení obsahuje jen keramický ohřívač Rovus a praktický návod na používání.

Jak rychle se místnost vyhřeje?

Vyhřátí místnosti závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich je, pochopitelně, velikost prostoru, resp. místnosti, kde se používá. Nefunguje však na technologii bytových radiátorů, a tedy nevyžaduje určitou dobu na ohřátí. Prakticky ihned po zapnutí cítíte teplo sálající z tohoto šikovného a praktického tepelného tělesa.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.

Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je vhodnou volbou, ať už vybíráte zařízení pro dívku nebo chlapce. Zelená je optimistická barva, která uklidňuje. Podívejte se, jak dobře v dětském pokoji vypadá.

Stolek do dětského pokoje - patří k základnímu vybavení Stolek do dětského pokoje - patří k základnímu vybavení

Zda máte doma školkaři nebo již školáka, stolek je pro něj nezbytnou pomůckou - slouží ke kreslení i na psaní, na hraní se i tvoření.Publikováno dne: 18.12.2020
Hodnocení článku:
(91.2%)

V této kategorii najdete i:

Delimano Air Fryer – zdravé smažení v teplovzdušné fritézeDelimano Air Fryer – zdravé smažení v teplovzdušné fritéze

Rychlé a kvalitně připravená smažená jídla můžete připravit i ve fritézách s novější technologií, která vaří lepším, zdravějším způsobem. Tou zdravější fritézou je i teplovzdušná fritéza...

Vakuový čistič pórů Wellneo – recenzeVakuový čistič pórů Wellneo – recenze

Parní čistič Nano Rovus – recenze a zkušenostiParní čistič Nano Rovus – recenze a zkušenosti

S tímto přístrojem budete mít uklizeno během několika minut bez toho, aby vás bolely klouby, kolena a páteř. Chcete vědět o něm víc? Přečtěte si tuto recenzi.