Kuchyňské rohové lavice nejen do malé kuchyně

Rohové jídelní lavice zažily svoji éru přibližně před 30 roky. V oblibě byly zejména ty dřevěné, s textilními potahy, které se dnes vyskytnou jen velmi ojediněle. Ale móda se znovu vrací a díky novým designům rohové lavice ožívají a dostávají nový šmrnc. 

Kuchyňská rohová lavice z ekokůže

V nabídce e-shopů s nábytkem dnes najdeme různé druhy rohových lavic. Oblíbené jsou lavice s dekorem dřeva, potažené ekokůží nebo vyhotovené z kvalitního masivního dřeva. Nejvíc vedou dřevěné modely spojené s kovem.  

Proč si vybrat rohové lavice do kuchyně?

  • jsou vhodným nábytkem do menších prostor a kuchyní 
  • dají se snadno zkombinovat se židlemi, vůbec se nemusíte obávat, že by spolu neseděly 
  • některé typy mají úložný prostor, který můžete využít v případě nedostatku místa 
  • sezení na nich je pohodlné, zejména pokud jsou potažené textilií 
  • jsou ideální pro velkou rodinu 
  • v konečném důsledku jsou pěknou součástí interiéru

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchyňské lavice

Dát na klasiku nebo raději moderní styl?

Výběr rohové lavice je samozřejmě spojený s vaším vkusem. Někdo dává přednost klasice, jiný zase modernějšímu provedení. Nedá se říct, že jedno je hezčí než druhé, protože obě mají svoje kouzlo.

Kuchyňská rohová lavice ze dřeva

Dřevo má tu výhodu, že se hodí do moderních i klasických domácností. Celkový design lavice tvoří materiál, z něhož je vyhotovená, a také tvar samotné konstrukce. Pěkně vypadá i ekokůže, případně kůže v kombinaci se železem.

Už dávno nejsou jen ve tvaru L

V minulosti dominoval právě tento, v mnohých případech méně atraktivní typ rohových lavic (s úložným prostorem a opěrkami). Dnes najdeme různé obměny rohových lavic ať už rovné s nebo bez úložného prostoru, také s možností volby opěradla. Kombinace různých materiálů vylepšuje jejich celkový design. 

Kuchyňská lavice z masivního dřeva

V neposlední řadě je důležitá i cena výrobku. Ta závisí zejména od materiálu, ze kterého je nábytek vyrobený, neméně důležitým faktorem je to, zda si dáte vyrobit lavici na míru, nebo ji koupíte v prodejně.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchyňské lavice

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentářPublikováno dne: 14.08.2018
Hodnocení článku:
(88.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty

Díky této skvělé „vychytávce“ budete mít dostatek prostoru v místnosti a v případě potřeby máte velmi rychle o jednu postel víc. Jaké jsou její další výhody? Prozradíme vám!  

Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním

Pokud máte zaměstnání, které nadměrně zatěžuje váš pohybový aparát, zkuste se poohlédnout po masážním křesle. Masáž si tak budete moci dopřát každý den. Poradíme vám, jak si vybrat to...

Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně

Při výběru osvětlení se není třeba omezovat jen na klasické „bodovky“. Dopřejte si dotek luxusu a vsaďte na netradiční volbu – atraktivní křišťálový lustr, který se okamžitě stane...