Kuchyňské rohové lavice nejen do malé kuchyně

Rohové jídelní lavice zažily svoji éru přibližně před 30 roky. V oblibě byly zejména ty dřevěné, s textilními potahy, které se dnes vyskytnou jen velmi ojediněle. Ale móda se znovu vrací a díky novým designům rohové lavice ožívají a dostávají nový šmrnc. 

Kuchyňská rohová lavice z ekokůže

V nabídce e-shopů s nábytkem dnes najdeme různé druhy rohových lavic. Oblíbené jsou lavice s dekorem dřeva, potažené ekokůží nebo vyhotovené z kvalitního masivního dřeva. Nejvíc vedou dřevěné modely spojené s kovem.  

Proč si vybrat rohové lavice do kuchyně?

  • jsou vhodným nábytkem do menších prostor a kuchyní 
  • dají se snadno zkombinovat se židlemi, vůbec se nemusíte obávat, že by spolu neseděly 
  • některé typy mají úložný prostor, který můžete využít v případě nedostatku místa 
  • sezení na nich je pohodlné, zejména pokud jsou potažené textilií 
  • jsou ideální pro velkou rodinu 
  • v konečném důsledku jsou pěknou součástí interiéru

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchyňské lavice

Dát na klasiku nebo raději moderní styl?

Výběr rohové lavice je samozřejmě spojený s vaším vkusem. Někdo dává přednost klasice, jiný zase modernějšímu provedení. Nedá se říct, že jedno je hezčí než druhé, protože obě mají svoje kouzlo.

Kuchyňská rohová lavice ze dřeva

Dřevo má tu výhodu, že se hodí do moderních i klasických domácností. Celkový design lavice tvoří materiál, z něhož je vyhotovená, a také tvar samotné konstrukce. Pěkně vypadá i ekokůže, případně kůže v kombinaci se železem.

Už dávno nejsou jen ve tvaru L

V minulosti dominoval právě tento, v mnohých případech méně atraktivní typ rohových lavic (s úložným prostorem a opěrkami). Dnes najdeme různé obměny rohových lavic ať už rovné s nebo bez úložného prostoru, také s možností volby opěradla. Kombinace různých materiálů vylepšuje jejich celkový design. 

Kuchyňská lavice z masivního dřeva

V neposlední řadě je důležitá i cena výrobku. Ta závisí zejména od materiálu, ze kterého je nábytek vyrobený, neméně důležitým faktorem je to, zda si dáte vyrobit lavici na míru, nebo ji koupíte v prodejně.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchyňské lavice


Publikováno dne: 14.08.2018
Hodnocení článku:
(88.6%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...

V tejto kategórií nájdete aj:

Rohové sedací soupravy. Nejlepší jsou rozkládací. Jsou i pohodlné? Rohové sedací soupravy. Nejlepší jsou rozkládací. Jsou i pohodlné?

Rohové sedací soupravy jsou velmi praktické a v současnosti i velmi oblíbené. Jsou vhodné do malých i větších prostor. K jakým parametrům přihlížet při jejím výběru? Prozradíme vám...

Jak zařídit obývák - malý i velký, v paneláku i v domě Jak zařídit obývák - malý i velký, v paneláku i v domě

Obývák je centrum domova a přesně proto je třeba si dát na jeho zařízení záležet. Jak jej tedy zařídit, abyste se v něm cítili příjemně a zároveň sa za něj nemuseli stydět?   

Nejprodávanější jídelní sety jsou pro čtyři a šest osob Nejprodávanější jídelní sety jsou pro čtyři a šest osob

Jídelní sety jsou ideálním řešením, když vybíráte nábytek do vaší jídelny, kuchyně nebo jen toužíte po změně, která by oživila vaše prostory. Vyberte si s námi ten nejlepší!


Přidat komentář