Kuchyňské rohové lavice nejen do malé kuchyně

Rohové jídelní lavice zažily svoji éru přibližně před 30 roky. V oblibě byly zejména ty dřevěné, s textilními potahy, které se dnes vyskytnou jen velmi ojediněle. Ale móda se znovu vrací a díky novým designům rohové lavice ožívají a dostávají nový šmrnc. 

Kuchyňská rohová lavice z ekokůže

V nabídce e-shopů s nábytkem dnes najdeme různé druhy rohových lavic. Oblíbené jsou lavice s dekorem dřeva, potažené ekokůží nebo vyhotovené z kvalitního masivního dřeva. Nejvíc vedou dřevěné modely spojené s kovem.  

Proč si vybrat rohové lavice do kuchyně?

  • jsou vhodným nábytkem do menších prostor a kuchyní 
  • dají se snadno zkombinovat se židlemi, vůbec se nemusíte obávat, že by spolu neseděly 
  • některé typy mají úložný prostor, který můžete využít v případě nedostatku místa 
  • sezení na nich je pohodlné, zejména pokud jsou potažené textilií 
  • jsou ideální pro velkou rodinu 
  • v konečném důsledku jsou pěknou součástí interiéru

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchyňské lavice

Dát na klasiku nebo raději moderní styl?

Výběr rohové lavice je samozřejmě spojený s vaším vkusem. Někdo dává přednost klasice, jiný zase modernějšímu provedení. Nedá se říct, že jedno je hezčí než druhé, protože obě mají svoje kouzlo.

Kuchyňská rohová lavice ze dřeva

Dřevo má tu výhodu, že se hodí do moderních i klasických domácností. Celkový design lavice tvoří materiál, z něhož je vyhotovená, a také tvar samotné konstrukce. Pěkně vypadá i ekokůže, případně kůže v kombinaci se železem.

Už dávno nejsou jen ve tvaru L

V minulosti dominoval právě tento, v mnohých případech méně atraktivní typ rohových lavic (s úložným prostorem a opěrkami). Dnes najdeme různé obměny rohových lavic ať už rovné s nebo bez úložného prostoru, také s možností volby opěradla. Kombinace různých materiálů vylepšuje jejich celkový design. 

Kuchyňská lavice z masivního dřeva

V neposlední řadě je důležitá i cena výrobku. Ta závisí zejména od materiálu, ze kterého je nábytek vyrobený, neméně důležitým faktorem je to, zda si dáte vyrobit lavici na míru, nebo ji koupíte v prodejně.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchyňské lavice

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Červená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvaha Červená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvaha

Červená do ložnice? Ano, či ne? Pokud patří k vašim oblíbeným, neměli byste se jí vyhýbat ani v ložnici. Naše inspirace vás o tom přesvědčí.

Květiny na balkoně - potěší vás i vaše okolí Květiny na balkoně - potěší vás i vaše okolí

Toužíte po oáze květin na vašem balkoně? Po místě, kde se můžete ukrýt před ruchem města a vypít si v klidu kávu? Inspirujte se naší galerií.

Úložný prostor v kuchyni Úložný prostor v kuchyni

Tyto šikovné triky vám pomohou vytvořit si kuchyň snů plnou úložných prostorů, které vás nebudou stát hotový majetek.Publikováno dne: 14.08.2018
Hodnocení článku:
(88.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární. Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.

Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení

Toto dědictví z minulosti je praktickým doplňkem či nábytkem, který má svoji řádnou funkci. Proč by retro dřevěná truhlice neměla chybět ani u vás doma? Inspirujte se s námi!

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.