Laciné předsíňové sestavy v luxusním provedení

Toužíte po praktické a zároveň esteticky funkční předsíni? Po nábytku, který bude mít dostatek úložného prostoru a jeho design nebude nijak zaostávat?

Černý předsíňový nábytek

Každý z nás by nejraději spojil obě funkce v jednu a za všechno zaplatil rozumné peníze. Ale je to možné? Dá se za designově krásnou a funkční předsíň neutratit mnoho? Pojďte se s námi podívat, jak si jednu obstarat.

Laciná předsíň, nebo předsíň na míru?

Sektorový nábytek, který vám prodávající nabízejí, spojuje funkčnost i průměrný design. Není zvlášť originální, ale přesto má šmrnc. Skvělým řešením jsou předsíňové panely, díky nimž máte možnost poskládat si vlastní předsíň sami. V tom případě se stáváte designery vlastní předsíně a můžete si pohrát s nábytkem do požadovaného výsledku.

Pozrite si viac produktov z kategórie předsíňový nábytek

Pokud chcete bezchybnost, určitě si zvolte výrobu nábytku na míru. Do přípravy můžete zasahovat, přizpůsobovat nábytek vašim představám a konečný výsledek bude vyhovovat vašim požadavkům.

Moderní předsíně vs. předsíně v retro stylu

Předsíňové komplety doplňují interiér bydlení, proto jsou vyráběné v různých stylech, aby designově ladily ke zbytku domu. Najdeme různá provedení nábytku, ať už retro, nebo vintage styl, moderní provedení černé i bílé barvy, teplé kombinace ve spojení se dřevem nebo dřevotřískou. Výsledná varianta závisí jen na vašem vkusu. Moderní předsíně jsou většinou složené ze skříněk na boty, věšákového panelu a zrcadla.

Bílé předsíňové sestavy sladíte velmi snadno

Bílá barva je ideálním řešením. Snadno ji sladíte s ostatním nábytkem, dobře se kombinuje s jakoukoliv barvou i vzhledem dřeva.

Bílý nábytek do předsíně

Je důležité, aby nábytek nebyl příliš velký a nepraktický, při výběru se zaměřte na funkčnost a nenápadnost celého kompletu. V předsíních se hodí zejména minimalismus. Pamatujte, že méně je někdy víc.  Množství obchodních domů i e-shopů nabízí nábytek, který vás zaujme a pomůže vám při výběru. Nebojte se jít do barev, někdy jsou to právě ony, které celý komplet nábytku podtrhnou a dodají závěrečnou tečku.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie předsíňový nábytek

Pár tipů, které vám pomohou při zařizvání předsíně

- snažte se nábytek rozmístit tak, aby se žádná jeho součást nestala překážkou v pohybu

- malé místo na sezení (ať už křeslo, taburet, nebo lavičky) při přezouvání určitě poslouží

- zrcadlo opticky zvětší prostor a má praktické využití

- nedávejte příliš mnoho nábytku do malého prostoru, mohlo by se stát, že by místnost působila velmi stísněně

- vybírejte podlahu, ze které snadno smetete nečistoty

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Knihovny - obývák si bez nich nebudete vědět představit Knihovny - obývák si bez nich nebudete vědět představit

Jsou knihy nedílnou součástí vašeho života a obklopujete se jimi ve velkém? Pak jim pořiďte pořádnou knihovnu, v níž se budou vyjímat a která se zas bude vyjímat ve vašem obývacím pokoji.

Červená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvaha Červená ložnice: Volba pro lidi, kterým nechybí odvaha

Červená do ložnice? Ano, či ne? Pokud patří k vašim oblíbeným, neměli byste se jí vyhýbat ani v ložnici. Naše inspirace vás o tom přesvědčí.

Květiny na balkoně - potěší vás i vaše okolí Květiny na balkoně - potěší vás i vaše okolí

Toužíte po oáze květin na vašem balkoně? Po místě, kde se můžete ukrýt před ruchem města a vypít si v klidu kávu? Inspirujte se naší galerií.Publikováno dne: 06.06.2018
Hodnocení článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý bytJak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý byt

Byt si můžete zařídit či zútulnit i bez toho, abyste investovali tisíce korun. Nabízíme vám pár tipů a triků, jak levně zařídit svůj příbytek.

Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?

Obraz oživí každou místnost v domácnosti. V obýváku nebo pracovně je obraz samozřejmostí, vyhýbat se mu však nemusíte ani v kuchyni či ložnici.

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.