Laciné předsíňové sestavy v luxusním provedení

Toužíte po praktické a zároveň esteticky funkční předsíni? Po nábytku, který bude mít dostatek úložného prostoru a jeho design nebude nijak zaostávat?

Černý předsíňový nábytek

Každý z nás by nejraději spojil obě funkce v jednu a za všechno zaplatil rozumné peníze. Ale je to možné? Dá se za designově krásnou a funkční předsíň neutratit mnoho? Pojďte se s námi podívat, jak si jednu obstarat.

Laciná předsíň, nebo předsíň na míru?

Sektorový nábytek, který vám prodávající nabízejí, spojuje funkčnost i průměrný design. Není zvlášť originální, ale přesto má šmrnc. Skvělým řešením jsou předsíňové panely, díky nimž máte možnost poskládat si vlastní předsíň sami. V tom případě se stáváte designery vlastní předsíně a můžete si pohrát s nábytkem do požadovaného výsledku.

Pozrite si viac produktov z kategórie předsíňový nábytek

Pokud chcete bezchybnost, určitě si zvolte výrobu nábytku na míru. Do přípravy můžete zasahovat, přizpůsobovat nábytek vašim představám a konečný výsledek bude vyhovovat vašim požadavkům.

Moderní předsíně vs. předsíně v retro stylu

Předsíňové komplety doplňují interiér bydlení, proto jsou vyráběné v různých stylech, aby designově ladily ke zbytku domu. Najdeme různá provedení nábytku, ať už retro, nebo vintage styl, moderní provedení černé i bílé barvy, teplé kombinace ve spojení se dřevem nebo dřevotřískou. Výsledná varianta závisí jen na vašem vkusu. Moderní předsíně jsou většinou složené ze skříněk na boty, věšákového panelu a zrcadla.

Bílé předsíňové sestavy sladíte velmi snadno

Bílá barva je ideálním řešením. Snadno ji sladíte s ostatním nábytkem, dobře se kombinuje s jakoukoliv barvou i vzhledem dřeva.

Bílý nábytek do předsíně

Je důležité, aby nábytek nebyl příliš velký a nepraktický, při výběru se zaměřte na funkčnost a nenápadnost celého kompletu. V předsíních se hodí zejména minimalismus. Pamatujte, že méně je někdy víc.  Množství obchodních domů i e-shopů nabízí nábytek, který vás zaujme a pomůže vám při výběru. Nebojte se jít do barev, někdy jsou to právě ony, které celý komplet nábytku podtrhnou a dodají závěrečnou tečku.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie předsíňový nábytek

Pár tipů, které vám pomohou při zařizvání předsíně

- snažte se nábytek rozmístit tak, aby se žádná jeho součást nestala překážkou v pohybu

- malé místo na sezení (ať už křeslo, taburet, nebo lavičky) při přezouvání určitě poslouží

- zrcadlo opticky zvětší prostor a má praktické využití

- nedávejte příliš mnoho nábytku do malého prostoru, mohlo by se stát, že by místnost působila velmi stísněně

- vybírejte podlahu, ze které snadno smetete nečistoty

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Rozloučení se svobodou - výzdoba, dekorace, inspirace Rozloučení se svobodou - výzdoba, dekorace, inspirace

Čeká vaši kamarádku tento rok svatba? Připravte jí rozloučenou se svobodou, na kterou nezapomene!

Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat

Pokud máte rádi červenou barvu, určitě se jí při zařizování bytu nevyhýbejte. Hodí se do každé místnosti, dokonce i do koupelny. Nevěříte? Pak si to ověřte v naší galerii.

Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň Skříňky pod TV - praktické a poutavé zároveň

Máte už vybrán stolek pod TV? Není to tak jednoduché jak jste si na začátku mysleli? Možná vám pomohou se rozhodnout naše tipy. Nechte se inspirovat naší galerií.Publikováno dne: 06.06.2018
Hodnocení článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.

Jaké jsou výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smrku nebo palisandru? Jaké jsou výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smrku nebo palisandru?

Masív je mimořádně oblíbeným přírodním materiálem. Jaký nábytek z masívu do interiéru vybrat? Z jakého dřeva masív je? Toto a ještě víc se dozvíte v našem dnešním článku.

Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty

Díky této skvělé „vychytávce“ budete mít dostatek prostoru v místnosti a v případě potřeby máte velmi rychle o jednu postel víc. Jaké jsou její další výhody? Prozradíme vám!