Lenošky do obýváku i na terasu. Laciné kousky často v akci

Ideální místo na odpočinek poskytují lenošky. Můžete je umístit do obýváku, ale i do ložnice, případně do pokoje pro hosty nebo dětského pokoje. Neztratí se ani v kavárnách, kadeřnictvích či knihkupectvích. 

Červená lenoška do obýváku

Lenošky ve tvaru S kopírují tvar páteře, proto je lenošení na takových modelech extrémně pohodlné. Jsou ideální pro poobědové i večerní relaxování. Součástí lenošky bývá i malý polštářek nebo opěrka hlavy, která je velmi pohodlná a praktická.  

Tvar lenošek, design, materiál a provedení dokáže častokrát překvapit. Kromě toho, že jsou velmi praktické, budou i skvělým designovým kouskem ve vašem domě.

Relaxační lenoška do interiéru

Lenošky do obýváku nebo dětského pokoje

Lenošky najdeme zejména v moderně zařízených domácnostech. V první řadě slouží k odpočinku. Můžete je využít při čtení své oblíbené knihy, poslouchání hudby nebo při jiných volnočasových aktivitách, ale snadno se může stát, že vás pohodlnost lenošky ukolébá do spánku. 

Bílá látková lenoška do obýváku

Jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice, prostě kamkoliv, kde máte dostatek volného místa na jejich umístění.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie lenošky, divany

Lenošky na terasu nebo k bazénu

Oblíbené je umístit lenošky na terasu, do blízkosti bazénu nebo zahradního domku. Ideální je umístit je na kryté místo, aby byly chráněné před deštěm a přímým slunečním zářením. Při výběru lenošek do exteriéru je častou volbou právě hliníková konstrukce potažená ratanovým výpletem. 

Vhod však přijdou i méně tradiční modely, které se dají jednoduše složit a přenést na jiné místo v domácnosti.

Skládací a přenosná modrá lenoška

Kožené nebo s teflonovou úpravou

Kvalitní materiál je zárukou dlouhé životnosti. Právě při dlouhodobém užívání jsou rozdíly v materiálech očividné. Ideální je sáhnout po pravé kůži nebo speciální potahové látce s teflonovou úpravou. Lacinější náhradou za kůžu je ekokůže. Samozřejmě, její výdrž není tak dlouhá jako u pravé kůže, ale je značně lacinější.

Lenoška z ekokůže do obýváku

Hnědá lenoška z ekokůže

Barevné provedení lenošky nemusí nezbytně ladit se zbytkem nábytku. Klidně si můžete dovolit kontrast barev a vytvořit tím dramatický dojem. Styl lenošky je vhodné sladit s ostatním nábytkem domácnosti, aby nedošlo k přílišnému prolínání stylů.  

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie lenošky, divany

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Přesně taková je bílá barva, která se stále více objevuje i jako barva kuchyně.

Bílá ložnice - Ideální barva pro čistou mysl Bílá ložnice - Ideální barva pro čistou mysl

Bílá v ložnici? Určitě jí výběrem neuděláte krok vedle. Bílá je barvou čistoty, evokuje svěžest, vysoké hodnoty a ideály. Viz naše fotoinšpirácie.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.Publikováno dne: 13.08.2018
Hodnocení článku:
(91.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý bytJak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý byt

Byt si můžete zařídit či zútulnit i bez toho, abyste investovali tisíce korun. Nabízíme vám pár tipů a triků, jak levně zařídit svůj příbytek.

Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?

Obraz oživí každou místnost v domácnosti. V obýváku nebo pracovně je obraz samozřejmostí, vyhýbat se mu však nemusíte ani v kuchyni či ložnici.

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.