Lenošky do obýváku i na terasu. Laciné kousky často v akci

Ideální místo na odpočinek poskytují lenošky. Můžete je umístit do obýváku, ale i do ložnice, případně do pokoje pro hosty nebo dětského pokoje. Neztratí se ani v kavárnách, kadeřnictvích či knihkupectvích. 

Červená lenoška do obýváku

Lenošky ve tvaru S kopírují tvar páteře, proto je lenošení na takových modelech extrémně pohodlné. Jsou ideální pro poobědové i večerní relaxování. Součástí lenošky bývá i malý polštářek nebo opěrka hlavy, která je velmi pohodlná a praktická.  

Tvar lenošek, design, materiál a provedení dokáže častokrát překvapit. Kromě toho, že jsou velmi praktické, budou i skvělým designovým kouskem ve vašem domě.

Relaxační lenoška do interiéru

Lenošky do obýváku nebo dětského pokoje

Lenošky najdeme zejména v moderně zařízených domácnostech. V první řadě slouží k odpočinku. Můžete je využít při čtení své oblíbené knihy, poslouchání hudby nebo při jiných volnočasových aktivitách, ale snadno se může stát, že vás pohodlnost lenošky ukolébá do spánku. 

Bílá látková lenoška do obýváku

Jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice, prostě kamkoliv, kde máte dostatek volného místa na jejich umístění.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie lenošky, divany

Lenošky na terasu nebo k bazénu

Oblíbené je umístit lenošky na terasu, do blízkosti bazénu nebo zahradního domku. Ideální je umístit je na kryté místo, aby byly chráněné před deštěm a přímým slunečním zářením. Při výběru lenošek do exteriéru je častou volbou právě hliníková konstrukce potažená ratanovým výpletem. 

Vhod však přijdou i méně tradiční modely, které se dají jednoduše složit a přenést na jiné místo v domácnosti.

Skládací a přenosná modrá lenoška

Kožené nebo s teflonovou úpravou

Kvalitní materiál je zárukou dlouhé životnosti. Právě při dlouhodobém užívání jsou rozdíly v materiálech očividné. Ideální je sáhnout po pravé kůži nebo speciální potahové látce s teflonovou úpravou. Lacinější náhradou za kůžu je ekokůže. Samozřejmě, její výdrž není tak dlouhá jako u pravé kůže, ale je značně lacinější.

Lenoška z ekokůže do obýváku

Hnědá lenoška z ekokůže

Barevné provedení lenošky nemusí nezbytně ladit se zbytkem nábytku. Klidně si můžete dovolit kontrast barev a vytvořit tím dramatický dojem. Styl lenošky je vhodné sladit s ostatním nábytkem domácnosti, aby nedošlo k přílišnému prolínání stylů.  

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie lenošky, divany

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Přesně taková je bílá barva, která se stále více objevuje i jako barva kuchyně.

Šedý obývací pokoj - hodí se do každého bytu Šedý obývací pokoj - hodí se do každého bytu

Šedá patří k nejoblíbenějším barvám při zařizování interiéru. Je univerzální a výborně se kombinuje s ostatními barvami, což zaručuje obrovskou variabilitu v zařizování.

Adventní věnce Adventní věnce

4 týdny před Vánocemi je krásná, zároveň však i hektická kapitola roku. Přesto bychom neměli zapomenout na jeden z nejtypičtějších symbolů adventu, tradiční adventní věnec, který přinese...Publikováno dne: 13.08.2018
Hodnocení článku:
(91.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární. Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.

Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení

Toto dědictví z minulosti je praktickým doplňkem či nábytkem, který má svoji řádnou funkci. Proč by retro dřevěná truhlice neměla chybět ani u vás doma? Inspirujte se s námi!

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.