Lesklé černé kuchyně do moderní domácnosti 

Černá barva je dokonalým ekvivalentem elegance. Její provedení nejen v rámci šatníku je nadčasové a dokáže ohromit svou jednoduchostí. Černá je rafinovaná a vyzývavá zároveň. 

Černá kuchyňská linka

V kuchyni působí nezvykle a velmi moderně. Pokud máte rádi netradičnost, doporučujeme vám sáhnout právě po tomto provedení kuchyňské linky.  

Lesklé nebo matné 

Ať už dáte přednost lesklému, nebo matnému provedení černé, obě si zamilujete. Pokud si myslíte, že provedení jen čistě černé kuchyně by bylo na váš vkus příliš, zkuste ji doladit. V kombinaci s těmi správnými barvami vykouzlíte skutečně excelentní kousek. V mnoha případech se efekt tmavé barvy zjemňuje bílou a celkový dojem se vyváží dřevěnými doplňky.  

Kuchyně jako z titulku magazínu? Ta vaše jí může být. Máte obavu z toho, že bude vaše kuchyně příliš jiná? Obáváte se reakce okolí nebo stále nemáte dostatek odvahy na její realizaci? Stačí si jen navolit ty správné odstíny a kombinace barev a výsledek může dopadnout nad vaše očekávání. 

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchyňské linky

Bíločerné kuchyňské linky

Kombinace barev dokáže vylepšit, ale i pokazit design vaší kuchyňské linky. U černé je důležité doladit si tyto detaily do podrobností, aby se vám nestalo, že bude kuchyně příliš tmavá, případně nevkusně sladěná se zbytkem.

Ideálním řešením je dřevo, které spolu s černou vykouzlí skvost. Kuchyně nabere na eleganci, což potěší vaše oči. Skvělé jsou měděné doplňky, které v kuchyni krásně vyniknou. Někdo dává přednost kombinaci bílé a černé nebo spojením všech variant – bílá, černá a dřevo.

Lesklá černo zlatá kuchyňská linka

V naší nabídce ale najdete i odvážnější kombinace – černočervené a černozlaté kuchyňské linky. Stačí si jen vybrat.

Inspirace – zaměřte se na detaily

Zajímavé jsou i skříňky bez úchytek, které podtrhnou moderní design kuchyně nebo ostrůvek vyjímající se v dřevěném dekoru. Skvělým řešením je i bílá pracovní deska. Kombinace bílé a černé je velmi moderní. 

Důležité je doladit spotřebiče ke zbytku kuchyňské linky. Pamatujte si, že ne každý spotřebič vám bude pasovat do tmavě sladěné kuchyně. Držte se raději světlejších tónů nebo jiným způsobem zajímavých kousků, které vedle tmavých skříněk vyniknou. Příliš tmavými spotřebiči byste ubrali kuchyni na kráse.  

Prohlédnout další krásné černé linky

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Dřevěné umyvadla Dřevěné umyvadla

Patříte k těm, kteří se v bytovém designu chtějí odlišit a rádi volíte netradiční řešení? Máte rádi krásu a praktičnost dřeva? Pak je pro vás dřevěné umyvadlo jako stvořené!

Květiny na balkoně - potěší vás i vaše okolí Květiny na balkoně - potěší vás i vaše okolí

Toužíte po oáze květin na vašem balkoně? Po místě, kde se můžete ukrýt před ruchem města a vypít si v klidu kávu? Inspirujte se naší galerií.

Retro obývací pokoj - vsaďte na explozi barev Retro obývací pokoj - vsaďte na explozi barev

Prvky retro stylu nás obklopují každý den. Spojení moderního a retra se líbí nejen mladším, ale i starším ročníkům. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj obývací pokoj oživíte netradičním...Publikováno dne: 26.06.2018
Hodnocení článku:
(90%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární. Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.

Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení

Toto dědictví z minulosti je praktickým doplňkem či nábytkem, který má svoji řádnou funkci. Proč by retro dřevěná truhlice neměla chybět ani u vás doma? Inspirujte se s námi!

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.