Moderní konferenční stolek do obýváku je v trendu

Konferenční stolek v obýváku je velmi praktickou záležitostí. Slouží na odkládání dekorací, knih, ovladače od televizoru i na občasné servírování drobných pokrmů. Kromě toho, že je funkční, bývá i designově inovativní.

Konferenční stolek do obývacího pokoje

Prostředí místnosti doplňuje a vyvažuje. V dnešní době je na trhu množství konferenčních stolků, které vám svým vzhledem učarují. Potřebujete vybrat konferenční stolek do obýváku, ale nevíte, kterým směrem se dát? Tak se na to pojďte podívat spolu s námi.

Oblíbené modely

Malý nebo velký konferenční stolek?

Velikost konferenčního stolku záleží na velikosti prostoru. Nemáme však na mysli velikost celé místnosti, v níž se bude stolek nacházet, ale prostor, kterým bude sedací souprava ohraničovat stolek.

Takže pokud máte velkou sedačku tvaru U nebo L nebo klasickou verzi 3+2+1, vyberte si větší konferenční stolek. Vedle sedačky pěkně vynikne a poslouží vám na odkládání vícero věcí. V případě skromnějších sedacích souprav se lépe hodí menší stolek. Vzhledově se neztratí ani nebude příliš trčet.

V současnosti vedou nižší stolky s dostatečně velkou odkládací plochou. Jsou stylové a jejich design potěší oko každého zákazníka.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie konferenční stolky

Černý, nebo bílý? Konferenční stolek sladíte s prostorem

Provedení stolku je důležité. Dáváte přednost světlejšímn nebo tmavším barvám, sklu, nebo kovu?

Bílá barva je praktická, protože ji snadno zkombinujete s jakýmkoliv stylem obýváku. Černá působí elegantně a luxusně. Avšak její čištění může být někdy náročné, protože na ní uvidíte každé smítko.

Vybrat si můžete z různých materiálů ať už je to dřevo, kov, sklo nebo laminát, popřípadě jejich kombinace.

Konferenční stolek z masivního dřeva

Provedení konferenčního stolku v každém z uvedených materiálů má něco specifického, co vás může oslovit. Pokud kupujete stolek poté, když máte zařízený obývák, zaměřte se na to, aby designově seděl se zbytkem nábytku a nepůsobil rušivým dojmem.

A důležitá rada na závěr: držte se vlastního stylu – pak budete s designem opravdu spokojeni.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie konferenční stolky

Čeho je důležité si všímat při nákupu konferenčního stolku?

  • správné rozměry stolku jsou prioritou
  • výška stolku by měla být přiměřená, abyste na něj pohodlně dosáhli ze sedačky

Oblíbené modely

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie konferenční stolky

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Zelená koupelna nemusí být tuctová Zelená koupelna nemusí být tuctová

Barvu do koupelny, podobně jako je tomu v případě kuchyně, si obvykle vybíráme na desítky let. Proto se při jejím volbě můžete pořádně zapotit. Pokud jste nikdy neuvažovali nad zelenou v...

Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je vhodnou volbou, ať už vybíráte zařízení pro dívku nebo chlapce. Zelená je optimistická barva, která uklidňuje. Podívejte se, jak dobře v dětském pokoji vypadá.

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.Publikováno dne: 05.06.2018
Hodnocení článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární. Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.

Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení

Toto dědictví z minulosti je praktickým doplňkem či nábytkem, který má svoji řádnou funkci. Proč by retro dřevěná truhlice neměla chybět ani u vás doma? Inspirujte se s námi!

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.