Moderní kuchyně do tvaru U

Kuchyně tvaru U jsou velmi oblíbené, hlavně díky funkčnosti, kterou ovlivňují. Přesun mezi jednotlivými zónami kuchyně je praktický a rychlý a všechno potřebné máte okamžitě po ruce.

Kuchyně ve tvaru U s ostrůvkem

Design těchto kuchyní je velmi elegantní a potěšující. Často si ji vybírají právě lidé, kteří tráví dlouhé hodiny vařením a chtějí mít všechno po ruce. Velkým plusem tohoto druhu kuchyňské linky je i dostatek úložného prostoru.

Proč si vybrat kuchyni ve tvaru U?

  • máte všechno potřebné na vaření hned po ruce
  • pohyb po kuchyni je rychlý
  • kuchyně ve tvaru U oddělí propojené místnosti
  • má krásný a moderní  design
  • je skvělým řešením do malých bytů, protože dokáže i v malém prostoru poskytnout dostatečný úložný prostor

Malá kuchyň do tvaru U

Jednotlivé rozložení spotřebičů a skříněk je v blízkosti (od sebe v malé vzdálenosti), proto se vaření stává rychlým a efektivním. Vzdálenost mezi ledničkou, dřezem a sporákem je v ideálním rozložení 6 metrů. Pohyb po kuchyni je proto rychlý, zejména v případě, že se tam nacházíjedna osoba, při 2 a více osobách je tu tenká hranice. Hranice mezi tím, kdy se skříňky mění z praktických na těsné a neprůchodné.

Důležitým faktorem je vzdálenost mezi jednotlivými rameny kuchyně, která ovlivňuje i následný pohyb v prostoru. Vzdálenost ramen linek by měla být minimálně 90 cm, optimálně 120 cm. Doporučená vzdálenost protilehlých stěn je 140–150 cm.

 

Výprodej až 60%

Dobrá rada: Doporučujeme nákup v obchodě AndreaShop.sk. Dnes obrovské výprodeje, s doručením až před dveře a s možností vrácení zboží do 14 dní. Viz širokou nabídku za bezkonkurenční ceny.

Malé kuchyně do tvaru U

Pokud si myslíte, že kuchyně do tvaru U jsou řešením jen do velkých prostor, mýlíte se. Tyto kuchyně obsáhnou všechno potřebné i v malém prostoru, proto jsou v případě některých bytů jediným řešením. Důležité je, aby byla kuchyně dobře vyřešená a nebyla příliš stísněná.

V nekterých případech mohou tyto kuchyně sloužit výborně na oddělení prostoru - kuchyně od obýváku.

Kuchyn ve tvaru U - oddělení obývacího pokoje a kuchyni

Kuchyňská linka ve tvaru U

Malé kuchyně ve tvaru U jsou dobrým řešením, pokud chcete šetřit prostorem, ale zároveň mít dostatek místa na všechny potřebné spotřebiče. Pokud máte v kuchyni okno, kuchyně ve tvaru U ui něj dokonale vynikne.

Galéria obrázkov

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentářPublikováno dne: 16.06.2018
Hodnocení článku:
(92.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty

Díky této skvělé „vychytávce“ budete mít dostatek prostoru v místnosti a v případě potřeby máte velmi rychle o jednu postel víc. Jaké jsou její další výhody? Prozradíme vám!  

Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním

Pokud máte zaměstnání, které nadměrně zatěžuje váš pohybový aparát, zkuste se poohlédnout po masážním křesle. Masáž si tak budete moci dopřát každý den. Poradíme vám, jak si vybrat to...

Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně

Při výběru osvětlení se není třeba omezovat jen na klasické „bodovky“. Dopřejte si dotek luxusu a vsaďte na netradiční volbu – atraktivní křišťálový lustr, který se okamžitě stane...