Domečky pro panenky ze dřeva, plastu i kartonu

Sní o něm každá malá princezna. Domeček pro panenky. Chcete udělat radost i té své, ale nevíte, který domeček bude pro ni ten nejlepší? Dřevo, plast nebo karton?

Velký domeček pro panenky

Podívejte se, jaké výhody či nevýhody mají domečky z jednotlivých materiálů a na co se při jejich výběru zaměřit.

Oblíbené produkty

Nejen na jedno použití

Domeček pro panenky je hračka, s níž bude vaše dcera růst. Nekupujete ho jen jako jednorázovou záležitost. K této hračce se vždy ráda vrátí. Ať má tři, šest nebo devět roků. Panenky a domeček pro ně nikdy neomrzí. A víte proč?

Každé děvčátko si ho zařídí po svém. Zařízení může přesouvat, skládat, kombinovat tak, jak se jí líbí. Kromě toho, že při hře s domečkem stráví nějaký čas, cvičí si motoriku, ale také představivost a prostorové vidění. Vaše dítě nemá ani tušení, co všetko do hry s domečkem pro panenky zapojí. Vy už máte minimálně představu.

Jak domeček pro panenky vybrat?

Vezměte dceru do hračkářství a sledujte, jak se u každého domečku bude chovat. Nemusí vědět, že máte v plánu ji domečkem pro panenky překvapit. Bez toho, abyste kolem domečků i jen prošli, se návštěva hračkářství neobejde.

Plastový domeček pro panenky do dětského pokojíčku

Máte přehled v panenkách, které vaše dcera doma má? Dobře ji poslouchejte. Ona vám prozradí, do kterého se panenky vejdou. Nechtěla by přece takový, u něhož by panenky musely zůstat venku. Má to být domeček pro ně.

Největší domeček ještě nemusí být nejlepší

Jasné, že se jí líbí ten největší! Je to přece žena. Trošku ji usměrněte a zkuste si popovídat o tom, kde domeček pro panenky umístíte. Aby nepůsobil rušivě a do dětského pokoje pěkně zapadl. Ten největší domeček ještě nemusí být nejlepší.

Prohlédněte si víc domečků a porovnejte, co všechno chce vaše dcera svým panenkám dopřát. Dobře vybírejte i z menších domečků. Mnoho pokojů a možnosti dokupování nábytku je také jedna z možností, které dokážou zabrat. Nakonec sama uzná, že máte pravdu, a začne hledat výhody menších domečků. Chcete pro ni přece to nejlepší.

Dřevěný domeček je nejpopulárnější

V hračkářství se nejčastěji setkáte s dřevěným domečkem pro panenky, ale stále větší oblibě se těší i ten z plastu a je jen otázka času, kdy dřevěné domky doběhne. Výhodou dřevěných domků je jejich stabilita a množství doplňků a nábytku, který můžete k domečku postupně dokoupit.

Dřevěný domeček pro panenky pro dívku

Domečky z umělé hmoty mají zase tu výhodu, že jsou lehčí a nemusí stát na jednom místě. Dítě si ho může složit do kufříku a přenést na prázdniny k babičce. Dokoupit nábytek a doplňky také nedělá žádný problém. Nebojte se kombinovat dřevěný nábytek s umělohmotným. Dnes je různorodost materiálů v módě. Platí to i pro domečky pro panenky.

Domeček pro panenky z kartonu

Tento domeček má jednu velkou výhodu. Vyrobíte ho spolu s dcerou. Odměnou nebude jen domeček, který nikde jinde nenajdete, ale především čas, který se svou dcerou strávíte.

Od základů ho vyrobíte z kartonové krabice nebo koipíte složený, s barvami v každém dobrém hračkářství. Fantazii se meze nekladou. Nechte kreativitě své dcery volný průběh a výsledek bude určitě stát za to! 

Dřevěné domečky pro panenky

Velké oblibě se zejména před Vánocemi těší domeček pro panenky z Lidlu. Jednoduše ho složíte, je barevný a cenově přístupný. Dokoupíte k němu i nábytek a panenky a na rozzářená očka své dcery nikdy nezapomenete.

Dřevěný domeček pro panenky

Rozhodli jste se pro dřevěný domeček pro panenky Woody? Víte přesně, který chcete? Tyto domečky mají propracovaný design a reagují na panenky, které jsou právě populární. Dřevěný domeček pro nesmrtelnou panenku Barbie, panenky Vila Wisteria, plážový dům Provence, nebo moderní domeček s markýzou.

Oblíbené domečky Woody

[table2]

Eichhorn dřevěný domeček pro panenky 

Domeček, který má také co nabídnout. S příslušenstvím nebo bez. Děvčatům udělá radost každý. Je vyrobený z kvalitních materiálů a hýří barvami. Takový, v němž by chtěla bydlet každá panenka. Zeptejte se svojí dcery, zda i ta její. 

Domeček pro panenky KidKraft

Firma KidKraft vyrábí a distribuuje dřevěné hračky už od roku 1968. Klade důraz na kreativní design, kvalitu, spolehlivost a konkurence schopné ceny. Domeček pro panenky KidKraft není výjimkou. Domečky mají odolnou a pevnou konstrukci, která jim zaručuje dlouhou životnost. Domečky této značky jsou propracované do posledního detailu.

Domeček pro panenky KidKraft Sweet Savannah

Pěkné barvy a zábavný interaktivní nábytek si vaše děvčátko rychle získá. Je dost velký i na to, aby mohlo pozvat na návštěvu svoji nejlepší kamarádku. Samozřejmě se všemi panenkami. 

Nádherné domečky Eichhorn a KidKraft

[table3]

Domečků pro panenky je na trhu opravdu mnoho. Vybíráte ho pro svoji dceru, do jejího dětského pokojíčku a předpokládáte, že v něm stráví hodně času. Dejte si při jeho výběru záležet. Za radost, kterou domeček pro panenky vyvolá, to určitě stojí.

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splněným snem bylo i knihkupectví, ve kterém jsem kralovala celých 9 let. Věřím, že lásku k psanému slovu z mých článků ucítíte...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.

Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek

Modrá je do ložnice nejvhodnější volbou, protože podporuje spánek. Hodí se na stěny, dekorace i na povlečení. Ověřte si to.

Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie

Je vaším snem mít kuchyni zařízenou v provensálském stylu? Potřebujete zařízení laděné v bílé a stylové doplňky, díky kterým si budete připadat jako na jihovýchodě Francie.Publikováno dne: 02.03.2019
Hodnocení článku:
(91.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jaká podlaha je nejlepší do dětského pokoje? Vinylová, korková nebo plovoucíJaká podlaha je nejlepší do dětského pokoje? Vinylová, korková nebo plovoucí

Kupujete podlahu do dětského pokoje? Malé děti tráví na zemi spoustu času, a proto byste výběr správné podlahy neměli podcenit. To, jaké faktory jsou důležité u podlah pro děti, si...

Jak naučit děti uklízet? Rozpis domácích prací i obrácená psychologie fungujíJak naučit děti uklízet? Rozpis domácích prací i obrácená psychologie fungují

Znáte to. Spolu s uklízením přichází i spousta křiku. Vaše dítě (ne)pořádek vidí jinak. Vlastně mu vůbec nepřekáží. Jak ho naučit pořádkumilovnosti?

Nafukovací bazén pro malé děti? Recenze chválí hlavně malé rozměryNafukovací bazén pro malé děti? Recenze chválí hlavně malé rozměry

Dopřejte vodní zábavu v létě dětem v každém věku. Už nyní je třeba myslet na to, jak bude trávit svoje volné chvíle. Víte, jaký bazén pro děti vlastně vybrat?