Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé

Mysleli jste si, že chutné jídlo, po kterém se jen zapráší, si dopřejete jen v restauraci? Omyl. Stále populárnější je domácí vaření. Lidé si stále víc a víc potrpí na to, co jedí. A tím nemyslíme jen kalorickou hodnotu potravin, ale zejména jejich kvalitu.

Vaření z kuchařské knihy

Vaří zkušené hospodyňky, ale i nezkušení kuchaři. Knihkupectví jsou plná kuchařských knih se zaměřením na fit recepty, gurmánské recepty či světovou kuchyni. Dobrá kniha receptů je plná nápadů a návodů, podle kterých navaří skvělý pokrm opravdu každý. Profikuchař i vařečkový začátečník.

Oblíbené kuchařské knihy

Kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé

Jak se říká v oblíbené Disneyovke Ratatouille, vařit může každý. O tom nás denně přesvědčují i kuchařské soutěže, do kterých se najčastěji hlásí právě kuchaři-amatéři. Pokud jste doposud nepodlehli čáru vaření, vyzkoušejte to. Nepodléhejte panice, že něco pokazíte a že za kurzy vaření zaplatíte hotový majetek. V počáteční snaze vám pomůže dobrá kuchařská kniha pro začátečníky. Tyto knihy většinou obsahují technicky nenáročné a rychlé recepty, které zároveň fantasticky chutnají. 

Pocit, když si na talíř nakládáte jídlo, které jste si sami připravili, je k nezaplacení. Tyto knihy využijete i tehdy, když se řadíte k pokročilým kuchařům. Slouží jako skvělá inspirace na rychlé recepty. Nemusíte přece každý den vařit složité hovězí Wellington.

Kuchařky plné fit receptů

Chcete si udržet krásnou figuru a zároveň tělu dopřát vyváženou stravu? I když máte svoje ověřené recepty, časem docházejí nápady a jíst dokola to samé nebaví nikoho. Tu správnou inspiraci vám dodá kuchařská kniha o zdravém vaření. Na trhu jich je nespočet. Jsou plné kaloricky vyvážených receptů, ale také nápadů na uspokojení chuťových pohárků vegetariánů či veganů. Recepty na zdravé vaření jsou většinou jednoduché a rychlé. A to je dobrá zpráva. Žít zdravě tak bez výmluv mohou kuchaři začátečníci i staří kuchyňští harcovníci. 

Oblíbené kuchařské knihy

Autor článku

Simona Halásová

Jmenuji se Simona a jsem tak trochu schizofrenik. Vystudovala jsem mezinárodní vztahy, pracovala v nadnárodní korporaci, navrhla se sestrou kolekci...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Betonové květináče - hodí se do bytu i do zahrady Betonové květináče - hodí se do bytu i do zahrady

Betonové květináče se skvěle hodí nejen do vaší zahrady, ale i do bytu. Můžete do nich zasadit různé sukulenty, ale například i jehličnany.

Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit Červená barva kuchyně citelně zvýší váš apetit

Posviťme si aspoň trochu na to, co všechno by nám červená barva měla nabídnout. Nápady na designování a kombinování barev se nechte inspirovat fotkami v článku. 

Žluté kuchyně - potěší oko i ducha Žluté kuchyně - potěší oko i ducha

Žlutá barva má mnoho pozitiv - nejenže je optimistická a zlepšuje náladu, ale také dokáže zesvětlit a oteplit interiér a zvětšit prostor. Říká se však i to, že vzbuzuje chuť k jídlu,...Publikováno dne: 18.07.2019
Hodnocení článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vánoční ponožky se soby nebo vločkami jsou každoroční hit! Vánoční ponožky se soby nebo vločkami jsou každoroční hit!

Vánoční dárek plný nadhledu a zábavy? Darujte svým blízkým, kamarádům nebo kolegům v práci vánoční ponožky s vtipným motivem. V našem článku najdete tipy na krásné ponožky pro každého.

Který vánoční stromek je hezčí? Živý, nebo umělý? Který vánoční stromek je hezčí? Živý, nebo umělý?

Koupě vánočního stromku může nadělat pěkné starosti, protože prodejci lákají pestrým výběrem. Umíte se v nabídce orientovat?

Vánoční svetry musíš milovat. Jsou krásně kýčovité!! Vánoční svetry musíš milovat. Jsou krásně kýčovité!!

Vánoční svetr. Zkonstatovali jste, že si něco takového v životě neoblečete. Dnes si bez něj Vánoce nedokážete představit. Vyberte si správně a buďte IN. Poradíme vám jak na to.