Shnuggle vanička pro děti má výborné recenze: Vyzkoušejte ji!

Maminky chtějí svým dětem vždy dopřát to nejlepší. Samozřejmě, u děťátek je péče ještě o to důležitější, že je třeba dbát na detaily. Vybavení, které nakupujete, si často vyžaduje důkladnou analýzu, což chce někdy hodně stráveného času v obchodech nebo na fórech na internetu.

Nejlepší vanička pro dítě

My vám tento čas ušetříme. Představujeme vám Shnuggle vaničku na bezpečné a pohodlné koupání vašich dětiček.

Shnuggle vanička – bezpečnosť a pohodlí

Většina maminek zřejmě používá klasické plastové vajíčkové vaničky, kde děťátko jednou rukou drží a druhou ho umývá. Případně ho umýváte v klasické velké vaně nebo umyvadle. Samozřejmě, ani jedno řešení není špatné, ale pokud bychom byli detailisté, chvilka nepozornosti může způsobit i drobný úraz. V čem se Shnuggle vanička na koupání liší?

Oblíbené vaničky na koupání

Shnuggle vanička pochází z Britských ostrovů a jde o skutečně jednoduchou, ale důmyslnou konstrukci. Koupání v ní je bezpečné a zároveň komfortní jak pro dítě, tak i pro vás. Vanička má totiž tvarovanou konstrukci s opěrkou, která umožňuje dítě do vaničky posadit a udržuje ho ve stabilní poloze. Rodič tak má obě ruce volné. Vanička je vhodná pro děti do 12 měsíců.

Koupání ve vaničce

Je velmi lehká a skladná. Zároveň vám na vykoupání dítěte stačí 2 litry vody. Na dně je vanička také vybavená zarážkou Bump Bump, která i ty nejmenší děti do 6 měsíců udrží ve stabilní poloze. Také má protismykové nožičky. Vanička je opravdu ideálním vybavením na hygienu pro vaše děťátko. Ačkoliv je cenovka na úrovni 800 korun, investice do pohodlí a bezpečnosti vašeho miláčka je neocenitelná.

Co říkají maminky?

Maminky si skutečně Shnuggle vaničku nedokážou vynachválit. Mnohé kladné ohlasy se stále a stále opakují a maminky se v jejích výhodách v 99 % shodují. A má vůbec nějaké nevýhody? Několik maminek není spokojených s cenou, která je na úrovni už vzpomínaných 800 korun.

Maminky oceňují především její bezpečnost. Vaničku je možné použít na koupání dětí do věku 6 měsíců, protože v ní mají oporu páteře. Většina běžných vaniček není přizpůsobená tomu, aby v ní dítě mohlo sedět. Shnuggle vanička ano. Také má kompaktní rozměry a vejde se i do dřezu na nádobí (D x Š x V – 60 x 39 x 36 cm). Nepotřebujete k ní žádný podstavec ani stojan. Nezabírá téměř žádné místo, klidně ji můžete vzít i na cesty.

Bezpečnost v dětské vaničce

Kromě toho spotřebujete na jedno koupání přibližně 2 litry vody, takže dítě koupete ekonomicky. Zároveň maminky hodnotí, že v polosedu se dítě cítí komfortněji než při ležení ve vodě. A pochopitelně, i když u malých dětí se doporučuje mít oči na stopkách, skutečně dítě můžete umývat a přitom mít obě ruce k dispozici.

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentářPublikováno dne: 18.12.2018
Hodnocení článku:
(94%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší ohřívač lahví? Recenze chválí značku Avent Nejlepší ohřívač lahví? Recenze chválí značku Avent

Ohříváte mléko pro vaše dítě v hrnci s horkou vodou nebo v mikrovlnce? Šetřete svůj čas a na pomoc si vezměte elektrický ohřívač lahví. Víte, v čem jsou jejich výhody?

Elektrické autodráhy pro malé i velké chlapce: Podle čeho vybírat? Elektrické autodráhy pro malé i velké chlapce: Podle čeho vybírat?

Uvažujete o dárku pro chlapce a nevíte si rady? Odpovědí by mohla být elektrická autodráha. Skvělá zábava pro malé i velké chlapce a spoustu času u nich dokážou strávit i dospělí. Které...

Jak vybrat školní tašku pro prváka nebo středoškoláka Jak vybrat školní tašku pro prváka nebo středoškoláka

Mezi základní školní potřeby patří  školní taška. A věřte, nebo ne, při výběru školní tašky se člověk nejednou zamyslí, jakou vlastně vybrat, aby byla pěkná, praktická a nezruinovala...