Shnuggle vanička pro děti má výborné recenze: Vyzkoušejte ji!

Maminky chtějí svým dětem vždy dopřát to nejlepší. Samozřejmě, u děťátek je péče ještě o to důležitější, že je třeba dbát na detaily. Vybavení, které nakupujete, si často vyžaduje důkladnou analýzu, což chce někdy hodně stráveného času v obchodech nebo na fórech na internetu.

Nejlepší vanička pro dítě

My vám tento čas ušetříme. Představujeme vám Shnuggle vaničku na bezpečné a pohodlné koupání vašich dětiček.

Shnuggle vanička – bezpečnosť a pohodlí

Většina maminek zřejmě používá klasické plastové vajíčkové vaničky, kde děťátko jednou rukou drží a druhou ho umývá. Případně ho umýváte v klasické velké vaně nebo umyvadle. Samozřejmě, ani jedno řešení není špatné, ale pokud bychom byli detailisté, chvilka nepozornosti může způsobit i drobný úraz. V čem se Shnuggle vanička na koupání liší?

Oblíbené vaničky na koupání

Shnuggle vanička pochází z Britských ostrovů a jde o skutečně jednoduchou, ale důmyslnou konstrukci. Koupání v ní je bezpečné a zároveň komfortní jak pro dítě, tak i pro vás. Vanička má totiž tvarovanou konstrukci s opěrkou, která umožňuje dítě do vaničky posadit a udržuje ho ve stabilní poloze. Rodič tak má obě ruce volné. Vanička je vhodná pro děti do 12 měsíců.

Koupání ve vaničce

Je velmi lehká a skladná. Zároveň vám na vykoupání dítěte stačí 2 litry vody. Na dně je vanička také vybavená zarážkou Bump Bump, která i ty nejmenší děti do 6 měsíců udrží ve stabilní poloze. Také má protismykové nožičky. Vanička je opravdu ideálním vybavením na hygienu pro vaše děťátko. Ačkoliv je cenovka na úrovni 800 korun, investice do pohodlí a bezpečnosti vašeho miláčka je neocenitelná.

Co říkají maminky?

Maminky si skutečně Shnuggle vaničku nedokážou vynachválit. Mnohé kladné ohlasy se stále a stále opakují a maminky se v jejích výhodách v 99 % shodují. A má vůbec nějaké nevýhody? Několik maminek není spokojených s cenou, která je na úrovni už vzpomínaných 800 korun.

Maminky oceňují především její bezpečnost. Vaničku je možné použít na koupání dětí do věku 6 měsíců, protože v ní mají oporu páteře. Většina běžných vaniček není přizpůsobená tomu, aby v ní dítě mohlo sedět. Shnuggle vanička ano. Také má kompaktní rozměry a vejde se i do dřezu na nádobí (D x Š x V – 60 x 39 x 36 cm). Nepotřebujete k ní žádný podstavec ani stojan. Nezabírá téměř žádné místo, klidně ji můžete vzít i na cesty.

Bezpečnost v dětské vaničce

Kromě toho spotřebujete na jedno koupání přibližně 2 litry vody, takže dítě koupete ekonomicky. Zároveň maminky hodnotí, že v polosedu se dítě cítí komfortněji než při ležení ve vodě. A pochopitelně, i když u malých dětí se doporučuje mít oči na stopkách, skutečně dítě můžete umývat a přitom mít obě ruce k dispozici.

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Hexagon police se hodí do každého interiéru Hexagon police se hodí do každého interiéru

Zejí stěny ve vaší domácnosti prázdnotou? Pak byste tento prostor mohli využít k umístění netradičních polic.

Zelená koupelna nemusí být tuctová Zelená koupelna nemusí být tuctová

Barvu do koupelny, podobně jako je tomu v případě kuchyně, si obvykle vybíráme na desítky let. Proto se při jejím volbě můžete pořádně zapotit. Pokud jste nikdy neuvažovali nad zelenou v...

Šedý obývací pokoj - hodí se do každého bytu Šedý obývací pokoj - hodí se do každého bytu

Šedá patří k nejoblíbenějším barvám při zařizování interiéru. Je univerzální a výborně se kombinuje s ostatními barvami, což zaručuje obrovskou variabilitu v zařizování.Publikováno dne: 18.12.2018
Hodnocení článku:
(94%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší hračky pro batolata a děti do 1 roku? Zvukové hračky a kolotoče nad postýlku těší i nejmenší! Nejlepší hračky pro batolata a děti do 1 roku? Zvukové hračky a kolotoče nad postýlku těší i nejmenší!

Jak vybrat robotickou hračku? Populární jsou zvířata i robot na ovládání Jak vybrat robotickou hračku? Populární jsou zvířata i robot na ovládání

O robotických hračkách snívají už ti nejmenší. Přizpůsobte je věku a schopnostem dítěte. Neurychlujte to a hračka bude mít skutečně edukativní význam. Jak robotickou hračku vybrat?

Jakou koupit panenku pro 2- či 3leté děvčátko? Látkovou, Barbie či Zapf Baby born? Jakou koupit panenku pro 2- či 3leté děvčátko? Látkovou, Barbie či Zapf Baby born?

Nastal čas na první panenku a sami nevíte, která je pro děvčátko ideální a nejvhodnější? Nejenže vám pomůžeme vybrat, prozradíme vám i to, které jsou mezi rodiči a dětmi nejoblíbenější.