Shnuggle vanička pro děti má výborné recenze: Vyzkoušejte ji!

Maminky chtějí svým dětem vždy dopřát to nejlepší. Samozřejmě, u děťátek je péče ještě o to důležitější, že je třeba dbát na detaily. Vybavení, které nakupujete, si často vyžaduje důkladnou analýzu, což chce někdy hodně stráveného času v obchodech nebo na fórech na internetu.

Nejlepší vanička pro dítě

My vám tento čas ušetříme. Představujeme vám Shnuggle vaničku na bezpečné a pohodlné koupání vašich dětiček.

Shnuggle vanička – bezpečnosť a pohodlí

Většina maminek zřejmě používá klasické plastové vajíčkové vaničky, kde děťátko jednou rukou drží a druhou ho umývá. Případně ho umýváte v klasické velké vaně nebo umyvadle. Samozřejmě, ani jedno řešení není špatné, ale pokud bychom byli detailisté, chvilka nepozornosti může způsobit i drobný úraz. V čem se Shnuggle vanička na koupání liší?

Oblíbené vaničky na koupání

Shnuggle vanička pochází z Britských ostrovů a jde o skutečně jednoduchou, ale důmyslnou konstrukci. Koupání v ní je bezpečné a zároveň komfortní jak pro dítě, tak i pro vás. Vanička má totiž tvarovanou konstrukci s opěrkou, která umožňuje dítě do vaničky posadit a udržuje ho ve stabilní poloze. Rodič tak má obě ruce volné. Vanička je vhodná pro děti do 12 měsíců.

Koupání ve vaničce

Je velmi lehká a skladná. Zároveň vám na vykoupání dítěte stačí 2 litry vody. Na dně je vanička také vybavená zarážkou Bump Bump, která i ty nejmenší děti do 6 měsíců udrží ve stabilní poloze. Také má protismykové nožičky. Vanička je opravdu ideálním vybavením na hygienu pro vaše děťátko. Ačkoliv je cenovka na úrovni 800 korun, investice do pohodlí a bezpečnosti vašeho miláčka je neocenitelná.

Co říkají maminky?

Maminky si skutečně Shnuggle vaničku nedokážou vynachválit. Mnohé kladné ohlasy se stále a stále opakují a maminky se v jejích výhodách v 99 % shodují. A má vůbec nějaké nevýhody? Několik maminek není spokojených s cenou, která je na úrovni už vzpomínaných 800 korun.

Maminky oceňují především její bezpečnost. Vaničku je možné použít na koupání dětí do věku 6 měsíců, protože v ní mají oporu páteře. Většina běžných vaniček není přizpůsobená tomu, aby v ní dítě mohlo sedět. Shnuggle vanička ano. Také má kompaktní rozměry a vejde se i do dřezu na nádobí (D x Š x V – 60 x 39 x 36 cm). Nepotřebujete k ní žádný podstavec ani stojan. Nezabírá téměř žádné místo, klidně ji můžete vzít i na cesty.

Bezpečnost v dětské vaničce

Kromě toho spotřebujete na jedno koupání přibližně 2 litry vody, takže dítě koupete ekonomicky. Zároveň maminky hodnotí, že v polosedu se dítě cítí komfortněji než při ležení ve vodě. A pochopitelně, i když u malých dětí se doporučuje mít oči na stopkách, skutečně dítě můžete umývat a přitom mít obě ruce k dispozici.

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentářPublikováno dne: 18.12.2018
Hodnocení článku:
(94%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Dřevěný houpací koník, kohout nebo plyšový macek? Houpací zvířátka pro děti potěší každou ratolest! Dřevěný houpací koník, kohout nebo plyšový macek? Houpací zvířátka pro děti potěší každou ratolest!

Houpací zvířátka se stále těší velké popularitě a kromě klasických dřevěných jsou dostupné i plastové či plyšové varianty s mnohými funkcemi.

Kompletní set karaoke pro děti je výborným dárkem pro malé zpěváky Kompletní set karaoke pro děti je výborným dárkem pro malé zpěváky

Roste vám doma malý zpěvák, tak jste se rozhodli podpořit jeho talent? Správně! Jedním z dárků, který dětské oči rozzáří, je karaoke sada.

Sháníte nejlepší lehátko pro miminko? Recenze chválí vibrační, polohovací i hudební lehátka Sháníte nejlepší lehátko pro miminko? Recenze chválí vibrační, polohovací i hudební lehátka

Houpací lehátko s melodií je skvělým společníkem nejen pro vaše miminko. Na co se při jeho koupi zaměřit a kterých funkcí si všímat?