Němý sluha – dřevěný, nebo chromový věšák na šaty

Nezalekněte se, nejdeme porušovat žádné morální ani etické normy. Němým sluhou se nevracíme k otrokářským praktikám, ani náhodou. Němým sluhou je v zásadě, možná to někoho překvapí, obyčejný věšák na oblečení.

Němý sluha do ložnice

Zní vám to nudně a možná i divně? Věřte nebo ne, ale tento přívlastek patří tomuto nábytku úplně zaslouženě. Nikdy se neptá a nikdy vás nezklame. Ve většině domácností ho určitě používáte denně a možná vás ani nenapadlo, jakou důležitou roli vlastně tento očividně „bezvýznamný“ kus nábytku plní.

Oblíbené modely

Ložnice, dětský pokoj nebo veranda

Využití němého sluhy v domácnosti je vskutku rozsáhlé. Denní rituál, kdy přijdete z práce, převlečete se a vaše věci přehodíte přes židli nebo hodíte na postel, je vám možná povědomý. Právě němý sluha slouží jako skvělá alternativa šatníkové skříně. Samozřejmě, tím máme na mysli, že poslouží jako asistent bez toho, abyste oblečení museli neustále věšet do skříně. V ložnici si tak rozhodně najde svoje místo.

Stejně tak v dětském pokoji. Němý sluha pro děti je stejně skvělým organizérem. V předsíni nebo na verandě zase poslouží na odkládání čepic, šál nebo kabátů. Díky němému sluhovi máte všechno po ruce. 

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie němý sluha

Zajistí pořádek

Je to tak. Tak obyčejná a jednoduchá věc dokáže skutečně udržet pořádek. Namísto toho, že oblečení bude přehozené přes židli, křeslo nebo rozházené po posteli, zajistěte si němého sluhu, který vaše bordelářské choutky bude krotit.

Němý sluha pro děti

 

Stejně tak to platí u dětí. Funkce je tedy stále stejná, stojanový věšák jednoduše poslouží na jakékoliv uskladnění oblečení. A zároveň se oblečení nepomačká.   

Dřevěný, ale i chromový

Němý sluha není jen praktickým pomocníkem. Naopak, stojan na šaty může být i nositelem specifického designu a stylu. Co tím máme na mysli? Nejde o obyčejnou dřevěnou tyč s háčkem na věšení.

Němý sluha ze dřeva

Dřevěný němý sluha do ložnice

Dřevěný němý sluha s prvky chromu nebo různé barevné kombinace dokážou opravdu dotvořit interiérový design. Dnes máte na výběr specifické materiály i tvary daných modelů.

To, že v nabídce najdete chromové stojany s prvky dřeva a naopak, je úplně běžné.

Chromový němý sluha

Pokud vám postačí nižší nosnost, vybírat můžete také mezi plastovými adepty. Právě design stojanu můžete přizpůsobit stylu ve vaší ložnici nebo dětském pokoji.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie němý sluha

Praktický sluha bez řečí

  • Udržuje pořádek 
  • Zajistí organizaci vašeho šatníku 
  • Možnost připravit si oblečení na následující den 
  • Šetření časem 
  • Dané modely jsou vhodné i pro věšaní obleků 
  • Designový doplněk do interiéru

Oblíbené modely

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Červený obývací pokoj - každého upoutá na první pohled Červený obývací pokoj - každého upoutá na první pohled

Toužíte po obývacím pokoji, z níž bude sálat radost a energie? Vyměňte bílé, šedé a béžové barvy za červenou a dodejte jí nový život v horkých odstínech! Vaše obývák se změní k nepoznání.

Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie

Je vaším snem mít kuchyni zařízenou v provensálském stylu? Potřebujete zařízení laděné v bílé a stylové doplňky, díky kterým si budete připadat jako na jihovýchodě Francie.

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Přemýšlíte nad tím jaká barva se hodí k tyrkysové? Jednoznačně šedá! Tyrkysová působí uklidňujícím dojmem a šedá velmi dobře nahrazuje fádní bílou.Publikováno dne: 11.08.2018
Hodnocení článku:
(89.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární. Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.

Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení

Toto dědictví z minulosti je praktickým doplňkem či nábytkem, který má svoji řádnou funkci. Proč by retro dřevěná truhlice neměla chybět ani u vás doma? Inspirujte se s námi!

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.