Originální křesla pro děti

Zapomeňte na nudné sezení v dětském pokoji a udělejte vaší ratolesti skutečnou radost. Vždyť usadit se do pohodlného křesla je relaxem i pro vás, tak proč ne také pro vaše děti. Křesla pro děti do dětského pokoje tedy přitom nejsou ničím specifickým. Sledování oblíbených pohádek z pohodlí vlastního křesla vaše dítě rozhodně ocení. Zároveň dětská křesílka do dětského pokoje přinesou určitou atmosféru. 

Dětská židle sloník

Většinou v případě dětského pokoje přemýšlíte nad tím, jakou postel nebo psací stůl se do pokoje hodí nejvíc. Ale dětské sezení má svůj zasloužený prostor a možností je tedy skutečně mnoho. Samozřejmě, stejně jako při výběru postele, psacího stolu nebo jiných kusů nábytku je u dětských křesel nutné dbát na bezpečnost. Různobarevnost, bohatý výběr materiálů, tvarů nebo spousta tematických designů. Především jde o to, aby křeslo bylo komfortní a zároveň lahodilo i po vizuální stránce. Jaké jsou tedy možnosti? 

Dětské sedací vaky

Vybrali jsme je jako první možnost, protože se v posledních letech stávají mimořádně oblíbenými. Paradoxně, nejen jako dětské sezení. Příznivá je i jejich cena, ale ještě víc potěší pohodlný materiál a jeho vlastnosti. Kromě toho, že v dětském pokoji vyniknou, vaše dítě si tento typ sezení neskutečně oblíbi. Sedací vak se totiž přizpůsobí jakékoliv poloze vašeho dítěte.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie sedací vaky

Tyto vaky na sezení pro děti jsou skvělým způsobem, jak dopřát dítěti odpočinek. Populární jsou i pod názvem „tuli vaky.“ Potěší široká škála barev, motivů a vybírat si můžete také z různých velikostí.

Houpací křesla pro děti

Pokud se bavíme o menších dětech, ve hře je stále také možnost houpacího křesla. Každopádně i v tomto případě můžete vašemu dítěti vyhovět.

Dětské houpací křeslo do pokoje

Pro nejmenší jsou k dispozici především tematické motivy jako houpací zvířátka nebo různé geometrické tvary. V případě, že si houpací křeslo představujete jinak, moderní houpací křesla působí spíše jako houpací sítě. Tady však pozor na bezpečnost. Děti se dokážou pořádně rozdovádět, ale to zřejmě připomínat nemusíme. 

Dětská křesla

Ani klasika se v dětském pokoji neztratí. Pochopitelně klasické dětské křeslo je dobré přizpůsobit barvám, případně tematice, kterou má vaše dítě rádo. Dopřát si relax v klasickém relaxačním křesle není jen pro vás a vašeho manžela, stejně tak i vaše dítě si dokáže v křesle pěkně zalenošit. Opět však máte na výběr. Nemusí jít o úplně klasické křeslo. Populární jsou tzv. vajíčka nebo otočná relaxační křesla. 

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie křesla

Dětská rozkládací křesílka

Jde o vybraný druh křesel, který je možné rozložit. Většinou jde o rozložení do polohy ležmo, jako klasické rozkládací křeslo pro dospěláky. Samozřejmě, různé motivy, barvy nebo tvary máte už tradičně na výber. Dětské rozkládací křeslo tedy může posloužit nejen na běžné sezení, ale v případě dětské návštevy kamaráda/kamarádky vaší ratolesti nahradí i bezproblémový dočasný nocleh. Tato alternativa v podobě dětského křesla se tedy rozhodně vyplatí. 

Taburetky nebo dětské židličky

Pokud se bavíme o dětském sezení, musíme vzpomenout i tyto dva typy sezení. Dětské židličky nebo taburetky nejsou úplně relaxačním typem sezení, ale splní svoji účelovou funkci.

Dětské židle zvířátka

Dětská židlička za psací stůl je důležitým prvkem, aby se dítě cítilo pohodlně i během psaní domácího úkolu. Na výběr máte také otočné dětské židličky. Taburetka také může plnit účelovou funkci. Také může být dobrým dekorativním prvkem. Různé tvary, barvy, vzory nebo témata oblíbených superhrdinů, princezen nebo zvířátka. Také záleží na věku dítěte, kde je nutné pro výšku židličky zohlednit i parametry vašich dětí. 

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie detské židle

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Námořnická modrá a bílá Námořnická modrá a bílá

Modrá v nás vyvolává pocity důvěry, bezpečí a celkové harmonie. Bílá je barvou minimalismu, který je absolutně nadčasový. I díky své neutralitě tvoří bílá barva s "těžší" námořnickou...

Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane

Barva dřeva v kombinaci s bílou je pro kuchyně typická. Pokud nevíte, jakou kuchyni si zvolit, nad touto kombinací byste měli pouvažovat.

Zelená ložnice - budete se v ní cítit jako v bavlnce Zelená ložnice - budete se v ní cítit jako v bavlnce

Patří zelená k vašim oblíbeným barvám? Pak se jí při zařizování bytu nemusíte vůbec obávat. Podívejte se, jak se hodí například do ložnice.Publikováno dne: 06.08.2018
Hodnocení článku:
(88.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý bytJak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý byt

Byt si můžete zařídit či zútulnit i bez toho, abyste investovali tisíce korun. Nabízíme vám pár tipů a triků, jak levně zařídit svůj příbytek.

Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?

Obraz oživí každou místnost v domácnosti. V obýváku nebo pracovně je obraz samozřejmostí, vyhýbat se mu však nemusíte ani v kuchyni či ložnici.

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.