Recenze Bosch MSM67170. Výborný ponorný mixér

Kvalitní vybavení kuchyně nám dokáže proces přípravy pokrmů pořádně ulehčit. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří rádi využívají výdobytky moderníj doby, ponorný mixér je určitě i ve vašem repertoáru.

Ponorný mixér bosch

Vybavení kuchyně nezačíná a nekončí u kvalitních hrnců. Jmenovat kuchyňské pomocníky bychom mohli donekonečna. Tentokrát se nám do rukou dostal ponorný mixér Boch MSM67170. Vyplatí se ho mít doma?

Obchody, kde koupíte online:

Silný motor a ergonomie

Model Bosch MSM67170 na výkonu rozhodně nešetřil. Tento malý praktický ponorný mixér vybavil motorem s příkonem 750 W. Výkon mixéru proti konkurenci lze považovat za nadstandardní a regulovat se dá pomocí 12 rychlostních stupňů. Také je zde tlačítko Turbo, kterým dosáhnete okamžitě maximální výkon.

Mixér váží necelých 1,5 kilogramu. Mixovací nástavec je z nerezové oceli a čepel Quattro Blade má 4 břity. Bez problémů tedy připravíte pyré, krémové polévky nebo posekáte zeleninu, ovoce či jiné suroviny. Ergonomická rukojeť se dobře drží také díky protiskluzové vrstvě, kterou je ošetřená.

Rychlostní stupně ponorného mixéru bosch

Exkluzívní je také příslušenství, které Bosch k tomuto modelu dodává. Nádoba na sekání bylinek, mixovací nádoba s měrkou, 2 ks víček, 1 ks nože na ledovou drť a šlehací metla na šlehačku. Za zmínku stojí také praktický spirálový napájecí kabel, který umožňuje jednoduchou manipulaci a je dostatečně flexibilní. Všechny kovové součástky jsou z kvalitní nerezové oceli a součástky jsou vhodné do myčky nádobí.

Bosch překvapil

Jako běžný spotřebitel jsem ponorný mixér dosud používal velmi zřídka. Když jsem ho najednou potřeboval, skočil jsem do supermarketu a vzal první mixér za 500 Kč a nic víc jsem neřšil. Po koupi Bosch MSM67170, který mě vyšel na 1200 Kč, jsem pochopil, že kvalitní mixér je přece jen o něčem jiném.

Výkon v tomto případě sehrál roli a musím říct, že mixování ovoce s tímto mixérem nebylo problémové. Také uvařené maso či tvrdší zelenina. Čtyři břity se o výsledek zaručeně postarají. Tvrdší suroviny nejsou skutečně omezením. Šlehání šlehačky? Otázka několika sekund. Motor nehučí a je opravdu velmi tichý.

Milě mě překvapil i uvedený spirálový kabel, který manipulaci značně ulehčuje, hlavně když mixujete polévku a zásuvku máte dál od ruky. Celkové zpracování, design a použité materiály jsou na velmi vysoké úrovni.

Ponorný mixér bosch

Mixér se dobře drží a ještě lépe se s ním pracuje. Během používání jsem se opravdu nesetkal s ničím, co bych uvedl jako negativum. Poradil si s houbami, mrkví, ananasem, jablkem. Dokonce mi pomohl pohodlně si připravit mléčné šejky s ovocem a zeleninou. Technické poruchy nenastaly, a proto k negativům není co dodat.

Obchody, kde koupíte online:

Závěr

Ponorný mixér Bosch MSM67170 lze klidně zařadit ke špičkám ve své třídě. Najdete i levnější alternativy, ale na základě testu vám mohu říct, že bych ho rozhodně neměnil. K mixéru dostanete bohaté příslušenství, které běžně využijete. Od konkurence možná dostanete podobný výkon, ale něco bude přece jen chybět. Zároveň prodej tohoto modelu hovoří sám za sebe. Skladný, výkonný, moderní, komfortní a spolehlivý. I těmito přívlastky bych označil ponorný mixér Bosch 67170, který mě mile překvapil. Celkové hodnocení, kompletních 10/10. Za podobnou sumu nikde nedostanete kvalitní výrobek s tak bohatým příslušenstvím jako v případě Bosch.

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Dětské hřiště z pneumatik Dětské hřiště z pneumatik

Patříte i vy k milovníkům zero waste, recyklace nepoužívaných věcí a máte alespoň trošku manuální zručnosti? Pak čtěte dál! I vy si totiž můžete doma svépomocí vyrobit originální, levné...

Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli

Veranda či terasa je snem pravděpodobně každého, kdo by chtěl bydlet v domě. Je to prostor, kde si můžete na čerstvém vzduchu posedět s rodinou či přáteli.

Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Přesně taková je bílá barva, která se stále více objevuje i jako barva kuchyně.Publikováno dne: 08.06.2019
Hodnocení článku:
(89.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenze Kärcher WD 3 – víceúčelový vysavač za skvělou cenu!Recenze Kärcher WD 3 – víceúčelový vysavač za skvělou cenu!

Tento výrobce patří v segmentu vysavačů mezi zaručenou kvalitu. Po více než třech měsících používání přicházíme s recenzí tohoto produktu. A jak si Kärcher počínal?

Recenze Rowenta Clean and Steam RY7557WH – kvalitní parní vysavač!Recenze Rowenta Clean and Steam RY7557WH – kvalitní parní vysavač!

Otestovali jsme pro vás vysavač v kombinaci s parním mopem Rowenta Clean and Steam RY7557WH. Jak si vysavač a mop v jednom počínal v našem testu? Čtěte dál a dozvíte se všechno podstatné.

Recenze Delonghi Ecam 22.110 B – nejprodávanější automatický kávovarRecenze Delonghi Ecam 22.110 B – nejprodávanější automatický kávovar

Díky automatickým kávovarům si pohodlně můžete připravit kvalitní šálek kávy i doma. Skvělým pomocníkem bude DeLonghi ECAM 22.110 B.