Recenze Bosch MSM67170. Výborný ponorný mixér

Kvalitní vybavení kuchyně nám dokáže proces přípravy pokrmů pořádně ulehčit. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří rádi využívají výdobytky moderníj doby, ponorný mixér je určitě i ve vašem repertoáru.

Ponorný mixér bosch

Vybavení kuchyně nezačíná a nekončí u kvalitních hrnců. Jmenovat kuchyňské pomocníky bychom mohli donekonečna. Tentokrát se nám do rukou dostal ponorný mixér Boch MSM67170. Vyplatí se ho mít doma?

Silný motor a ergonomie

Model Bosch MSM67170 na výkonu rozhodně nešetřil. Tento malý praktický ponorný mixér vybavil motorem s příkonem 750 W. Výkon mixéru proti konkurenci lze považovat za nadstandardní a regulovat se dá pomocí 12 rychlostních stupňů. Také je zde tlačítko Turbo, kterým dosáhnete okamžitě maximální výkon.

Mixér váží necelých 1,5 kilogramu. Mixovací nástavec je z nerezové oceli a čepel Quattro Blade má 4 břity. Bez problémů tedy připravíte pyré, krémové polévky nebo posekáte zeleninu, ovoce či jiné suroviny. Ergonomická rukojeť se dobře drží také díky protiskluzové vrstvě, kterou je ošetřená.

Rychlostní stupně ponorného mixéru bosch

Exkluzívní je také příslušenství, které Bosch k tomuto modelu dodává. Nádoba na sekání bylinek, mixovací nádoba s měrkou, 2 ks víček, 1 ks nože na ledovou drť a šlehací metla na šlehačku. Za zmínku stojí také praktický spirálový napájecí kabel, který umožňuje jednoduchou manipulaci a je dostatečně flexibilní. Všechny kovové součástky jsou z kvalitní nerezové oceli a součástky jsou vhodné do myčky nádobí.

Bosch překvapil

Jako běžný spotřebitel jsem ponorný mixér dosud používal velmi zřídka. Když jsem ho najednou potřeboval, skočil jsem do supermarketu a vzal první mixér za 15 € a nic víc jsem neřšil. Po koupi Bosch MSM67170, který mě vyšel na 45 €, jsem pochopil, že kvalitní mixér je přece jen o něčem jiném.

Výkon v tomto případě sehrál roli a musím říct, že mixování ovoce s tímto mixérem nebylo problémové. Také uvařené maso či tvrdší zelenina. Čtyři břity se o výsledek zaručeně postarají. Tvrdší suroviny nejsou skutečně omezením. Šlehání šlehačky? Otázka několika sekund. Motor nehučí a je opravdu velmi tichý.

Milě mě překvapil i uvedený spirálový kabel, který manipulaci značně ulehčuje, hlavně když mixujete polévku a zásuvku máte dál od ruky. Celkové zpracování, design a použité materiály jsou na velmi vysoké úrovni.

Ponorný mixér bosch

Mixér se dobře drží a ještě lépe se s ním pracuje. Během používání jsem se opravdu nesetkal s ničím, co bych uvedl jako negativum. Poradil si s houbami, mrkví, ananasem, jablkem. Dokonce mi pomohl pohodlně si připravit mléčné šejky s ovocem a zeleninou. Technické poruchy nenastaly, a proto k negativům není co dodat.

Závěr

Ponorný mixér Bosch MSM67170 lze klidně zařadit ke špičkám ve své třídě. Najdete i levnější alternativy, ale na základě testu vám mohu říct, že bych ho rozhodně neměnil. K mixéru dostanete bohaté příslušenství, které běžně využijete. Od konkurence možná dostanete podobný výkon, ale něco bude přece jen chybět. Zároveň prodej tohoto modelu hovoří sám za sebe. Skladný, výkonný, moderní, komfortní a spolehlivý. I těmito přívlastky bych označil ponorný mixér Bosch 67170, který mě mile překvapil. Celkové hodnocení, kompletních 10/10. Za podobnou sumu nikde nedostanete kvalitní výrobek s tak bohatým příslušenstvím jako v případě Bosch.

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář
Publikováno dne: 08.06.2019
Hodnocení článku:
(89.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenze Bosch MUM4880. Kuchyňský robot za dobrou cenu Recenze Bosch MUM4880. Kuchyňský robot za dobrou cenu

Bosch MUM 4880   patří k nejoblíbenějším kuchyňským robotům na trhu. Čím mě překvapil? Kde naopak zklamal? Jak jsem s ním byl spokojený, se dozvíte v následující recenzi.

Recenze Bosch SMV46KX01E, výborné myčky nádobí Recenze Bosch SMV46KX01E, výborné myčky nádobí

Myčka nádobí je praktický pomocník, který ušetří čas i peníze. Prozradíme vám, jak v našem testu obstála vestavěná myčka nádobí Bosch SMV46KX01E.

Recenze sušičky potravin Concept SO1020 (GOBI 9). Zapojte se do diskuse Recenze sušičky potravin Concept SO1020 (GOBI 9). Zapojte se do diskuse

Sušit ovoce, zeleninu, houby nebo jiné potraviny má hodně kladů. Jak obstála sušička Concept SO1020 v našem testování? Prozradíme vám.