Remoska jako nejlepší elektrická pánev? Podle recenzí vyhrává Eta a Guzzanti

Těžko dnes najdeme domácnost, v níž by nám nepomáhaly vymoženosti 21. století. Pomoc v kuchyni je přece vždy vítaná. Mixér, parní hrnec, mísič těsta či myčka nádobí. A „nově“ také elektrická pánev, která má však svoji tradici ještě z poloviny 20. století.

Elektrická pánev nebo remoska

Pamatujete se na remosky? Právě při výběru elektrické pánve vám dnes pomůžeme.

Oblíbené remosky

Šetrný pomocník – elektrická pánev

Remoska jako nejlepší elektrická pánev? Někdo možná toto náčiní v kuchyni odsouvá bokem, obvykle to je proto, že neví, jaké využití vlastně má. Hlavním parametrem, který remoska nabízí, je univerzálnost. Tento nenápadný pomocník zvládne péct, dusit, zapékat, grilovat nebo smážit.

Připravovat v ní můžete maso, ryby, zeleninu, pizzu, či dokonce péct těsto. Kvůli chutnému dortu tedy vůbec nemusíte zapínat troubu a čekat, až se vyhřeje. Elektrická pánev ji klidně nahradí! 

  • Šetří čas
  • Šetří energii
  • Připravuje pokrmy rychle a zdravě
  • Jednoduše se obsluhuje
  • Snadno se udržuje

Jak si vybrat kvalitní elektrickou pánev?

  • Myslete na účelna který budete elektrickou pánev využívat. Chcete prioritně toto zařízení na pečení, dušení, grilování nebo cokoliv jiného? Z tohoto hlediska je nejrozumnější vsadit právě na zkušenosti ostatních na fórech. Také zvažte frekvenci používání. Někdo elektrickou pánev vytáhne jednou za půl roku při přípravě pizzy. Někdo ji však používá denně.
  • Příkon – výkon těchto zařízení je určovaný právě příkonem elektrické energie. Na základě zkušeností doporučujeme hledat příkon nad hodnotou 300 W. Menší příkon znamená pomalejší ohřev a obvykle jde také o menší modely. Ideálním poměrem výkon/spotřeba je hodnota kolem 500 až 800 W. Existují však i elektrické pánve s příkonem 1 800 až 2 000 wattů.

Nejlepší remoska na vaření

  • Rozměry výhřevné plochy –rozměr plochy vybírejte podle toho, jaký vlastně vyžadujete. V případě, že chcete vařit pro čtyřčlennou rodinu, průměr plochy by měl být minimálně 30 cm. Menší průměr není příliš vhodný ani v případě pečení, dušení nebo smažení. Důležitá je i hloubka. V nabídce najdete průměr pánve 30, 40, nebo dokonce 50 cm.
  • Povrch nádoby – nejčastěji jde o klasický teflon, který je nepřilnavý, ale zároveň velmi citlivý na poškrábání. Zlou volbou není ani slitina, která se dobře čistí a nepoškrábe se tak snadno. Občas se však začnou na jejím povrchu tvorit fleky.
  • Funkce a příslušenství – regulace teploty není u remosek běžná, ale pokud natrefíte na regulaci teploty – termostat, určitě uděláte dobře, pokud si tento model koupíte. Dobrou věcí je i stojan, který drží stabilitu a izoluje teplotu. Mnoho hospodyněk si pochvaluje víko se skleněným průzorem, aby věděly, v jakém stavu je připravovaný pokrm.

Nejlepší elektrické pánve

Samozřejmě, nejlepší je, když uvidíte konkrétní produkty, které tuto kategorii kuchyňských pomocníků zastupují. Na základě recenzí, referencí a zkušeností uživatelů jsme vybraly ty nejlepší elektrické pánve, které na našem trhu najdete. Věříme, že díky našim radám si vyberete tu správnou a ověříte si, že i v kuchyni může jít práce od ruky.

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Zrcadlo do předsíně rozhodně patří Zrcadlo do předsíně rozhodně patří

Máte ve své předsíni zrcadlo? AK vám v ní chybí, měli byste to co nejdříve napravit. V galerii najdete inspirace, kam ho do místnosti umístit.

Žlutá ložnice - výběr, který neobanujete Žlutá ložnice - výběr, který neobanujete

Máte rádi žlutou barvu? Pak by neměla ve vaší ložnici chybět. Povzbudit vás spánek a krásně prosvětlí místnost. V žluté ložnici se budete cítit komfortně.

Závěsy se hodí do každého pokoje. Nevěříte? Závěsy se hodí do každého pokoje. Nevěříte?

Máte doma závěsy? Hodí se nejen do obývacího pokoje či ložnice, ale i do dětského pokoje a kuchyně. Jsou dekoračním doplňkem, který dodá místnosti svébytný ráz.Publikováno dne: 24.11.2018
Hodnocení článku:
(86.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Ultrazvuková čistička na šperky i brýle. Recenze poradí ty nejlepší!Ultrazvuková čistička na šperky i brýle. Recenze poradí ty nejlepší!

Ultrazvukové čističky jsou velmi šikovná zařízení, která slouží na čištění široké škály různorodých předmětů. Tento produkt však ještě není mezi lidmi velmi rozšířený, a proto jsme se...

Jak vybrat záložní zdroj pro PC? Testy a recenze UPS pomohou vybratJak vybrat záložní zdroj pro PC? Testy a recenze UPS pomohou vybrat

Zažili jste už situaci, když jste z důvodu výpadku elektrického proudu ztratili několikahodinovou práci provedenou na počítači? V těchto případech vás může zachránit automatický záložní...

Nejlepší kamera do auta s GPS a nočním viděním? Xiaomi i Prestigio Roadrunner 140Nejlepší kamera do auta s GPS a nočním viděním? Xiaomi i Prestigio Roadrunner 140

Pokud trávíte hodně času za volantem, určitě jste už byli svědkem nejedné nebezpečné situace. Kamerový záznam z palubní kamery v autě vám možná jednou přijde vhod jako objektivní...