Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth Wet & Dry – recenze, test, cena, manuál

Zdravá pokožka na nohách je základem plnohodnotného života a to vůbec nezveličujeme. S chodidly, na kterých je tvrdá zrohovatěná pokožka, se necítí dobře nikdo, o to méně, když se s pilovitými patami přiblížíte ke své polovičce a nohama ji začnete něžně hladit. Pro dobrý pocit, lepší hydrataci pokožky a pro chodidla bez zápachu se musíte o svoje nohy adekvátně starat, jinak to bude vypadat přesně tak, jak jsme popsali.

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry recenze

S elektrickým přístrojem Scholl Velvet Smooth Wet & Dry budete mít paty hladké, hebké, měkké a pro vašeho partnerka/partnerku svůdné.

Jedinečná a unikátní technologie

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry má jedinečnou technologii, díky které ho lze považovat za přístroj, který se chová jako bruska, která šetrně a zároveň poctivě odebírá odumřelou zrohovatěnou pokožku z pat. Může se používat i v případě suché, vlhké a také mokré pokožky. Výhodou je, že stejně vynikající výsledky s ní dokážete docílit ve sprše, ale i krátce před tím, než si obujete svoje oblíbené sandály. Přístroj má robustní vodě odolné tělo.

Dva rychlostní stupně pro různou tlouštku kůže

Přístroj se přizpůsobuje potřebám pokožky. Znamená to, že když je pokožka mokrá a vlhká, je mnohem víc elastická, než když je suchá a tvrdá. Vzhledem k tomu disponuje Velvet Smooth Wet & Dry 2 stupni rychlosti otáček. Pro mokrou pokožku je potřebné zvolit vyšší rychlost a pro tvrdší menší rychlost. Přepínání mezi jednotlivými stupni je komfortní, protože přístroj je vybavený jen jedním tlačítkemm. Přepínat dokážete i během provozu.

Elektrický pilník je vybavený 2 tlačítky. Jedním tlačítkem se zapíná a zároveň i vypíná a druhým přepínáte rychlost otáček přístroje. Tlačítka jsou označená mezinárodními piktogramy, jde o tzv. Soft-Touch tlačítka, která jsou příjemá na dotyk.

Jak se Velvet Smooth Wet & Dry používá?

Zapněte pilník, nastavte si rychlost podle vlhkosti pokožky a přiložte k chodidlu. Jemnými pomalými pohyby, směrem nahoru a dolů, odstraňujte pokožku, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Na to, aby se tvrdá či měkká kůže odstranila, nemusíte vyvíjet velký tlak, právě naopak, ten je nežádoucí. Při vyvíjení vysokého tlaku se aktivuje zastavovací mechanismus. Tento integrovaný, „protitlakový“ mechanismus chrání vaši pokožku před poraněním a také před brzkým opotřebováním či poškozením přístroje. Totiž, přístroj je výborný v tom, že kámen, z něhož je válec, dokáže odstranit tvrdou pokožku na patách rychle, a to i při nižší rychlosti otáček. Skutečně, pokud patříte mezi lidi, kteří si paty a celkově chodidla brousí ručně brusným kamenem nebo pemzou, víte, že jste při práci strávili mnoho času a výsledek i tak nebyl takový, jaký byste očekávali. Při používání Velvet Smooth Wet & Dry budete mít během jedné minuty chodidla měkká, hebká, bez zbytků tvrdé kůže a bez vytvoření nepříjemných, neestetických rýh na patě.

Ve finále stačí chodidla jen opláchnout, abyste smyli pozůstatky zbroušené pokožky, pokud tedy používáte pilník mimo koupelnu nebo sprchu, a chodidla nakrémujte, např. regeneračním a hydratačním krémem Scholl Intense Recovery Cream. Když si budete chtít obout sexy svůdné sandále, už nebudete muset skrývat chodidla v silonkách. Vaše nohy budou vypadat, v jakýchkoliv sandálech, luxusně a vláčně i bez nich.

Odolná baterie a jednoduché nabíjení

Pilník napájí lithium-iontová baterie, která nejenže dlouho vydrží (má životnost několik tisíc nabití), ale navíc se vybíjí pomalu. Přístroj je před prvním použitím nutné nabít pomocí nabíjecí stanice, která je součástí balení. Během nabíjení na přístroji svítí zelené tlačítko, resp. bliká. Když je baterie nabitá, světlo přestane blikat a začne souvisle svítít. V tomto okamžiku je připravený na použití. S plnou baterií dokáže pilník pracovat bez přestávky až 30 min. jeho nabíjení trvá 3 hodiny.

Elektrický pilník Velvet Smooth Wet & Dry

Výborné výsledky

Pilník bezpečným způsobem odstraní starou, zrohovatěnou pokožku z chodidel. Jde o šetrný způsob, který nebolí, v podstatě ho téměř vůbec není cítit, a to ani při jednom a ani při druhém stupni rychlosti. Jemně odstraní i extrémně tvrdá místa. Lidé, hlavně dámy, ho mají rádi právě proto, že si chodidla mohou hýčkat i během koupele, protože Velvet Smooth Wet & Dry je možné používat i v mokrém a vlhkém prostředí, např. ve vaně. Účinnější je však při suchém pilování, během mokrého broušení nejsou výsledky dokonalé.

Pozor, ne pro všechny je Scholl Velvet Smooth Wet & Dry vhodný. Ačkoli jde o bezpečný elektrický pilník na chodidla, vzhledem na to, že podporuje prokrvení chodidel, není vhodný pro lidi, kteří trpí poruchami krevního oběhu, majú cévní neprůchodnost, problémy se srdcem. Je nevhodný i pro diabetiky. Přestože jde o vodotěsné zařízení, nedoporučujeme ho namáčet do vody na příliš dlouho.

Zkušenosti a recenze

S produktem jste mimořádně spokojení. Zákazníci pilník na paty Scholl Velvet Smooth Wet & Dry milují hlavně kvůli tomu, že si ho mohou brát do sprchy, že je nabíjitelný, jednoduše se ovládá, a, samozřejmě že zlikviduje i extrémně tvrdou a hrubou pokožku. 

Recenze a zkušenosti s elektrickým pilníkem na paty Scholl Velvet Smooth Wet & Dry
Zdroj: Heureka.cz

Na závěr jen tolik, že mezi dostupnými a podobnými zařízeními je Scholl Velvet Smooth Wet & Dry špičkou. Pokud stále zvažujete, zda je hoden své ceny (v průměru 35 eur), potom vězte, že to, co nabízí Velvet Smooth Wet & Dry (nabíjitelnost, vodotěsnost, 2 rychlosti, na mokré i na suché používání a jednoduché ovládání) není málo. Avšak na to, abyste dosáhli skvělé výsledky, je nutné pravidelné a trpělivé používání pilníku. V tomto případě postupujte tak, že co nejvíc zhrublé kůže odstraňte na sucho, a potom pokračujte v broušení ve sprše.

Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Přidat komentář

Vzhlédnite také naše inspirace

Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane Hnědo-bílé kuchyně - kombinace, která vás dostane

Barva dřeva v kombinaci s bílou je pro kuchyně typická. Pokud nevíte, jakou kuchyni si zvolit, nad touto kombinací byste měli pouvažovat.

Adventní věnce Adventní věnce

4 týdny před Vánocemi je krásná, zároveň však i hektická kapitola roku. Přesto bychom neměli zapomenout na jeden z nejtypičtějších symbolů adventu, tradiční adventní věnec, který přinese...

Paletové sezení - hodí se na zahradu i do domácnosti Paletové sezení - hodí se na zahradu i do domácnosti

Nábytek z palet si lze vyrobit opravdu rychle, jednoduše a poměrně levně. Stačí si prohlédnout naše inspirace a uvěříte, že paletové sezení je stylovým doplňkem každého exteriéru i...Publikováno dne: 02.11.2022
Hodnocení článku:
(86.6%)

V této kategorii najdete i:

Dřevěné vánoční ozdoby, figurky a dekorace na stromek jsou stále in. Můžete si je koupit i vyrobitDřevěné vánoční ozdoby, figurky a dekorace na stromek jsou stále in. Můžete si je koupit i vyrobit

Dřevěné vánoční ozdoby rozhodně nepatří do dob minulých. Prozradíme vám, proč byste si jimi měli tento rok ozdobit svůj vánoční stromek.

Moderní adventní věnce na stůl, na dveře, s kožešinou a LED – poradíme, jak vyrobitModerní adventní věnce na stůl, na dveře, s kožešinou a LED – poradíme, jak vyrobit

4 kouzelné neděle, které symbolizují příchod nejkrásnějších svátků v roce – Vánoc. 4 neděle před Vánocemi a 4 hořící svíce, to je období, které se nazývá advent.

Jak zazimovat zahradní nábytek? Příprava nábytku na zimuJak zazimovat zahradní nábytek? Příprava nábytku na zimu

Nábytek je třeba vhodně zazimovat, aby se nestalo, že novou sezónu budete muset začít koupí nového nábytku.