Sekera, nůžky, rýč, hrábě a jiné nářadí Fiskars. Jsou opravdu kvalitní?

Světoznámé značky dobývají trh téměř v každém odvětví. Jinak tomu není ani v segmentu pracovních, řemeslnických nástrojů a zahrádkářského náčiní, které produkují obrovské firmy ve velkém množství.

Sekera Fiskars do zahrady

Občas se však na trhu objeví značka, která dokáže účinně zvýšit konkurenci. Jednou z nich je právě značka Fiskars. V současnosti jedna z nejpopulárnějších značek na trhu. Sekery, lopaty, rýče, hrábě, nůžky na větve nebo množství jiného pracovního nářadí, které se v domácnosti a na zahradě určitě hodí.

Co je Fiskars? Co nabízí? Jsou výrobky tohoto výrobce opravdu kvalitní? Pojďme si Fiskars trochu přiblížit. 

Značka Fiskars

Když vám řekneme, že značka má už víc než 369 roků, jen velmi těžko uvěříte, že na trhu se objevila až nyní. Pravda je však taková, že v roce 1649 neznámý Holanďan v malé osadě ve Finsku, Fiskars, postavil vysokou pec. Skandinávská železná ruda se začala měnit na nástroje, které se začaly dostávat do celého sveta. Originální značka Fiskars® však ještě v těch dobách neexistovala. 

Oficiální začátky sahají až do roku 1883, kdy byla společnost registrovaná a následně v roce 1915 se značka Fiskars stala akciovou společností.

Zahradní nářadí značky Fiskars

V současnosti Fiskars vyrábí produkty ve více zemích po celém světě. Svoje sídlo však má ve finském hlavním městě Helsinkách. Filozofie však zůstala stejná jako po staletí a všechny nástroje, které Fiskars vyrábí, jsou zárukou kvality. Společnost se odráží právě od své dlouholeté tradice, která si zakládá na svých dávných principech. Společnost se však dnes zabývá také výrobou specifického nářadí do kuchyně. Nože, hrnce, pánve, ostřič nožů nebo jiné náčiní, které v kuchyni využijete.   

Fiskars do zahrady

Co vám Fiskars přináší do vaší zahrady? Především kvalitní nářadí na každodenní práci. Pokud tedy chcete do své zahrady nebo kůlny kvalitní nářadí, rozhodně sáhněte po produktech tohoto výrobce.

Zahradní nůžky na větve Fiskars

Fiskars sekera, nůžky na větve, hrábě, rýč, lopata nebo obyčejná metla. Jakékoliv nářadí, na které si vzpomenete, vám přináší výrobce Fiskars.  

Sekery Fiskars

Disponují kvalitní čepelí a také plastovým pouzdrem, které je na rozdíl od dřevěného odolnější a mnohem trvanlivější. Také tlumí údery. Práce s tímto nářadím je příjemnější a bezpečnější. Rozhodně sekery Fiskars vyzkoušejte a uvidíte, že sekání dřeva může jít skutečně od ruky. 

Ruční pily značky Fiskars

Kromě toho, že dřevo můžete i nasekat, pro hezčí a rovnější řez vám Fiskars přináší i ruční pily. Fiskars pily mají specifický výbrus zubů, což zabezpečuje, že čepel řeže oběma směry.

Ruční pila Fiskars

Také nabízejí vyměnitelné listy. Ergonomické držení s chráničem na prsty je vítané z hlediska bezpečnosti.  

Fiskars zahradní nůžky

Značka Fiskars nabízí také zahradní nůžky na větve. Je nutné připomenout, že jde o nejprodávanějuší nůžky na trhu. Ať už jde o profesionální zahradnické nůžky, univerzální teleskopické nůžky nebo dvojčepelové nůžky do vaší zahrady. Spokojenost zákazníků je však víc než uspokojivá a značka si v této oblasti udržuje stabilní místo na trhu. 

Lopaty, hrábě a rýče

Běžné nářadí, které se hodí kdykoliv a v kterémkoliv ročním období. Značka Fiskars nabízí širokou škálu produktů, které vám poslouží například i při odhrnování sněhu, hrabání listí nebo při rytí na zahradě.

Hrábě Fiskars do zahrady

Ať už jde o jakoukoliv práci kolemo domu, chaty nebo zahrady, Fiskars vám nabízí kvalitní výrobky. Skandinávská železná ruda a precizní výroba jsou ukázkou té nejlepší kvality. 

E-shop a prodejny značky Fiskars

Značka se postupně dostala do povědomí především distribucí svých produktů prostřednictvím jiných prodejců, kteří začali nabízet výrobky této značky. Z toho vyplývá, že toto nářadí najdete v množství e-shopů, ale i v  kamenných prodejnách. Značka Fiskars má také vlastní e-shop. Stejně tak, aby se značka prezentovala, má i web, na kterém prezentuje svoji filozofii a kvalitativní znaky výrobků, které vyrábí. Pokud vás tedy zajímá více informací o značce Fiskars, určitě navštivte jejich web.  

Fiskars se dostal i do kuchyně

Uváděli jsme, že značka se věnuje také výrobě specifického nářadí. Kuchyně je srdcem domova, a proto značka nabízí i kvalitní náčiní v podobě naběraček, nožů, nůžek nebo i samotné nádobí.

Sada kuchyňských nožů Fiskars

Hrnce nebo pánve si možná najdou cestu i do vaší kuchyně. Každopádně i v této oblasti trhu se značka dostává do povědomí

Vybíráme z katalogu

Fiskars znakem kvality

Pochopitelně, pokud si potrpíte na kvalitní nářadí, kterým se postaráte o vaši zahradu nebo vykonáte jakoukoliv práci kolem domu, produkty značky Fiskars je možné považovat za skutečně dobrou volbu. Nejenže nabízí široký sortiment nářadí jako sekery, pily, lopaty, nůžky na větve, živý plot, rýče, hrábě a množství jiného lesnického a zahradního nářadí, ale předevší díky poctivé výrobě a kvalitním materiálům od oceli až po kvalitní plasty. Publikováno dne: 28.09.2018
Hodnocení článku:
(89.6%)

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší elektrocentrály i na chatu jsou Honda, Heron a Güde Nejlepší elektrocentrály i na chatu jsou Honda, Heron a Güde

Kultivátory – jaký koupit a které jsou nejlepší. Elektrické, nebo benzínové? Kultivátory – jaký koupit a které jsou nejlepší. Elektrické, nebo benzínové?

Kultivátor nám dokáže značně ulehčit práci na zahradě. Jak si ho vybrat? Jaké parametry jsou při výběru důležité? Jaká je cena kvalitního kultivátoru? Všechno podstatné se dozvíte v...

Akumulátorové postřikovače na stromy i plevel? Akumulátorové postřikovače na stromy i plevel?

Volba toho pravého pomocníka v podobě postřikovače ale vůbec není jednoduchá. Který je lepší? Klasický manuální nebo akumulátorový postřikovač? My vám dnes prozradíme všechno podstatné.


Přidat komentář