Servírovací stolek – minibar do vašeho příbytku

Servírovací stolek je praktickou součástí domácnosti, přičemž má hned několik využití. Poslouží vám v kuchyni na odkládání ingrediencí nebo v obýváku jako vlastní minibar.

Servírovací stolek z masivu

Využijete ho i na zahrádce, na terase nebo u bazénu. Je pojízdný, proto je jeho obsluhování velmi jednoduché. Při pohoštění je vaším věrným pomocníkem, jehož hodnotu pochopíte, jen co ho sami vyzkoušíte.

Tipy na různé servírovací stolky

Na trhu je dostupné velké množství servírovacích stolků v různém designovém provedení. Výběr ideálního designu tak snadno přizpůsobíte vašim představám. Ať už dáváte přednost eleganci, minimalismu nebo u vás vyhrává klasika, určitě si vyberete.  

Pojďme se blíže podívat na jeho praktické využití.

Vybíráme z katalogu

Jaké jsou jeho výhody?

Je velmi praktický. Pokud právě nemá sezónní využití na zahrádce, můžete ho dočasně uložit do obýváku, kde bude po ruce vašim hostům. Díky kolečkům je manipulace s ním velmi jednoduchá. Kromě toho, že je praktický, svým designem také nezahanbí. 

Servírovací stolek do ložnice

Kdo by netoužil po romantických snídaních přímo do postele? S tácem riskujete, že se všechno rozlije, umažete nejen sebe, ale i všechno povlečení, přitom servírovací stolek je velmi praktický.

Snídaňový stolek - servírovací stolek do ložnice 

Díky stabilitě vám užitečně poslouží i v tomto případě.  

Servírovací stolek na zahradu

Využijete ho i v exteriéru. Při letních grilovačkách nebo posezeních v altánku se skvěle hodí. Umožní vám sebrat všechno potřebné najednou a navíc ušetří místo na stole. 

Servírovací stolek do obýváku

Jak jsme už vzpomněli, při obsluhování hostů je ideálním společníkem. Odnést kávu spolu s dezertem pro všechny hosty, a to najednou? Nedělá mu to žádné problémy.

Servírovací stolek do obývacího pokoje

Klidně si na něj můžete odkládat různé pochoutky a využít ho jako praktický kousek ve vašem obýváku, pokud vám právě nebude sloužit přímo v akci. 

Oblíbené jsou i skleněné

Provedení servírovacích stolků je široké. Vyrábějí se v různých materiálech od dřeva přes sklo až po kov. Každému vyhovuje jiný materiál a celkové zhotovení minibaru. Výběr můžete přizpůsobit místnosti, která bude jeho trvalým stanovištěm.

Prohlédnout si další krásné servírovací stolky

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentářPublikováno dne: 21.06.2018
Hodnocení článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty

Díky této skvělé „vychytávce“ budete mít dostatek prostoru v místnosti a v případě potřeby máte velmi rychle o jednu postel víc. Jaké jsou její další výhody? Prozradíme vám!  

Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním

Pokud máte zaměstnání, které nadměrně zatěžuje váš pohybový aparát, zkuste se poohlédnout po masážním křesle. Masáž si tak budete moci dopřát každý den. Poradíme vám, jak si vybrat to...

Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně

Při výběru osvětlení se není třeba omezovat jen na klasické „bodovky“. Dopřejte si dotek luxusu a vsaďte na netradiční volbu – atraktivní křišťálový lustr, který se okamžitě stane...