Sítě proti hmyzu zajistí lepší spánek

Léto miluje snad každý, na většinu lidí čeká zasloužená dovolená, slunce svítí od rána do večera a právě letní posezení na terasách a balkonech patří mezi nejoblíbenější letní kratochvíle. Jenže co když vám otevřenými okny vletí do interiéru hmyz? To se potom příliš nevyspíte. Naštěstí existuje řešení, síť proti hmyzu.

Síťka na okně proti komárům

Každý už někdy zažil to nepříjemné bzučení těsně u ucha, když v noci spíte. Komáři, kteří s vámi sdílejí ložnici, vás nenechají vyspat se a kazí jinak idylické léto. Chcete bez těžkostí spát při otevřeném okně? Potom pro vás máme řešení, síť proti hmyzu.

Jaké existují typy?

Okenní sítě tvoří hliníkový profil a síťovina, která se do okna vkládá z vnitřní strany pomocí otočných držáků, takže se snadno montuje i demontuje bez nutnosti okna vrtat. Sítí proti hmyzu je celá řada, takže si snadno vyberete takovou, která vám bude nejlépe vyhovovat a ladit do interiéru.

Síť můžete vložit na celou sezónu a na zimu vyndat, nebo zvolit síť v otočném rámu nebo síť rolovací, kterou můžete vytahovat horizontálně nebo vertikálně. Důležité je proto si promyslet, zda budete potřebovat se sítí často manipulovat, nebo ne.

Síť můžete umístit i na dveře

Sítě je možné umístit na jakékoliv okno, střešní či atypické. Sítě se vkládají také do balkonových dveří nebo dveří vedoucích na terasu. Nemusíte se bát, že by vám síť bránila v průchodu, bez problémů ji otevřete a zavřete.

Síť proti hmyzu na dveře

Moderní plisovaná síť

V oblibě stoupají také trendy plisované sítě, které se snadno montují do oken, dveří, francouzských oken a posuvných stěn. Plisované sítě vypadají elegantně a můžete si je obstarat ve všech barvách RAL a sladit je s vaším domovem. Sítě se neopotřebovávají, protože jsou odolné proti UV záření, dešti a snadno se udržují – stačí je občas utřít vlhkým hadříkem.

Kam se hodí který typ?

Sítě proti hmyzu typu C nevyžadují žádné zásahy do rámu okna, a proto jsou velmi oblíbené. Jsou dobré do oken bez okenic. Pokud se rozhodnete pro rolovací síť (typ F), drobnému zásahu do rámu se už nevyhnete. U dveří je častou volbou síť typu H1, který se díky principu samozavírání hodí i do míst, kde se dveřmi často prochází.

Síť si namontujete sami

Pro sítě proti hmyzu nemusíte chodit do obchodu. Jednoduše si ji můžete vybrat online a na e-shopu, jako je například Labona.cz.

Síť proti komárům na okna

Najdete tam návody, jak síť vybrat, vyměřit prostor a jak ji namontovat. Nedávejte hmyzu šanci a pořádně si užijte léto.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.

Žlutý obývací pokoj vás nabije energií Žlutý obývací pokoj vás nabije energií

Žlutá je barva slunce, rozzáří každou místnost. Podlehněte kouzlu této barvy a zkuste ji zakomponovat i do svého bytu. Uvidíte, že obývací pokoj v žlutých odstínech každého okouzlí.

Botník by neměl chybět ve vaší předsíni Botník by neměl chybět ve vaší předsíni

Malá či velká botník, určitě by neměla chybět ve vaší předsíni. Jde o prakticky kousek, který vám pomůže udržovat pořádek a mít přehled ve vaší obuvi. Botník ve formě skříňky nebo...Publikováno dne: 03.05.2019
Hodnocení článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nechat či nenechat spát psa ve svojí posteli? Prozradíme vám plusy i mínusy Nechat či nenechat spát psa ve svojí posteli? Prozradíme vám plusy i mínusy

Pejskaři často řeší otázku, zda pustit psa do postele, nebo ne? Odpověď není jednoznačná, v článku se však dozvíte všechna pro a proti. 

Pes do bytu. Jaká jsou nejlepší malá plemena psů? Pes do bytu. Jaká jsou nejlepší malá plemena psů?

Pokud milujete psy, avšak bydlíte v malém bytě, nemusíte se obávat. Některá plemena jsou do bytu vysloveně vhodná. Která to jsou, se dozvíte v článku.

Jaký žebříkový radiátor do koupelny? Nejoblíbenější jsou elektrické Jaký žebříkový radiátor do koupelny? Nejoblíbenější jsou elektrické

Při koupi žebříkového radiátoru do koupelny máte více možností. Na co se při výběru zaměřit a která varianta bude nejlepší právě pro vás, se dozvíte ve článku.