Sítě proti hmyzu zajistí lepší spánek

Léto miluje snad každý, na většinu lidí čeká zasloužená dovolená, slunce svítí od rána do večera a právě letní posezení na terasách a balkonech patří mezi nejoblíbenější letní kratochvíle. Jenže co když vám otevřenými okny vletí do interiéru hmyz? To se potom příliš nevyspíte. Naštěstí existuje řešení, síť proti hmyzu.

Síťka na okně proti komárům

Každý už někdy zažil to nepříjemné bzučení těsně u ucha, když v noci spíte. Komáři, kteří s vámi sdílejí ložnici, vás nenechají vyspat se a kazí jinak idylické léto. Chcete bez těžkostí spát při otevřeném okně? Potom pro vás máme řešení, síť proti hmyzu.

Jaké existují typy?

Okenní sítě tvoří hliníkový profil a síťovina, která se do okna vkládá z vnitřní strany pomocí otočných držáků, takže se snadno montuje i demontuje bez nutnosti okna vrtat. Sítí proti hmyzu je celá řada, takže si snadno vyberete takovou, která vám bude nejlépe vyhovovat a ladit do interiéru.

Síť můžete vložit na celou sezónu a na zimu vyndat, nebo zvolit síť v otočném rámu nebo síť rolovací, kterou můžete vytahovat horizontálně nebo vertikálně. Důležité je proto si promyslet, zda budete potřebovat se sítí často manipulovat, nebo ne.

Síť můžete umístit i na dveře

Sítě je možné umístit na jakékoliv okno, střešní či atypické. Sítě se vkládají také do balkonových dveří nebo dveří vedoucích na terasu. Nemusíte se bát, že by vám síť bránila v průchodu, bez problémů ji otevřete a zavřete.

Síť proti hmyzu na dveře

Moderní plisovaná síť

V oblibě stoupají také trendy plisované sítě, které se snadno montují do oken, dveří, francouzských oken a posuvných stěn. Plisované sítě vypadají elegantně a můžete si je obstarat ve všech barvách RAL a sladit je s vaším domovem. Sítě se neopotřebovávají, protože jsou odolné proti UV záření, dešti a snadno se udržují – stačí je občas utřít vlhkým hadříkem.

Kam se hodí který typ?

Sítě proti hmyzu typu C nevyžadují žádné zásahy do rámu okna, a proto jsou velmi oblíbené. Jsou dobré do oken bez okenic. Pokud se rozhodnete pro rolovací síť (typ F), drobnému zásahu do rámu se už nevyhnete. U dveří je častou volbou síť typu H1, který se díky principu samozavírání hodí i do míst, kde se dveřmi často prochází.

Síť si namontujete sami

Pro sítě proti hmyzu nemusíte chodit do obchodu. Jednoduše si ji můžete vybrat online a na e-shopu, jako je například Labona.cz.

Síť proti komárům na okna

Najdete tam návody, jak síť vybrat, vyměřit prostor a jak ji namontovat. Nedávejte hmyzu šanci a pořádně si užijte léto.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Fialová barva do ložnice? My říkáme ano! Fialová barva do ložnice? My říkáme ano!

Všechny odstíny fialové se dají dobře kombinovat s bílými stěnami a doplňky. Do takového mixu zapadne i hnědý nábytek či koberec a podlaha. Přesvědčte se o tom s námi!

Originální stojany na deštníky Originální stojany na deštníky

I vaše předsíň si zaslouží nádech originality! Projevte svou osobnost a kreativitu při výběru doplňků a dodejte život i té najponurejšej vstupní hale.

Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody

Toužíte s příchodem jara osvěžit vaši kuchyni? Naberte odvahu a dodejte její originalitu jedinečnými odstíny zelené. Vneste do svého bytu kousek přírody a harmonie pomocí mátových,...Publikováno dne: 03.05.2019
Hodnocení článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vyndat spirálu z pračky? 5 tipů, které vám s tím pomohouJak vyndat spirálu z pračky? 5 tipů, které vám s tím pomohou

Ohřívací těleso pračky je často příčinou vypovězení služby celé pračky. Dobrou zprávou je, že spirála se dá vyměnit a vy nemusíte kupovat novou pračku.

Jak správně prát v automatické pračceJak správně prát v automatické pračce

Jen zapnout a jít nestačí. Automatickou pračku je nutné poznat lépe. To, jak budou věci po vyprání vypadat, totiž ovlivňuje více faktorů. Poradíme vám, jak prát správně.

Jak brousit nože? Ocílkou, bruskou či brusným kamenem?Jak brousit nože? Ocílkou, bruskou či brusným kamenem?

Při obnově ostří nožů byste měli rozlišovat mezi ostřením a broušením. Při ostření jde totiž o obnovu ostří nože, které se každodenním používáním opotřebovává. Jak a čím si nůž nabrousit?