Skříňka na klíče – bílá a dřevěná pro dokonalý vintage styl

Každý z nás má klíče. Někdo jich má méně, někdo víc. S rostoucím věkem však také klíče  přibývají – od bytu, od práce, od rodičů, případně jiné. A určitě se už stalo, že před odchodem z bytu nebo domu jste prostě klíče nemohli najít. V tom horším případě jste si je zapomněli a museli jste se vracet domů. Panika narůstá a přemýšlíte, zda jste je neztratili, zda jste si opravdu otevírali vstupní dveře vy a ve zkratce – start do nového dne je poznačený značnou nervozitou. 

Růžová dřevěná skříňka na klíče

Jak tomu předejít? Většina lidí má místo, kam si klíče položí. Častokrát však z tohoto místa mohou spadnout, zapadnout někam nebo se zamíchají mezi klíče osob, se kterými sdílíme obydlí. A to nás zejména při ranním shonu obírá o čas a nervy. Někteří lidé mají na klíče misku – za předpokladu, že mají i poličku, kam si ji položí. Najdete však hodně jiných způsobů, jak organizovat a ukládat klíče.  

Jako první určitě každého napadnou “věšáčky” na klíče. Někdo je vyřeší jednoduchým přibitím hřebíčků na dveře. Je to sice řešení, ale oku asi moc nelahodí. Jiní zase vymyslí kreativnější způsoby, jako je na obrázku. 

Dřevěný věšák na klíče

Přemýšleli jste však o tom, že místo, kam odložíte klíče, může být designovým doplňkem? Na trhu jsou různé způsoby, kterými se můžete inspirovat nebo rovnou koupit. Nejdesignovějším řešením je však určitě skříňka na klíče do bytu. Takové řešení splní hned pět základních funkcí: klíče nikdy neztratíte, klíče si nikdy nezapomenete, klíče budete mít pohromadě, hodí se do bytu, ale i domu a navíc – skříňka na klíče dodá vaší předsíni ten správný “šmrnc”.

Jakou skříňku na klíče si vybrat?

Na trhu existuje mnoho možností a skříňku si vyberte zejména takovou, která bude ladit s vaší předsíní. Pokud potřebujete uložit klíče na chatě, potom by to měla být určitě dřevěná skříňka na klíče, která umocní kouzlo okolní přírody. Dřevěné skříňky na klíče se hodí i do interiérů, které jsou zařízené v rustikálním nebo vintage stylu.

Zelená skříňka na klíče ze dřeva

Jinou možností jsou různé barevné variace dřevěných skříněk. Zbarvené skříňky dokážete přizpůsobit opravdu každé předsíni. Bílé skříňky na klíče se hodí do skandinávského stylu, ale také do čistých minimalistických linií.

Nejkrásnější možností je ale vintage skříňka na klíče. Je velmi mnoho možností a barevných provedení vintage skříňky tak, aby se hodila do předsíně ať už v bytě, nebo v domě. 

Vintage skříňka na klíče ze dřeva

Pokud jste šikovní, tak si skříňku na klíče klidně vyrobíte i sami. Ať už máte nějakou starší dřevěnou krabici, nebo dřevo. Pokud si skříňku na klíče vyrábíte sami, tak si můžete zvolit jakýkoliv design jakož i barvu. Použijte fantazii a vaše předsíň se pomocí tohoto jednoduchého kousku může oživit a zpestřit. A samozřejmě – klíče si už jen tak snadno nezapomenete, neztratíte a ani nespletete. 

Autor článku

Kaja Mihalovičová

V oblasti PR a reklamy působím už deset let. Začínala jsem ve vlastním grafickém studiu, kde jsem měla na starosti marketing, textování webů a...


Přidat komentářPublikováno dne: 30.08.2018
Hodnocení článku:
(91.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty Sklápěcí postele i se sedačkou nejen pro hosty

Díky této skvělé „vychytávce“ budete mít dostatek prostoru v místnosti a v případě potřeby máte velmi rychle o jednu postel víc. Jaké jsou její další výhody? Prozradíme vám!  

Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním Jak vybrat masážní křeslo? Nejlepší jsou s vyhříváním

Pokud máte zaměstnání, které nadměrně zatěžuje váš pohybový aparát, zkuste se poohlédnout po masážním křesle. Masáž si tak budete moci dopřát každý den. Poradíme vám, jak si vybrat to...

Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně Luxusní křišťálové lustry do obýváku, ložnice i moderní kuchyně

Při výběru osvětlení se není třeba omezovat jen na klasické „bodovky“. Dopřejte si dotek luxusu a vsaďte na netradiční volbu – atraktivní křišťálový lustr, který se okamžitě stane...