Slevové kódy na nábytek, spotřebiče a elektroniku

Zvykli jsme si už na různé slevy, akce a výprodeje . Často však jde o slevu na konkrétní produkt nebo výprodej věcí, o které už v nové sezóně ani nemáme zájem. Při nákupech na internetu jsou však hitem různé slevové kupony či kódy, které vám dají mnohem větší flexibilitu a navíc s nimi dokážete také pěkně ušetřit.

Zľavové kupóny na nákup v eshopoch

Stačí využít slevový kupón a věc, po které toužíte, můžete mít mnohem výhodněji. Hodně lidí na to zapomíná a přitom je to tak jednoduché. Dnes už najdete slevové kupony a kódy téměř na všechno, co běžně kupujete. A nejde o slevy do nějakých malých neznámých obchůdků, ale často je můžete využít při nákupu ve velkých a ověřených e-shopech. Tak proč byste je neměli použít a ušetřit na všem, co se dá?

Kde získat slevové kódy

Ano, slevové kódy jsou další taktikou výrobců, kterou mohou motivovat zákazníky k novým nákupům. Ale funguje to i naopak. Pokud už máte vyhlédnuté věci, které chcete koupit, vyplatí se chvíli pátrat na internetu po slevových kódech a nakoupit u prodejce, u ktorého jeh můžete uplatnit a díky tomu ušetřit na svém nákupu.

Slevové kódy prodejci často posílají svým věrným zákazníkům prostřednictvím e-mailu, například k narozeninám nebo na základě objemu jejich dosavadních nákupů. Můžete se k nim však dopátrat i na internetu v různých uživatelských diskusích nebo na sociálních sítích.

Pokud však nechcete příliš pátrat, existují k tomuto účelu i specializované weby, které přehledně řadí a aktualizují momentálně platné kupony od velkého množství prodejců, z nichž si můžete vybírat. My jsme všechny tyto weby prošli a slevové kupony jsme posbírali. Najdete je v tabulce v tomto článku.

Kromě toho prodejci spouštějí různé kampaně se slevovými kódy na sociálních sítích a také spolupracují s oblíbenými blogery a influencery, kteří tyto kódy poskytují svým fanouškům.

My jsme pro vás připravili přehled slev ve více slovenských e-shopech s nábytkem, bytovými doplňky či bytovým textilem. Na svoje si přijdou i milovníci módy, obuvi nebo kosmetiky. Věříme, že i díky nám ušetříte aspoň pár korun z hodnoty nákupu.

Ako uplatniť zľavové kódy

Zľavový kód má najčastejšie tvar nejakého slova, prípadne ide o kombináciu písmen a čísel. Uplatníte ho veľmi jednoducho pri vypĺňaní svojej online objednávky. Najčastejšie sa zadáva v nákupnom košíku, kde sa vám zobrazuje súhrn ceny vašej objednávky, pričom máte možnosť zadať do vyhradeného políčka aj zľavový kód. Po zadaní kódu sa vám zľava odpočíta z nákupnej ceny a mali by ste tam pekne vidieť aj výšku vašej zľavy.

Aká je výška zľavy pri použití zľavového kódu

Výška zľavy sa líši od každého predajcu. Môže sa pohybovať buď v percentách, ktoré sa odrátajú z hodnoty celého nákupu alebo môže ísť o danú pevnú sumu, napríklad zľava mínus 4 eurá. Okrem toho môže byť uplatnenie zľavového kódu sprevádzané ďalšími podmienkami.

Napríklad musíte nakúpiť nad určitú hodnotu alebo môžete zľavu využiť len na určitý druh sortimentu či na určitú značku. Taktiež nemusí byť možné kombinovať zľavový kód s ďalšími prebiehajúcimi zľavami či akciovým sortimentom.

Nie je tiež výnimkou, že sú zľavové kódy časovo obmedzené a teda platia len na určitý čas. Niektorí predajcovia ponúkajú zľavové kódy v rámci určitých sezónnych kampaní na podporu predaja, iní ponúkajú svoje kódy dlhodobo a bez špeciálnych podmienok.

V každom prípade sú zľavové kódy skvelou príležitosťou, ako ušetriť a oplatí sa mať prehľad o obchodoch, v ktorých si ich môžete pri nákupoch uplatniť. Bola by totiž škoda nakúpiť zbytočne draho a potom zistiť, že ste na svoj nákup mohli úplne jednodcuho využiť dostupný zľavový kód z internetu.

Autor článku

Michal Toma

Jsem technik tělem i duší. Odmalička mě bavilo rozebírat a skládat různé přístroje a zjišťovat, jak fungují. Podobně dokážu rozebrat na součástky i...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.

Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň

Předsíň je první místnost, kterou návštěvník vašeho bytu uvidí. Proto by měla působit přívětivě a vyvolávat v hostech hřejivou atmosféru hned po vstupu do bytu. Zajistit to můžete...

Adventní věnce Adventní věnce

4 týdny před Vánocemi je krásná, zároveň však i hektická kapitola roku. Přesto bychom neměli zapomenout na jeden z nejtypičtějších symbolů adventu, tradiční adventní věnec, který přinese...Publikováno dne: 01.01.2020
Hodnocení článku:
(93.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Přehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálůmPřehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálům

Přehoz na postel je nejen estetickou záležitostí, ale také chrání vaše ložní prádlo před prachem, který víří v místnosti. Navíc dodá místnosti šmrnc. Nevěříte?

Česká verze hry Scrabble Original přináší hodiny zábavy pro každéhoČeská verze hry Scrabble Original přináší hodiny zábavy pro každého

Tato společenská hra je celosvětovým hitem. Milují ji malí, mladí, velcí i staří. Zajímali jste se někdy o to, jak stolní hra Scrabble vlastně vznikla a jaké verze se prodávají?

Účinky elektrické a solné lampy na svíčku jsou nad zlato! Do interiéru se hodí oranžová i bíláÚčinky elektrické a solné lampy na svíčku jsou nad zlato! Do interiéru se hodí oranžová i bílá

Víte, proč potřebujete solnou lampu? V článku se dozvíte, čemu všemu pomáhá a jak se vám může do domácnosti hodit.