Stírací mapa světa na stěnu: Ukážeme vám ta nejkrásnější místa

Jste vášnivým cestovatelem, který rád poznává svět? Pokud ne, možná někoho takového znáte. V tom případě můžete sebe nebo svého kamaráda nebo kamarádku potěšit parádním, kreativním, praktickým a velmi pozorným dárkem.

Stírací mapa světa

Slyšeli jste už o pojmu stírací mapa světa? Díky ní si můžete dokumentovat, které části světa jste už poznali nebo poznat plánujete.

Originální stírací mapy

Celý svět na jedné stěně

Pokud je něco světové, obvykle je to něco úžasného. A věřte, že je. Stírací mapa světa na stěnu je vskutku uměleckým dílem. A nejde jen o unikátní dárek, ale i nevšední designový doplněk vašeho pokoje či obýváku. Stírací mapa je dokonalým dárkem pro vášnivého cestovatele, který touží po tom, aby měl svoje cestovatelské zážitky doslova a do písmene zmapované. A o co vlastně jde?

Cestovatelské tajemství

Tento specifický druh „obrazu,“ pokud bychom chtěli stírací mapu zařadit mezi interiérové doplňky, je vyrobený obvykle v kombinaci papíru a plastu. Tajemství stírací mapy tkví v tom, že díky povrchu můžete svět poznávat postupně. Díky jedné minci pěkně můžete stírat kouty světa, které jste už navštívili.

Stírací mapa světa

Stírací mapy jsou různých rozměrů. Samozřejmě, závisí i na tom, jaké vyhotovení si koupíte. Dopředu avizujeme, že tento doplněk není vůbec drahý. V závislosti na ceně koupíte stírací mapu už od 250 korun. Ty větší mohou stát 500 nebo 800 korun.

Česko i svět

Kromě světa a míst, které toužíte procestovat, nelze zapomenout ani na tradice našeho domova. Stírací mapa Slovenska, Česka, stírací mapa Evropy či světa. Možností je skutečně mnoho.

Nejlepší stírací mapa

A právě díky tomuto druhu mapy můžete přesně vědět, kterou vesnici, město, region, okres, kraj, stát či kontinent jste navštívili. Můžete si tak určovat svoje sny a tato mapa vám bude vždy připomínat, do jaké míry byly naplněné.

Originální stírací mapy

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Wire závěsné lampy - moderní svítidla Wire závěsné lampy - moderní svítidla

Hledáte vhodné svítidlo do svého obýváku či kuchyně? Wire závěsné lampy by pro vás mohly být to pravé.

Stolek do dětského pokoje - patří k základnímu vybavení Stolek do dětského pokoje - patří k základnímu vybavení

Zda máte doma školkaři nebo již školáka, stolek je pro něj nezbytnou pomůckou - slouží ke kreslení i na psaní, na hraní se i tvoření.

Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň

Předsíň je první místnost, kterou návštěvník vašeho bytu uvidí. Proto by měla působit přívětivě a vyvolávat v hostech hřejivou atmosféru hned po vstupu do bytu. Zajistit to můžete...Publikováno dne: 10.05.2019
Hodnocení článku:
(91%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé

Domácí vaření je stále populárnější. Lidé si stále víc a víc potrpí na to, co jedí. A tím nemyslíme jen kalorickou hodnotu potravin, ale zejména jejich kvalitu.

Embosovaný ozdobný váleček na těsto se vzorem Embosovaný ozdobný váleček na těsto se vzorem

Kreativně vzorované válečky na těsto vám učarují už na první pohled. Proč se vyplatí mít doma embosovaný váleček na těsto se vzorem? Prozradíme vám to v našem článku o pečení s touto...

Eko skleněné lahve na vodu – recenze chválí značku Equa Eko skleněné lahve na vodu – recenze chválí značku Equa

Máte problém s dodržováním pitného režimu? Zapomeňte na PET lahve a dopřejte si vodu ze skleněných lahví, které jsou nejen praktické, zdravé a designové. Vyberte si tu svoji ještě dnes!