Stírací mapa světa na stěnu: Ukážeme vám ta nejkrásnější místa

Jste vášnivým cestovatelem, který rád poznává svět? Pokud ne, možná někoho takového znáte. V tom případě můžete sebe nebo svého kamaráda nebo kamarádku potěšit parádním, kreativním, praktickým a velmi pozorným dárkem.

Stírací mapa světa

Slyšeli jste už o pojmu stírací mapa světa? Díky ní si můžete dokumentovat, které části světa jste už poznali nebo poznat plánujete.

Celý svět na jedné stěně

Pokud je něco světové, obvykle je to něco úžasného. A věřte, že je. Stírací mapa světa na stěnu je vskutku uměleckým dílem. A nejde jen o unikátní dárek, ale i nevšední designový doplněk vašeho pokoje či obýváku. Stírací mapa je dokonalým dárkem pro vášnivého cestovatele, který touží po tom, aby měl svoje cestovatelské zážitky doslova a do písmene zmapované. A o co vlastně jde?

Cestovatelské tajemství

Tento specifický druh „obrazu,“ pokud bychom chtěli stírací mapu zařadit mezi interiérové doplňky, je vyrobený obvykle v kombinaci papíru a plastu. Tajemství stírací mapy tkví v tom, že díky povrchu můžete svět poznávat postupně. Díky jedné minci pěkně můžete stírat kouty světa, které jste už navštívili.

Stírací mapa světa

Stírací mapy jsou různých rozměrů. Samozřejmě, závisí i na tom, jaké vyhotovení si koupíte. Dopředu avizujeme, že tento doplněk není vůbec drahý. V závislosti na ceně koupíte stírací mapu už od 250 korun. Ty větší mohou stát 500 nebo 800 korun.

Česko i svět

Kromě světa a míst, které toužíte procestovat, nelze zapomenout ani na tradice našeho domova. Stírací mapa Slovenska, Česka, stírací mapa Evropy či světa. Možností je skutečně mnoho.

Nejlepší stírací mapa

A právě díky tomuto druhu mapy můžete přesně vědět, kterou vesnici, město, region, okres, kraj, stát či kontinent jste navštívili. Můžete si tak určovat svoje sny a tato mapa vám bude vždy připomínat, do jaké míry byly naplněné.

Odhalujte svět díky stírací mapě

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentářPublikováno dne: 10.05.2019
Hodnocení článku:
(91%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Katalytická lampa má vyčistit vzduch. Věříte tomu? Katalytická lampa má vyčistit vzduch. Věříte tomu?

Úkolem katalytické lampy je odstranit nepříjemný cigaretový pach, provonět, a dokonce dezinfikovat vaši domácnost. Skutečně funguje?

Solární zahradní sprchy se zásobníkem jsou skvělé nejen k bazénům Solární zahradní sprchy se zásobníkem jsou skvělé nejen k bazénům

Mít během horkých letních dnů k dispozici zahradní sprchu na osvěžení je k nezaplacení! I vy byste jednu chtěli? Poradíme vám, jak si správně vybrat.

Popisovací tabulová barva na stěnu nejen do dětského pokoje Popisovací tabulová barva na stěnu nejen do dětského pokoje