Stírací mapa světa na stěnu: Ukážeme vám ta nejkrásnější místa

Jste vášnivým cestovatelem, který rád poznává svět? Pokud ne, možná někoho takového znáte. V tom případě můžete sebe nebo svého kamaráda nebo kamarádku potěšit parádním, kreativním, praktickým a velmi pozorným dárkem.

Stírací mapa světa

Slyšeli jste už o pojmu stírací mapa světa? Díky ní si můžete dokumentovat, které části světa jste už poznali nebo poznat plánujete.

Originální stírací mapy

Celý svět na jedné stěně

Pokud je něco světové, obvykle je to něco úžasného. A věřte, že je. Stírací mapa světa na stěnu je vskutku uměleckým dílem. A nejde jen o unikátní dárek, ale i nevšední designový doplněk vašeho pokoje či obýváku. Stírací mapa je dokonalým dárkem pro vášnivého cestovatele, který touží po tom, aby měl svoje cestovatelské zážitky doslova a do písmene zmapované. A o co vlastně jde?

Cestovatelské tajemství

Tento specifický druh „obrazu,“ pokud bychom chtěli stírací mapu zařadit mezi interiérové doplňky, je vyrobený obvykle v kombinaci papíru a plastu. Tajemství stírací mapy tkví v tom, že díky povrchu můžete svět poznávat postupně. Díky jedné minci pěkně můžete stírat kouty světa, které jste už navštívili.

Stírací mapa světa

Stírací mapy jsou různých rozměrů. Samozřejmě, závisí i na tom, jaké vyhotovení si koupíte. Dopředu avizujeme, že tento doplněk není vůbec drahý. V závislosti na ceně koupíte stírací mapu už od 250 korun. Ty větší mohou stát 500 nebo 800 korun.

Česko i svět

Kromě světa a míst, které toužíte procestovat, nelze zapomenout ani na tradice našeho domova. Stírací mapa Slovenska, Česka, stírací mapa Evropy či světa. Možností je skutečně mnoho.

Nejlepší stírací mapa

A právě díky tomuto druhu mapy můžete přesně vědět, kterou vesnici, město, region, okres, kraj, stát či kontinent jste navštívili. Můžete si tak určovat svoje sny a tato mapa vám bude vždy připomínat, do jaké míry byly naplněné.

Originální stírací mapy

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Hexagon police se hodí do každého interiéru Hexagon police se hodí do každého interiéru

Zejí stěny ve vaší domácnosti prázdnotou? Pak byste tento prostor mohli využít k umístění netradičních polic.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.

Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek Modrá ložnice - barva oblohy působí blahodárně na spánek

Modrá je do ložnice nejvhodnější volbou, protože podporuje spánek. Hodí se na stěny, dekorace i na povlečení. Ověřte si to.Publikováno dne: 10.05.2019
Hodnocení článku:
(91%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Ekologické kompostovatelné pytle do koše jsou nejlepší volbou pro biologicky rozložitelný odpad! Ekologické kompostovatelné pytle do koše jsou nejlepší volbou pro biologicky rozložitelný odpad!

Pokud vám záleží na životním prostředí, potom určitě oceníte i kompostovatelné pytle na odpad.  Víte, jaké je jejich využití, z čeho se vyrábějí a jaké jsou jejich výhody? Dozvíte se v...

Bavlněné 3D povlečení je hitem! Populární jsou dětské, vánoční vzory i květy Bavlněné 3D povlečení je hitem! Populární jsou dětské, vánoční vzory i květy

Omrzely vás klasické vzory? Zahalte svoji postel do 3D povlečení, které vás nadchne nejen krásnými, ale v mnoha případech až téměř živými vzory. Jste připravení na malé dobrodružství ve...

Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé Nejlepší kuchařské knihy pro začátečníky i pokročilé

Domácí vaření je stále populárnější. Lidé si stále víc a víc potrpí na to, co jedí. A tím nemyslíme jen kalorickou hodnotu potravin, ale zejména jejich kvalitu.