Stylové plastové židle se hodí nejen do kuchyně

Pokud toužíte po domácnosti, která bude působit moderně a stylově, zkuste sáhnout po plastových židlích. Můžete je umístit do kuchyně, dětského pokoje i ven na zahradu. Jsou snadno přenosné a na údržbu velmi jednoduché.

Moderní bílá plastová židle

Stačí je přejet vlhkým hadrem a hned se lesknou jako nové. Vyrábějí se v jednodušších i složitějších provedeních, v kombinaci s různými materiály, jako je např. dřevo nebo kov. Propojení s jinými materiály jim přidává na eleganci a kráse. Jejich design také obohacuje tvarování do různých oválů, čtverců či kruhů.

Plastové židle patří do kuchyně i jídelny

Ještě nedávno se plastové židle umísťovaly jen na zahrady, nanejvýš do prostor ošumělých čekáren. Dnes je jejich design na zcela jiné úrovni. Mnoho lidí jim dává přednost z důvodu cenové dostupnosti i kvality. Už dávno nejsou těmi nestabilními kousky, které se vám snadno převrhnou pod nohama.

Na jejich zhotovení se kromě plastu používají pevné materiály, které jim dodávají stabilitu. Často se kromě kuchyní a jídelen vyskytují i v prostorech kaváren a restaurací. Jejich obsazení právě v těchto prostorech je velmi praktické. Po zašpinění si s nimi snadno poradíte, kdykoliv změníte jejich stanoviště a designově obohatí prostor.

Plastové židle na zahradách i na terase

Jejich velkou výhodou oproti ostatním židlím je odolnost vůči nepříznivému počasí a snadná skladovatelnost. V minulosti se omezovaly většinou na bílé provedení, které v mnohých zahradách nevynikalo. Dnes dostanete židle v různých barvách, stylech a kombinacích.  

Vybíráme z katalogu

Dětské plastové židle do každého pokoje

Z důvodu bezpečnosti se vyrábějí dětské židle se zaoblenými hranami. Aby byly pro děti atraktivní, jsou vyhotovené v různých barvách a design je doplněný o dětské motivy. Najdeme je v domácnosti, dětských koutcích u lékaře a v jiných veřejných prostorech. Jsou vyráběné v malých i středních velikostech, které se přizpůsobují výšce, případně věku vašeho dítěte.  

Proč si vybrat plastové židle?

+ jednoduché čištění 

+ snadná manipulace a přenášení 

+ neabsorbují vlhkost 

+ moderní design 

+ dostupná cena 

+ vhodné i pro lidi s vyšší hmotností 

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie Židle

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Žluté kuchyně - potěší oko i ducha Žluté kuchyně - potěší oko i ducha

Žlutá barva má mnoho pozitiv - nejenže je optimistická a zlepšuje náladu, ale také dokáže zesvětlit a oteplit interiér a zvětšit prostor. Říká se však i to, že vzbuzuje chuť k jídlu,...

Žlutá ložnice - výběr, který neobanujete Žlutá ložnice - výběr, který neobanujete

Máte rádi žlutou barvu? Pak by neměla ve vaší ložnici chybět. Povzbudit vás spánek a krásně prosvětlí místnost. V žluté ložnici se budete cítit komfortně.

Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň

Předsíň je první místnost, kterou návštěvník vašeho bytu uvidí. Proto by měla působit přívětivě a vyvolávat v hostech hřejivou atmosféru hned po vstupu do bytu. Zajistit to můžete...Publikováno dne: 30.06.2018
Hodnocení článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární. Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.

Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení Dřevěná truhlice je skvělá na uskladnění hraček, prádla, ale i na sezení

Toto dědictví z minulosti je praktickým doplňkem či nábytkem, který má svoji řádnou funkci. Proč by retro dřevěná truhlice neměla chybět ani u vás doma? Inspirujte se s námi!

Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi Jak vybrat nejlepší jídelní stůl i do malé kuchyně? Oblíbené jsou rozkládací, ale také sety se židlemi

Pokud chcete ve svém domě či bytě vytvořit ideální stolovací podmínky, výběr stolu je potřebné přizpůsobit různým proměnným. Podívejte se na to, jak správně vybrat jídelní stoly.