Stylové plastové židle se hodí nejen do kuchyně

Pokud toužíte po domácnosti, která bude působit moderně a stylově, zkuste sáhnout po plastových židlích. Můžete je umístit do kuchyně, dětského pokoje i ven na zahradu. Jsou snadno přenosné a na údržbu velmi jednoduché.

Moderní bílá plastová židle

Stačí je přejet vlhkým hadrem a hned se lesknou jako nové. Vyrábějí se v jednodušších i složitějších provedeních, v kombinaci s různými materiály, jako je např. dřevo nebo kov. Propojení s jinými materiály jim přidává na eleganci a kráse. Jejich design také obohacuje tvarování do různých oválů, čtverců či kruhů.

Plastové židle patří do kuchyně i jídelny

Ještě nedávno se plastové židle umísťovaly jen na zahrady, nanejvýš do prostor ošumělých čekáren. Dnes je jejich design na zcela jiné úrovni. Mnoho lidí jim dává přednost z důvodu cenové dostupnosti i kvality. Už dávno nejsou těmi nestabilními kousky, které se vám snadno převrhnou pod nohama.

Na jejich zhotovení se kromě plastu používají pevné materiály, které jim dodávají stabilitu. Často se kromě kuchyní a jídelen vyskytují i v prostorech kaváren a restaurací. Jejich obsazení právě v těchto prostorech je velmi praktické. Po zašpinění si s nimi snadno poradíte, kdykoliv změníte jejich stanoviště a designově obohatí prostor.

Plastové židle na zahradách i na terase

Jejich velkou výhodou oproti ostatním židlím je odolnost vůči nepříznivému počasí a snadná skladovatelnost. V minulosti se omezovaly většinou na bílé provedení, které v mnohých zahradách nevynikalo. Dnes dostanete židle v různých barvách, stylech a kombinacích.  

Vybíráme z katalogu

Dětské plastové židle do každého pokoje

Z důvodu bezpečnosti se vyrábějí dětské židle se zaoblenými hranami. Aby byly pro děti atraktivní, jsou vyhotovené v různých barvách a design je doplněný o dětské motivy. Najdeme je v domácnosti, dětských koutcích u lékaře a v jiných veřejných prostorech. Jsou vyráběné v malých i středních velikostech, které se přizpůsobují výšce, případně věku vašeho dítěte.  

Proč si vybrat plastové židle?

+ jednoduché čištění 

+ snadná manipulace a přenášení 

+ neabsorbují vlhkost 

+ moderní design 

+ dostupná cena 

+ vhodné i pro lidi s vyšší hmotností 

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie Židle

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy jsem hledala způsob, jak kreativní cestou vyjádřit představy a myšlenky, které ve mně dřímali. Přivedlo mě to k psaní a od té doby miluji, že...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli

Veranda či terasa je snem pravděpodobně každého, kdo by chtěl bydlet v domě. Je to prostor, kde si můžete na čerstvém vzduchu posedět s rodinou či přáteli.

Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je vhodnou volbou, ať už vybíráte zařízení pro dívku nebo chlapce. Zelená je optimistická barva, která uklidňuje. Podívejte se, jak dobře v dětském pokoji vypadá.

Adventní věnce Adventní věnce

4 týdny před Vánocemi je krásná, zároveň však i hektická kapitola roku. Přesto bychom neměli zapomenout na jeden z nejtypičtějších symbolů adventu, tradiční adventní věnec, který přinese...Publikováno dne: 30.06.2018
Hodnocení článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý bytJak levně zařídit byt nebo dům? Praktické tipy i pro malý byt

Byt si můžete zařídit či zútulnit i bez toho, abyste investovali tisíce korun. Nabízíme vám pár tipů a triků, jak levně zařídit svůj příbytek.

Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?Jak vybrat moderní obraz na stěnu, nad sedačku v obýváku, do ložnice či dětského pokoje?

Obraz oživí každou místnost v domácnosti. V obýváku nebo pracovně je obraz samozřejmostí, vyhýbat se mu však nemusíte ani v kuchyni či ložnici.

Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.Jak vybrat osvětlení do každé místnosti? Bodová světla jsou stále populární.

Věděli jste, že do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení? Podívejte se, podle čeho si v jednotlivých místnostech osvětlení vybírat.