Recenze Tescoma hrnců odhalí nejlepší sady i na indukci

Známá značka Tescoma byla a také je 100% českou společností. Sama značka neprorazila jen v Česku a na Slovensku, ale svoji kvalitu prezentuje i po celém světě.

Sada hrnců od Tescoma i na indukci

Pokud se ptáte, proč jsou Tescoma hrnce tak dobré, v následujícím článku vám s určitostí odpovíme.

Oblíbené sady hrnců od Tescoma

Tradice světové značky

Důkaz kvality a spolehlivosti tkví ve vytrvalosti. Tescoma se může pochlubit příběhem skutečně úspěšné značky, která svoji pouť začala již v roce 1992 v malé garáži českého města Zlín. To znamená, že už více než 25 roků Tescoma přináší kvalitní produkty do domácností po celém světě.

Díky svému vývoji a schopnosti adaptovat se na světový trh, značka prorazila ve více než 100 zemích světa a má zřízených 7 evropských centrál. Tescoma nepatří mezi značky, která svoje produkty nabízí na pochybných trzích či v obchodních sítích. Vždy se snaží svoje produkty prodávat ve vlastních značkových prodejních centrech, kde zákazník ví, zač přesně platí.

Tescoma hrnce jsou zřejmě tím prvním, co se každému ve spojitosti s touto značkou vyjeví. Není to však jen o tom. Tescoma nabízí kompletní sortiment potřeb a doplňků do kuchyně. Kromě toho nabízí záruku na svoje vybrané produkty 3 až 10 roků a v případě jakýchkoliv komplikací se na ni můžete obrátit. Kvalitní a spolehlivý servis je samozřejmostí.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie hrnce

Design a kvalita

Někdo říká, že krása není podstatná. Tescoma vás přesvědčí o opaku. Svým způsobem, v kuchyni je design pro mnohé na prvním místě. Společnost pro svoji výrobu zaměstnává desítky designerů, kteří se snaží spojovat funkčnost a design. Značka získala mnoho ocenění za inovativní design a bezchybnou funkčnost svých produktů. Spojení těchto atributů je asi to nejpodstatnější, co zákazník očekává.

Tescoma hrnce, nože, příbory, paličky na maso, struhadla, naběračky, pánve nebo cokoliv si vzpomenete. Všechno vybavení najdete v prodejnách značky Tescoma. Kvalitní a odolné nádobí je důkazem toho, že lidé jsou značce věrní už desetiletí.

Tescoma hrnce

A nyní to nejpodstatnější. Tescoma hrnce jsou ideální volbou pro každou domácnost. Abyste věděli, že nejde jen o slova, možná vás přesvědčí široká nabídka, kterou se značka prezentuje.

  • Hrnce s nepřilnavým povrchem
  • Hrnce na indukci
  • Kastroly na indukci
  • Nerezové hrnce
  • Keramické hrnce
  • Napařovací hrnce
  • Tlakové hrnce
  • Rendlíky

A mohli bychom pokračovat ještě dál, ale i toto je důkaz, že značka se dokáže prosadit i svým širokým portfoliem. Pochopitelně, dlouhodobě nejprodávanější jsou právě její sady hrnců. Především právě sady Tescoma hrnců jsou artiklem, který si obstarává mnoho domácností a jsou ukázkou kvality.

Nejoblíbenější sady hrnců od Tescomy

Logickou volbou při koupi nádobí bývá sada hrnců. O kvalitě a spolehlivosti hrnců Tescoma už zřejmě nemusíme ani diskutovat. Také ani o tom, že jaký hrnec potřebujete, takový si v jejich nabídce najdete. Samotná značka se však prezentuje určitými produktovými sadami.

Tak jako má Škoda svoji Fabii a Octavii, má i Tescoma jednotlivé modelové řady. Ty se liší specifickými vlastnostmi nebo jen designem.

Spokojenost zákazníka je odpovědí

Proč jsou tedy tak dobré? Nejlépe vám odpoví recenze samotných zákazníků. Lidé u hrnců vyzdvihují především kvalitu materiálů. Nejčastěji jde o nerezové hrnce a jejich kvalitativní provedení. Detaily jako odolnost či například pevně připevněné rukojeti bez plastových částí jsou důkazem toho, že Tescoma ze své filozofie vůbec neupustila.

Recenze zákazníků potvrzují kvalitu hrnců Tescoma

Velmi umí zákazníci ocenit také nepřilnavý povrch hrnců. I když se něco nedopatřením připálí, hrnce se snadno čistí a udržují. Mnoho zákazníků má určitou výhradu, že po používání se tvoří na vnitřní straně hrnců skvrny. Avšak, toto je přirozený proces chování nerezu. Skvrny jsou jen estetickou stránkou, která nemá žádný vliv na jejich funkčnost.

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Denis Ruščák

Spolehlivost, kreativita, respekt a chuť na sobě neustále pracovat je správný recept, jak si získat čtenáře a zároveň pokračovat. Už od dob střední...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru Závěsná křesla a houpací sítě v interiéru

Závěsné křeslo či houpací síť? Výběr ani jednoho z nich nebudete litovat. Ozvláštní interiér a vytvoří prostor pro zábavu a odpočinek.

Retro obývací pokoj - vsaďte na explozi barev Retro obývací pokoj - vsaďte na explozi barev

Prvky retro stylu nás obklopují každý den. Spojení moderního a retra se líbí nejen mladším, ale i starším ročníkům. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj obývací pokoj oživíte netradičním...

Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli Verandy a terasy – příjemný prostor pro setkávání se s přáteli

Veranda či terasa je snem pravděpodobně každého, kdo by chtěl bydlet v domě. Je to prostor, kde si můžete na čerstvém vzduchu posedět s rodinou či přáteli.Publikováno dne: 28.06.2019
Hodnocení článku:
(91.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Philips Hue: Smart osvětlení, v jehož společnosti se budete cítit jako v budoucnostiPhilips Hue: Smart osvětlení, v jehož společnosti se budete cítit jako v budoucnosti

Inteligentní bezdrátové osvětlení pro domácnost Philips Hue je nejen designovou záležitostí, ale také něčím, co dokáže skutečně zpříjemnit každodenní fungování. Světla si totiž můžete...

Test Magazín – vysavače. Které klasické vysavače jsou nejlepší?Test Magazín – vysavače. Které klasické vysavače jsou nejlepší?

Relace Test Magazín z produkce RTVS nám odhalila, které výrobky se vyplatí kupovat a jaké faktory jsou rozhodující při výběru. Podívejte se na kompletní výsledky.

Delimano Stone Legend CopperLUX – měděné hrnce, které šetří penízeDelimano Stone Legend CopperLUX – měděné hrnce, které šetří peníze

Pokud hledáte pěkný design, kvalitní materiál a sadu, díky níž bude výbava vaší kuchyně kompletní, vyberte si Delimano Stone Legend CopperLUX. Prozradíme vám její největší výhody i...