Vakuový čistič pórů Wellneo – recenze

Každý člověk je individualitou a stejné je to i s pletí. Někdo trpí černými tečkami celý život, někdo jen ojediněle a někdo ani neví, co to je. Ti, kteří s nimi dennodenně bojují, pravděpodobně znají nej-osvědčenější techniku, jak se jich zbavit, a tou je vytlačení.

Vakuový čistič pórů Wellnea (recenze)

Tato volba je však tou nejnevhodnější, protože kromě toho, že způsobuje bolest, nepříjemné zarudnutí a zanášení, vede také ke vzniku malých jizviček. Problém s černými tečkami je možné odstranit bezbolestně, hygienicky a bez jizev s vakuovým čističem pórů Wellneo.

Černé tečky

Jak vlastně vznikají tyto neestetické problémy, které znepříjemňují život nejedné ženy? Černé tečky se začínají objevovat v době dospívání, v okamžiku, kdy se aktivují pohlavní hormony. Je možné tvrdit, že za černé tečky mohou do velké míry hlavně mužské hormony, které jsou samozřejmě aktivní i v každém ženském těle. Ty spouštějí rozvoj mazové žlázy a zvýšené odlupování tkáně. Jsou to faktory, které přispívají ke vzniku otevřených nebo zavřených pórů.

Zajímavé je, že černé tečky jsou vlastně ucpané vlasové folikuly, ve kterých se nachází přebytečný maz a nečistoty z povrchu pleti. Je to prostředí jako stvořené pro mikroorganismy a záněty. Černou barvu mají právě proto, že otevřené póry jsou v kontaktu s povrchem kůže a se vzduchem, což způsobuje černé zbarvení.

Vakuový čistič pórů Wellneo

Vakuový čistič pórů Wellneo je přístroj, pomocí kterého odstraníte černé tečky šetrným, bezbolestným způsobem. Má v sobě zabudovanou technologii odsávání, která je jemná a šetří pokožku. Přístroj pracuje se 4 různými hlavicemi, které umožňují používat ho i na čištění tváře, rukou, dekoltu a zad. Je menších rozměrů, a tak si ho můžete vzít s sebou i na cesty, popřípadě ho můžete mít vždy u sebe, protože se vejde i do větší kabelky a při jeho používání nepotřebujete elektrické napětí. Součástí balení je i praktický plátěný pytlík.

Jak pracuje

Wellneo čistič pracuje na základě důkladného, vysoce hygienického čištění pleti. Při samotném čištění nedochází ke styku prstů a rukou s pokožkou, tedy ani k přenosu nečistot z prstů na pleť a k ucpávání pórů, či k zánětům. Pro svoje účinné čištění využívá technologii odsávání, jehož sílu čištění si můžete vybrat sami.

Jak funguje vakuový čistič pórů Wellnea?

Má 2 úrovně, přičemž první je pro citlivější pleť a citlivější partie a druhá pro normální pleť. Součástí přístroje je bohaté příslušenství, které sestává ze 4 nástavců. Nástavce slouží na precizní vyčištění i v těch oblastech, které jsou těžko dostupné, např. kolem nosu. Celé příslušenství sestává:

  • malá hlavice - využívá se hlavně při odsávání na 1. úrovni odsávání, a tedy pro citlivější pleť, hlavně v oblasti nosu.
  • velká hlavice - je určená pro odsávání na 2. úrovni, tedy pro silnější odsávání a používá se při čištění velkých ploch.
  • oválná hlavice - používá se při 1. i při 2. úrovni odsávání, a to převážně v okolí úst a nosu.
  • peelingová hlavice - odstraňuje nečistoty z pokožky a odstraňuje starou kůži s odumřelými buňkami.

Ovládání – krok po kroku

Ovládání přístroje je velmi jednoduché a intuitivní. Jedním stlačením ho zapnete a druhým si zvolíte požadovanou úroveň odsávací síly. Dokonce, přístroj není napájený přímo elektrickou energií, tedy nemá zbytečně dlouhé kabely, které vyžadují elektrické napětí. Funguje na 2 baterky typu AA, které jsou běžně dostupné v obchodech (nejsou součástí balení). Prvním krokem je vložení baterek. Následně si vyberte hlavici, kterou se chystáte použít, a nasaďte ji.

V samotných počátcích raději pracujte se silovým stupněm odsávání číslo 1. Pokud tuto úroveň snášíte dobře a zdá se vám slabá, zvolte dvojku. Může se stát, že na jednotlivé partie budete používat jiné stupně odsávání. Po očištění pleti hlavici umyjte pod vlažnou vodou a nechte volně vysušit.

Náš tip: před samotným čištěním si na 15 minut napařte tvář, pleť se vám potom podaří vyčistit ještě lépe.

Zkušenosti

Reálné zkušenosti s tímto přístrojem nebo jemu podobnými najdete na internetu v diskusních fórech, jako je např. Heureka.sk/cz nebo na Modrém koníkovi. Většina recenzí s popisem těchto přístrojů nebyla pozitivní. Mnohým ženám se přístroje zdají být slabé, tedy mají slabý odsávací tah. Samozřejmě, že mezi zkušenostmi jsme našli i pozitivní ohlasy žen, které používají odsávací přístroj jako doplňkovou každodenní očistu pleti. 

Vaše otázky a naše odpovědi

Kolik stojí vakuový čistič Wellneo?

Vakuový čistič Wellneo stojí v akci 19,90 €. V porovnání s jinými podobnými přístroji jde o skutečně výbornou cenu, protože některé čističe, které pracují na podobném principu jako tento, jsou mnohem dražší. Tato cena je tedy výhodná.

Kde se dá koupit vakuový čistič Wellneo?

Vakuový čistič si můžete nejjednodušeji koupit prostřednictvím internetového prodeje na stránkach ✅ Wellneo.cz.

Co je obsahem balení?

Obsahem balení je samotný přístroj a příslušenství, které sestává ze 4 hlavic (malá, velká, oválná, peelingová) a cestovní pouzdro. POZOR! Baterky nejsou součástí balení.

Jak dlouho používat?

Wellneo čistič se doporučuje používat pravidelně jako součást každodenní pleťové očisťující kúry, minimálně jednou za den, nejlépe večer po sprchování.

Kdy uvidím první výsledky?

Už při prvním použití uvidíte první výsledky a zjistíte jeho funkčnost. Okamžitě zpozorujete, že přístroj nezpůsobuje zarudnutí a bolest.


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Dřevěné umyvadla Dřevěné umyvadla

Patříte k těm, kteří se v bytovém designu chtějí odlišit a rádi volíte netradiční řešení? Máte rádi krásu a praktičnost dřeva? Pak je pro vás dřevěné umyvadlo jako stvořené!

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.

Zahradní altán - oceníte ho v létě i na podzim Zahradní altán - oceníte ho v létě i na podzim

Uvažujete nad zahradním altánem? Určitě si ho do své zahrady pořiďte. Stane se pro vás oázou klidu a místem symbolizujícím odpočinek.Publikováno dne: 12.11.2020
Hodnocení článku:
(89.2%)

V této kategorii najdete i:

Delimano Air Fryer – zdravé smažení v teplovzdušné fritézeDelimano Air Fryer – zdravé smažení v teplovzdušné fritéze

Rychlé a kvalitně připravená smažená jídla můžete připravit i ve fritézách s novější technologií, která vaří lepším, zdravějším způsobem. Tou zdravější fritézou je i teplovzdušná fritéza...

Parní čistič Nano Rovus – recenze a zkušenostiParní čistič Nano Rovus – recenze a zkušenosti

S tímto přístrojem budete mít uklizeno během několika minut bez toho, aby vás bolely klouby, kolena a páteř. Chcete vědět o něm víc? Přečtěte si tuto recenzi.

Tefal PF 611838 – recenze a zkušenosti s domácí pekárnouTefal PF 611838 – recenze a zkušenosti s domácí pekárnou

Co kdyby vás místo nepříjemného budíku budilo aroma čerstvě upečeného chleba? Krásná představa, no ne? Co není, může být s elektrickou píckou pečiva PF 611838 od Tefalu.