Vánoční ponožky se soby nebo vločkami jsou každoroční hit!

Pokud patříte k lidem, kteří s výběrem dárků pro vaše blízké, známé či kolegy nikdy nemají problémy, můžete si gratulovat. Nás, kteří si nad nimi lámeme hlavy každý rok, je víc.

Ponožky s vánočním motivem

Uvažovali jste ale někdy nad ponožkami? Přečtěte si pár důvodů, proč s veselými barevnými ponožkami se soby či vločkami potěšíte každého.

Vtipné vánoční ponožky pro celou rodinu

Praktický dárek, který zahřeje

Tepelně izolační vlastnost je nepochybně největší výhodou všech ponožek. Mít nohy v teple a v suchu je obzvlášť na podzim a v zimě velmi důležité. Proti tomu vám nemůže nikdo z obdarovaných namítat ani půl slova – vždyť vám jde o jejich zdraví a o to, aby se cítili pohodlně.

Veselé ponožky jsou nejnovější módní hit

Věřte nebo ne, ale je to skutečně tak. Je to už přes rok, co se na nohách modelek na světových módních přehlídkách objevily barevně i vzorově výrazné ponožky. Tento trend se rozšířil z módy pro  muže.

Vtipné vánoční ponožky

Později se však rozvinul až do té míry, že za nejnovější módní výstřelek se považují ponožky v lodičkách. Na tuto módní vlnu naskočilo mnoho výrobců i prodejců oblečení, vznikly dokonce e-shopy specializované na veselé barevné a vzorované ponožky.

Sobi a vločky navodí vánoční atmosféru

Sněhové vločky, sobi, sněhuláci, vánoční stromky, sáňky nebo hvězdičky – to jsou typické vzory, se kterými na Vánoce určitě zabodujete. Je ale důležité zamyslet se, koho jimi obdarujete. Vzorované vánoční ponožky hrající barvami se skutečně nemusí líbit každému.

Vánoční ponožky pro celou rodinu

Otevřenějším lidem zpravidla nevadí, ale pokud chcete obdarovat osobu, která je z hlediska oblékání spíše konzervativněji založená, vyberte jí raději černobílé nebo šedé ponožky s jemným vánočním vzorem. Eliminujete tak šanci, že od obdarovaného (nebo obdarované) namísto úsměvu na tváři budete slyšet pouze hudrování.

Autor článku

Simona Halásová

Jmenuji se Simona a jsem tak trochu schizofrenik. Vystudovala jsem mezinárodní vztahy, pracovala v nadnárodní korporaci, navrhla se sestrou kolekci...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody

Toužíte s příchodem jara osvěžit vaši kuchyni? Naberte odvahu a dodejte její originalitu jedinečnými odstíny zelené. Vneste do svého bytu kousek přírody a harmonie pomocí mátových,...

Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň

Předsíň je první místnost, kterou návštěvník vašeho bytu uvidí. Proto by měla působit přívětivě a vyvolávat v hostech hřejivou atmosféru hned po vstupu do bytu. Zajistit to můžete...

Černá koupelna - vypadá lépe než by se mohlo zdát Černá koupelna - vypadá lépe než by se mohlo zdát

Černou v koupelně si neví mnoho lidí ani představit. A to i přesto, že působí vskutku elegantně a nadčasově. Nechte se inspirovat.Publikováno dne: 09.12.2019
Hodnocení článku:
(91.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Tapety do obývacího pokojeTapety do obývacího pokoje

Tapety do obývacího pokoje nyní zažívají comeback, odzvonilo jednobarevným stěnám a vy se s pomocí naší stránky, můžete rozhodnout, jaký styl si zvolíte.

Dekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatikDekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatik

Zahrada nemusí sloužit pouze k práci a pěstování plodin. Vytvořte si v té vaší nádhernou oázu klidu, kde si budete moci odpočinout. Ozdobit si ji můžete vkusnými dekoracemi, které jsou...

Jak zařídit trucovnu pro chlapa?Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho muže. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?