Vánoční svetry musíš milovat. Jsou krásně kýčovité!!

Poprvé jste se s ním setkali v americkém filmu s vánoční tematikou. Vánoční svetr. Zkonstatovali jste, že si něco takového v životě neobléknete. Dnes si bez něj Vánoce nedokážete představit.

Vánoční svetr s motivem

Co máte dělat, když jsem Rudolph, tak se na vás dívá? Není vánoční svetr jako vánoční svetr. Vyberte si správně a buďte in i během Vánoc.

Krásné vánoční svetry pro celou rodinu

Vánoční svetr jako klasika

Před Vánocemi je najdete v každém obchodě s oblečením. Sob, vánoční stromek, sněhulák, sněhová vločka. To jsou motivy, které tolerujeme a jsme ochotní je nosit. Potěšte jím rodinné příslušníky a kamarády. Stanou se součástí vánočních svátků a na společné fotografii se jimi můžete pochlubit celému světu. 

Vánoční svetr jako součást vánočních večírků

V některých firmách se staly povinnou součástí vánočních večírků. Při přehlídce motivů si zaměstnanci užijí mnoho zábavy. Tady je plejáda svetrů mnohem pestřejší. Vtipnější vyhrává. Vánoční stromek musí svítit a blikat. I ten na svetru.

Vtipné vánoční svetry

Vánoční skřítek zpívá koledy. To, že je na svetru, mu vůbec nepřekáží. Nuda na večírku rozhodně nebude! Čím škaredější svetr, tím větší zábava. Nepokazte ji. 

Vánoční nápis? Na svetr s ním

Populární nápisy našly svoje pevné místo i na tak specifickém zboží, jakým je vánoční svetr. Ha, ha, ha; Merry Christmas; Šťastné a veselé a různé výroky z populárních vánočních filmů, nebo nápisy s poselstvím o světovém míru musí být. Vánoční koule a flitříky různého druhu jsou jejich neodmyslitelnou součástí. Dotvářejí tu pravou vánoční atmosféru.

Pohádkové postavičky mají zelenou

Pohádkami se inspiruje nejeden výrobce. Největší úspěch jim v poslední době přinesla Disneyova pohádka Ledové království.

Oblíbený kýčovitý vánoční svetr

Olafa chtěl mít na vánočním svetru každý. Velký i malý. Grinch má na vánočním svetru pevné místo už roky.

Stále populární a stále pěkný. Norský vzor

Dalším motivem, který jsme ochotní tolerovat a k zimě jednoduše patří, jsou norské vzory. Vynořil se vám v mysli hrubý měkoučký svetr, bez kterého byste se na lyže nepostavili? Tento motiv najdete také na čapkách, rukavicích nebo ponožkách. Na všem vypadá dobře a nemusíte si ho obléct jen dvakrát v roce.

Trendy ve vánočních svetrech

Módní stylisté říkají, že ho má mít ve skříni každá správná nákupní maniačka a my s nimi souhlasíme. Do nebe volající vánoční kýče nechte v obchodě! I vánoční svetr může být vkusný a můžete ho nosit s noblesou. Nevěříte? Inspirujte se celebritami, které vědí jak na to, a buďte na Vánoce za hvězdu.

Krásné vánoční svetry pro celou rodinu

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splněným snem bylo i knihkupectví, ve kterém jsem kralovala celých 9 let. Věřím, že lásku k psanému slovu z mých článků ucítíte...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie Provensálská kuchyň - dodejte své kuchyni nádech Francie

Je vaším snem mít kuchyni zařízenou v provensálském stylu? Potřebujete zařízení laděné v bílé a stylové doplňky, díky kterým si budete připadat jako na jihovýchodě Francie.

Žluté kuchyně - potěší oko i ducha Žluté kuchyně - potěší oko i ducha

Žlutá barva má mnoho pozitiv - nejenže je optimistická a zlepšuje náladu, ale také dokáže zesvětlit a oteplit interiér a zvětšit prostor. Říká se však i to, že vzbuzuje chuť k jídlu,...

Černobílá kuchyň - ověřená klasika, která nezklame Černobílá kuchyň - ověřená klasika, která nezklame

Černo-bílá barevná kombinace je podle vás nudná? Nesouhlasíme. Přesvědčte se o tom, že černobílá kuchyň může být nadčasová a netradiční.Publikováno dne: 05.12.2019
Hodnocení článku:
(90.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Tapety do obývacího pokojeTapety do obývacího pokoje

Tapety do obývacího pokoje nyní zažívají comeback, odzvonilo jednobarevným stěnám a vy se s pomocí naší stránky, můžete rozhodnout, jaký styl si zvolíte.

Dekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatikDekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatik

Zahrada nemusí sloužit pouze k práci a pěstování plodin. Vytvořte si v té vaší nádhernou oázu klidu, kde si budete moci odpočinout. Ozdobit si ji můžete vkusnými dekoracemi, které jsou...

Jak zařídit trucovnu pro chlapa?Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho muže. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?