Vánoční svetry musíš milovat. Jsou krásně kýčovité!!

Poprvé jste se s ním setkali v americkém filmu s vánoční tematikou. Vánoční svetr. Zkonstatovali jste, že si něco takového v životě neobléknete. Dnes si bez něj Vánoce nedokážete představit.

Vánoční svetr s motivem

Co máte dělat, když jsem Rudolph, tak se na vás dívá? Není vánoční svetr jako vánoční svetr. Vyberte si správně a buďte in i během Vánoc.

Krásné vánoční svetry pro celou rodinu

Vánoční svetr jako klasika

Před Vánocemi je najdete v každém obchodě s oblečením. Sob, vánoční stromek, sněhulák, sněhová vločka. To jsou motivy, které tolerujeme a jsme ochotní je nosit. Potěšte jím rodinné příslušníky a kamarády. Stanou se součástí vánočních svátků a na společné fotografii se jimi můžete pochlubit celému světu. 

Vánoční svetr jako součást vánočních večírků

V některých firmách se staly povinnou součástí vánočních večírků. Při přehlídce motivů si zaměstnanci užijí mnoho zábavy. Tady je plejáda svetrů mnohem pestřejší. Vtipnější vyhrává. Vánoční stromek musí svítit a blikat. I ten na svetru.

Vtipné vánoční svetry

Vánoční skřítek zpívá koledy. To, že je na svetru, mu vůbec nepřekáží. Nuda na večírku rozhodně nebude! Čím škaredější svetr, tím větší zábava. Nepokazte ji. 

Vánoční nápis? Na svetr s ním

Populární nápisy našly svoje pevné místo i na tak specifickém zboží, jakým je vánoční svetr. Ha, ha, ha; Merry Christmas; Šťastné a veselé a různé výroky z populárních vánočních filmů, nebo nápisy s poselstvím o světovém míru musí být. Vánoční koule a flitříky různého druhu jsou jejich neodmyslitelnou součástí. Dotvářejí tu pravou vánoční atmosféru.

Pohádkové postavičky mají zelenou

Pohádkami se inspiruje nejeden výrobce. Největší úspěch jim v poslední době přinesla Disneyova pohádka Ledové království.

Oblíbený kýčovitý vánoční svetr

Olafa chtěl mít na vánočním svetru každý. Velký i malý. Grinch má na vánočním svetru pevné místo už roky.

Stále populární a stále pěkný. Norský vzor

Dalším motivem, který jsme ochotní tolerovat a k zimě jednoduše patří, jsou norské vzory. Vynořil se vám v mysli hrubý měkoučký svetr, bez kterého byste se na lyže nepostavili? Tento motiv najdete také na čapkách, rukavicích nebo ponožkách. Na všem vypadá dobře a nemusíte si ho obléct jen dvakrát v roce.

Trendy ve vánočních svetrech

Módní stylisté říkají, že ho má mít ve skříni každá správná nákupní maniačka a my s nimi souhlasíme. Do nebe volající vánoční kýče nechte v obchodě! I vánoční svetr může být vkusný a můžete ho nosit s noblesou. Nevěříte? Inspirujte se celebritami, které vědí jak na to, a buďte na Vánoce za hvězdu.

Krásné vánoční svetry pro celou rodinu

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splněným snem bylo i knihkupectví, ve kterém jsem kralovala celých 9 let. Věřím, že lásku k psanému slovu z mých článků ucítíte...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Fialová barva do ložnice? My říkáme ano! Fialová barva do ložnice? My říkáme ano!

Všechny odstíny fialové se dají dobře kombinovat s bílými stěnami a doplňky. Do takového mixu zapadne i hnědý nábytek či koberec a podlaha. Přesvědčte se o tom s námi!

Originální stojany na deštníky Originální stojany na deštníky

I vaše předsíň si zaslouží nádech originality! Projevte svou osobnost a kreativitu při výběru doplňků a dodejte život i té najponurejšej vstupní hale.

Námořnická modrá a bílá Námořnická modrá a bílá

Modrá v nás vyvolává pocity důvěry, bezpečí a celkové harmonie. Bílá je barvou minimalismu, který je absolutně nadčasový. I díky své neutralitě tvoří bílá barva s "těžší" námořnickou...Publikováno dne: 05.12.2019
Hodnocení článku:
(90.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Termo poháry na teplé a studené nápoje potěší milovníky kávy i piva Termo poháry na teplé a studené nápoje potěší milovníky kávy i piva

Kolikrát jste si popálili ruku o kávový šálek? Nebo se vám stává, že vám vychladne dříve, než ji stihnete vypít? S termo pohárem vám už nic takového nehrozí. Prozradíme vám jeho výhody.

Povlečení s vánočním motivem dotvoří atmosféru Vánoc Povlečení s vánočním motivem dotvoří atmosféru Vánoc

Abyste sa doma cítili dokonale, vyzdobte si domácnost a nezapomeňte na každou místnost vašeho domova. S typickými motivy můžete čarovat i ve vaší ložnici. Vsaďte na povlečení s...

Jak si svépomocí vyrobit adventní věnec? Vyzkoušejte fotopostup od Ateliéru Papaver Jak si svépomocí vyrobit adventní věnec? Vyzkoušejte fotopostup od Ateliéru Papaver

Adventní věnec vnese do vašeho domova kouzelnou a klidnou atmosféru Vánoc už pár týdnů před svátky samotnými. Ještě ten svůj nemáte? Pojďte si ho s námi vyrobit a navíc čistě z...