Vánoční svícny se hodí na stoly i do okna. Velmi oblíbené jsou i LED svícny

Svícny umí navodit pohodovou atmosféru a vytvořit teplo domova. Perfektně se hodí do seznamu vánočních dekorací, které by neměly během svátků v interiéru vašeho domu či bytu chybět. Svícny můžete umístit na různá místa vašeho obydlí.

Vánoční svícny na čajové svíčky

Ať už zvolíte vánoční svícny do okna, vánoční svícny na stoly nebo jiné, je jen na vás. Fantazii se meze nekladou. Podívějte se s námi na nejpopulárnější druhy svícnů, které přemění váš domov na sváteční oázu klidu a radosti.

Krásné vánoční svícny a lampy

Rozsviťte svoje okna

Jednou z nejoblíbenějších vánočních interiérových dekorací jsou svícny do okna. Seženete je v předvánočním období v každém lepším obchodě s bytovými doplňky či nábytkem. Prodávají se v různých barvách, tvarech, a dokonce si můžete vybrat i druh světla. Velmi pěkně vypadá kombinace červeného dřevěného podstavce a teplého světla. Instalace zabere pár vteřin, svícen je elektrický, takže ho stačí zapojit do zásuvky a je hotovo. Výhodou také je, že do svícnů investujete jednorázově a poslouží vám i v následujících letech. Nezapomínejte dbát na bezpečnost a před odchodem z domu svícen vždy vytáhněte ze zásuvky.

Ozdobte si stůl

Co by byly Vánoce bez krásně nadekorovaného vánočního stolu? Slavnostní prostírání si vyžaduje slavnostní svícen. Můžete vsadit na klasické svícny z obchodů a pro šikovnější je zde příležitost vyrobit vánoční svícen vlastnoručně. Na internetu najdete spoustu tipů na DIY svícny. Parádně vypadají vánoční svícny ze skla. Nelekejte se, nemusíte si dělat sklářský kurz. Bohatě postačí zavařeninové sklenice, které dozdobíte stuhami a vložíte do nich čajové svíčky. Je to jednoduché, levné a velmi moderní. Navíc tak předejdete riziku podpáleného stolu a kapající vosk zůstane ve sklenicích.   

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie svícny

Chvojinová klasika

Absolutní klasikou spojenou s Vánocemi jsou adventní věnce z chvojí. Můžete je koupit už hotové v květinářstvích či na tržnicích. Prodávají se verze ze živé či umělé chvojiny.

Vánoční svícen se zelenou chvojím

Pokud se vám styl hotových svícnů nezdá, můžete si vyrobit svůj vlastní. Budete potřebovat polystyrén na podstavec, chvojinusvíčky a ozdoby podle vlastního vkusu. Pokud chcete netradiční verzi chvojinového svícnu, místo klasických svíček použijte LED pásky. Když sáhnete po kombinaci umělé chvojiny a LED světýlek, svícen budete moci použít klidně i za rok.  

Vsaďte na dřevo

Přírodní materiály se u vánočních dekorací používají stále častěji. Nejde o žádnou novinku. Naši předkové bežně používali dekorace ze dřeva či slámy. Trendy posledních let mluví jasnou řečí. Dřevo je in. Tradiční vánoční svícny ze dřeva koupíte v obchodech, ale velmi pěkný výběr mívají zejména řemeslní prodejci ze stánků na vánočních trzích. Pokud máte o dřevěném svícnu konkrétní představu a šikovné ruce, klidně si vytvořte vlastní design. Velmi pěkně vypadají dekorace ze surových kruhů dřeva, na kterých je postavená svíčka. Stačí ho postavit na jednoduchý podstavec a originální vánoční dekorace je na světě.

Výroba handmade dřevěného svícnu

Handmade vánoční dřevěný svícen

Který svícen si vyberete? Klidně můžete využít všechny varianty. Pamatujte, že na Vánoce není ozdob nikdy dost. Minimalismus v tomto svátečním času rozhodne nehraje prim. Také nezapomínejte na to, že vánoční dekorace je třeba sladit s interiérem vašeho bydlení. Hlavním cílem by mělo být vytvořit sváteční a teple působící interiér, v němž se budete cítit dobře vy i vaše rodina. 

Krásné vánoční svícny a lucerny

Zobrazit produkty v kategorií:


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Přemýšlíte nad tím jaká barva se hodí k tyrkysové? Jednoznačně šedá! Tyrkysová působí uklidňujícím dojmem a šedá velmi dobře nahrazuje fádní bílou.

Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší Bílé kuchyně - v bílé bude vaše malá kuchyně vypadat větší

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Přesně taková je bílá barva, která se stále více objevuje i jako barva kuchyně.

Studentský pokoj - měla by se líbit nejen vám, ale i vašemu dítěti Studentský pokoj - měla by se líbit nejen vám, ale i vašemu dítěti

Zařizování studentského pokoje může být pořádný boj. Rodič chce často něco jiného než samotné dítě a potom vznikají rozbroje. Zkuste však vyjít studentovi vstříc a nakonec budete všichni...Publikováno dne: 10.12.2019
Hodnocení článku:
(90.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Tapety do obývacího pokojeTapety do obývacího pokoje

Tapety do obývacího pokoje nyní zažívají comeback, odzvonilo jednobarevným stěnám a vy se s pomocí naší stránky, můžete rozhodnout, jaký styl si zvolíte.

Dekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatikDekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatik

Zahrada nemusí sloužit pouze k práci a pěstování plodin. Vytvořte si v té vaší nádhernou oázu klidu, kde si budete moci odpočinout. Ozdobit si ji můžete vkusnými dekoracemi, které jsou...

Jak zařídit trucovnu pro chlapa?Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho muže. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?