Vánoční vykrajovačky a formičky na 3D medovníky nebo čokoládu vykouzlí nejlepší vánoční pečivo

Vánoce jsou stále blíž a vy už teď přemýšlíte, jakými vánočními dobrotami potěšíte svoje nejbližší? Medovníky a linecká kolečka musí být, ale chce to změnu.

Vánoční vykrajovátka na vánoční pečivo

Formičky na pečení máte stejné už roky. Nové formičky dodají tradičnímu vánočnímu pečivu nový vzhled. Záleží jen na vás, které si vyberete. Nabídka je pestrá! 

Vánoční přípravy bez stresu

Nejkrásnější svátky v roce vyžadují mnoho příprav a energie, ale pohled do rozzářených dětských očí stojí za to. Předvánoční přípravy si důkladně naplánujte, zapojte do nich celou rodinu a všechno hravě zvládnete. Nepečte zbytečně moc. Se správnými vykrajovačkami a formičkami bude každý koláč na pohled jiný, ale stále stejně chutný. Proč si práci neulehčit? Nepokazte si Vánoce zbytečným stresem a honěním se.

Vybíráme z katalogu

Vánoční pečivo – tradiční a přece jiné

Pečení tradiční i netradiční vám zpříjemní vykrajovačky s různými vánočními motivy. Padla vám do oka jen jedna? Tak si ji kupte a postupně dokupujte další. Podívejte se, jaká tajemství v sobě skrývají sady formiček. Jedna formička hezčí než druhá, co říkáte? Už teď si představujete, jaké krásné medovníky a linecká kolečka ozdobí váš sváteční stůl?

Vánoční stromek na lidovou notu

Jsou tak krásné, že vám je bude líto jíst? Ozdobte medovníky vánoční stromek. Postavte pod něj medovníkový Betlém a prožijte Vánoce s atmosférou, kterou si pamatujete od babičky. Díky formičkám na čokoládové pralinky si vyrobíte i domácí kolekci. Není to nic složitého. 

Nejprodávanější formičky na vánoční pečení

Připravili jsme přehled vykrajovaček na těsto, s nimiž budou vaše vánoční cukrovinky ještě přitažlivější. Za každým druhem je pro inspiraci recept, u něhož můžete formičky použít.

Příjemné pečení. :)

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splněným snem bylo i knihkupectví, ve kterém jsem kralovala celých 9 let. Věřím, že lásku k psanému slovu z mých článků ucítíte...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Žlutá koupelna - i doplňky rozhodují Žlutá koupelna - i doplňky rozhodují

Nebojte se žluté! Každý den s ní můžete začínat ráno v koupelně, zlepšit si náladu, když si půjdete umýt ruce, jestli se dostat do hravé nálady, když se půjdete přepudrovat.

Zelená koupelna nemusí být tuctová Zelená koupelna nemusí být tuctová

Barvu do koupelny, podobně jako je tomu v případě kuchyně, si obvykle vybíráme na desítky let. Proto se při jejím volbě můžete pořádně zapotit. Pokud jste nikdy neuvažovali nad zelenou v...

Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová

Vybíráte vhodné zařízení do pokoje pro své dítě? Chce do svého pokoje růžovou, fialovou, bílou, případně žlutou? V naší galerii najdete různé inspirace do dětského pokoje pro dívku.Publikováno dne: 13.12.2019
Hodnocení článku:
(90%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak zařídit trucovnu pro chlapa?Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho muže. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?

Přehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálůmPřehozy na manželskou postel jsou velmi praktické. Vyhýbejte se levným materiálům

Přehoz na postel je nejen estetickou záležitostí, ale také chrání vaše ložní prádlo před prachem, který víří v místnosti. Navíc dodá místnosti šmrnc. Nevěříte?

Slevové kódy na nábytek, spotřebiče a elektronikuSlevové kódy na nábytek, spotřebiče a elektroniku

Dnes už najdete slevové kupony a kódy téměř na všechno, co běžně kupujete. Často je můžete využít při nákupu ve velkých a ověřených e-shopech a ušetřit tak pár korun.