Vánoční vykrajovačky a formičky na 3D medovníky nebo čokoládu vykouzlí nejlepší vánoční pečivo

Vánoce jsou stále blíž a vy už teď přemýšlíte, jakými vánočními dobrotami potěšíte svoje nejbližší? Medovníky a linecká kolečka musí být, ale chce to změnu.

Vánoční vykrajovátka na vánoční pečivo

Formičky na pečení máte stejné už roky. Nové formičky dodají tradičnímu vánočnímu pečivu nový vzhled. Záleží jen na vás, které si vyberete. Nabídka je pestrá! 

Vánoční přípravy bez stresu

Nejkrásnější svátky v roce vyžadují mnoho příprav a energie, ale pohled do rozzářených dětských očí stojí za to. Předvánoční přípravy si důkladně naplánujte, zapojte do nich celou rodinu a všechno hravě zvládnete. Nepečte zbytečně moc. Se správnými vykrajovačkami a formičkami bude každý koláč na pohled jiný, ale stále stejně chutný. Proč si práci neulehčit? Nepokazte si Vánoce zbytečným stresem a honěním se.

Vybíráme z katalogu

Vánoční pečivo – tradiční a přece jiné

Pečení tradiční i netradiční vám zpříjemní vykrajovačky s různými vánočními motivy. Padla vám do oka jen jedna? Tak si ji kupte a postupně dokupujte další. Podívejte se, jaká tajemství v sobě skrývají sady formiček. Jedna formička hezčí než druhá, co říkáte? Už teď si představujete, jaké krásné medovníky a linecká kolečka ozdobí váš sváteční stůl?

Vánoční stromek na lidovou notu

Jsou tak krásné, že vám je bude líto jíst? Ozdobte medovníky vánoční stromek. Postavte pod něj medovníkový Betlém a prožijte Vánoce s atmosférou, kterou si pamatujete od babičky. Díky formičkám na čokoládové pralinky si vyrobíte i domácí kolekci. Není to nic složitého. 

Nejprodávanější formičky na vánoční pečení

Připravili jsme přehled vykrajovaček na těsto, s nimiž budou vaše vánoční cukrovinky ještě přitažlivější. Za každým druhem je pro inspiraci recept, u něhož můžete formičky použít.

Příjemné pečení. :)

Zobrazit produkty v kategorií:

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splněným snem bylo i knihkupectví, ve kterém jsem kralovala celých 9 let. Věřím, že lásku k psanému slovu z mých článků ucítíte...


Přidat komentář


Vzhlédnite také naše inspirace

Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat Červená koupelna - nejen pro lidi, kteří se nebojí riskovat

Pokud máte rádi červenou barvu, určitě se jí při zařizování bytu nevyhýbejte. Hodí se do každé místnosti, dokonce i do koupelny. Nevěříte? Pak si to ověřte v naší galerii.

Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody Zelená kuchyně - oživte svou kuchyni barvami přírody

Toužíte s příchodem jara osvěžit vaši kuchyni? Naberte odvahu a dodejte její originalitu jedinečnými odstíny zelené. Vneste do svého bytu kousek přírody a harmonie pomocí mátových,...

Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba Oranžová kuchyň - netradiční, ale vhodná volba

Oranžová bude vyzařovat příjemné teplé světlo ať ji umístíte kamkoli. Pokud ji ani vy nemáte ve své kuchyni, je nejvyšší čas to změnit.Publikováno dne: 13.12.2019
Hodnocení článku:
(90%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Tapety do obývacího pokojeTapety do obývacího pokoje

Tapety do obývacího pokoje nyní zažívají comeback, odzvonilo jednobarevným stěnám a vy se s pomocí naší stránky, můžete rozhodnout, jaký styl si zvolíte.

Dekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatikDekorace na zahradu ze dřeva, kovu a pneumatik

Zahrada nemusí sloužit pouze k práci a pěstování plodin. Vytvořte si v té vaší nádhernou oázu klidu, kde si budete moci odpočinout. Ozdobit si ji můžete vkusnými dekoracemi, které jsou...

Jak zařídit trucovnu pro chlapa?Jak zařídit trucovnu pro chlapa?

Mít místnost v domě pro chlapa je vytouženým snem nejednoho muže. Jak by taková odpočinková místnost pro chlapa měla vypadat?