Clatronic TA 3534 topinkovač na 4 topinky
(84.6%)
Clatronic TA 3534 topinkovač na 4 topinky
Cena a dostupnost je pouze orientační, nepodařilo se stáhnout aktuální stav.
Běžná cena: 899,00 Kč

Parametry a popis produktu

Clatronic TA 3534 topinkovač je vhodný na 2 velké plátky chleba (až do šířky 40 mm) nebo na 4 plátky toustového chleba, takže se snadno a rychle postará o snídani pro celou rodinu. Má tepelně izolované tělo chladné na dotek a integrovaný držák na rozpékání a ohřívání pečiva. Nabízí funkci opětovného ohřevu, funkci rozmrazování, funkci rychlého nastavení, plynulé propečení a středicí funkci pro umístění toastu na střed slotu. Po uplynutí nastavené doby se automaticky vypne. Přístroj má též ve spodní části zásuvku na drobky, kterou lze jednoduše vyndat a vysypat v případě potřeby. Napájení: 220-240 V, 50/60 Hz.

Vlastnosti

BarvaBílá

Více fotografií a informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Clatronic TA 3534 topinkovač na 4 topinky myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 899,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Clatronic TA 3534 topinkovač na 4 topinky


Přidat komentář

Upozorňujeme vás, že VeseleBydleni.cz je katalog nábytku, nejsme prodejci nabízených věcí. Pro více informací kontaktujte prodejce.

Alternativy