Domácí kutil

Věnujete se domácímu kutilství? Bydlíte v domě a rádi si manuální práci s vrtačkou či pilou uděláte svépomocí? Sekce kutil vám bude v tom případě maximálně užitečná! Naleznete zde články se širokým zaměřením - od výběru nástrojů až po montáže a stavby různého druhu.

Řekněme si však konkrétní s čím vám naše články pomohou. Vzhledem k tomu, že každý dobrý kutil potřebuje mít u sebe patřičné nářadí a techniku, tak se zaměřujeme na to, jak postupovat při výběru různých nástrojů - pily, vrtací kladiva, hoblovky či zahradní náčiní.

Víme, že tržní nabídka je skutečně široká, můžeme nakupovat u různých výrobců, ale vysoká cena a známá značka se nemusí vždy rovnat kvalitě. Proto vám rádi doporučíme kvalitní produkty, které si díky přehledným návodem budete umět vybrat i vy sami.

Nezáleží na tom, zda něco montujete, předěláváte nebo mistři v domě, v dílně či na zahradě - naše články budou pro vás skvělým pomocníkem.

Nejčtenější články

Latrína (kadibudka) stavba a údržba

Latrína (kadibudka) stavba a údržba

Víte, jak postavit latrínu a jaká povolení na stavbu potřebujete? Chcete se o ni správně starat tak, aby vám vydržela co nejdéle a byla hygienicky neškodná pro vás i životní prostředí? Přinášíme vám návod, jak na to, a představíme také ekologičtější alternativy klasických latrín.

Datum: 11.09.2020

Nejnovější články

Zazimování závlahového systému – jaký je postup?

Zazimování závlahového systému – jaký je postup?

Mezi podzimní práce okolo domu či na zahradě patří i zazimování rostlin, zahradní techniky či různých pomocných technologií. Zazimovat byste měli i závlahový systém.   Tuto službu sice nabízejí montážní a servisní firmy, můžete však zkusit udělat tento úkon i svépomocně. V následujícím...

Datum: 26.10.2020 / Autor: Michal Toma
15 článků z 66