Domácí kutil

Věnujete se domácímu kutilství? Bydlíte v domě a rádi si manuální práci s vrtačkou či pilou uděláte svépomocí? Sekce kutil vám bude v tom případě maximálně užitečná! Naleznete zde články se širokým zaměřením - od výběru nástrojů až po montáže a stavby různého druhu.

Řekněme si však konkrétní s čím vám naše články pomohou. Vzhledem k tomu, že každý dobrý kutil potřebuje mít u sebe patřičné nářadí a techniku, tak se zaměřujeme na to, jak postupovat při výběru různých nástrojů - pily, vrtací kladiva, hoblovky či zahradní náčiní.

Víme, že tržní nabídka je skutečně široká, můžeme nakupovat u různých výrobců, ale vysoká cena a známá značka se nemusí vždy rovnat kvalitě. Proto vám rádi doporučíme kvalitní produkty, které si díky přehledným návodem budete umět vybrat i vy sami.

Nezáleží na tom, zda něco montujete, předěláváte nebo mistři v domě, v dílně či na zahradě - naše články budou pro vás skvělým pomocníkem.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Ošetření dřevěného nábytku či altánku před zimou

Ošetření dřevěného nábytku či altánku před zimou

Dřevo je nádherný přírodní materiál, který se snadno kombinuje s ostatním nábytkem, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. V interiéru dřevo nevyžaduje žádnou speciální péči, horší je to už s tím venkovním. Sice je dřevo jedním z pevnějších materiálů, je také náchylnější na vlhkost a...

Datum: 14.11.2020
Latrína (kadibudka) stavba a údržba

Latrína (kadibudka) stavba a údržba

Víte, jak postavit latrínu a jaká povolení na stavbu potřebujete? Chcete se o ni správně starat tak, aby vám vydržela co nejdéle a byla hygienicky neškodná pro vás i životní prostředí? Přinášíme vám návod, jak na to, a představíme také ekologičtější alternativy klasických latrín.

Datum: 11.09.2020 / Autor: Simona Halásová
15 článků z 59