Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim

V dětském pokoji tráví většina dětí nejvíce svého volného času. Měla by být proto barevná a vyjadřovat hravost a dětskou vitalitu. Pro kluky je nejčastější volbou modrá - barva oblohy a moře, která symbolizuje jemnost, lehkost a bezpečnost. Evokuje také klid, jistotu, uvolněnost, ustáenosť a lehkost.

Chlapci jsou většinou hraví výmyselnici, kteří potřebují neustále něco vymýšlet, mají bohatý vnitřní život a rádi zažívají dobrodružství. Modrá barva dokáže navodit klid mysli i těla, uklidnit, zpomalit tep a vyvolat pocit bezpečí. To je důvod, proč je většina chlapeckých dětských pokojů zařízená v modré. Nemusí to však být vždy tak, podívejte se na to.

Galéria obrázkov

Bílý pokoj pro chlapce

Chlapecký dětský pokoj

Dětský pokoj pro chlapce

Dětský pokoj pro malého kosmonauta

Dětský pokoj s modrými stěnami

Dětský pokoj s palandou

Dětský pokoj pro chlapce

Chlapecký dětský pokoj s hvězdami

Modrý dětský pokoj

Modrý dětský pokoj pro chlapce

Námořnický dětský pokoj

Zelený dětský pokojPublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžováDětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová

Vybíráte vhodné zařízení do pokoje pro své dítě? Chce do svého pokoje růžovou, fialovou, bílou, případně žlutou? V naší galerii najdete různé inspirace do dětského pokoje pro dívku.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivityDětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.

Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívkyZelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je vhodnou volbou, ať už vybíráte zařízení pro dívku nebo chlapce. Zelená je optimistická barva, která uklidňuje. Podívejte se, jak dobře v dětském pokoji vypadá.


Přidat komentář