Botník by neměl chybět ve vaší předsíni

Malá či velká botník, určitě by neměla chybět ve vaší předsíni. Jde o prakticky kousek, který vám pomůže udržovat pořádek a mít přehled ve vaší obuvi.

Botník ve formě skříňky nebo poličky je nepostradatelnou součástí předsíní a chodeb. Podobně jako u věšáku se bez něj neobejdete. Na výběr máte od jednoduchých regálů na boty přes botníky s přihrádkami až po výklopné skříňky. Jakému variantu dáváte přednost?

Galéria obrázkov

Bílý botník

Bílý botník

Velký botník

Dřevěný botník

Otevřená skříňka na boty

Šedá polička na boty

Retro botník

Skříňka na boty

Botník na boty

Botník na botyPublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(88%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Zrcadlo do předsíně rozhodně patříZrcadlo do předsíně rozhodně patří

Máte ve své předsíni zrcadlo? AK vám v ní chybí, měli byste to co nejdříve napravit. V galerii najdete inspirace, kam ho do místnosti umístit.

Stojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveňStojanové věšáky mohou být praktické a originální zároveň

Předsíň je první místnost, kterou návštěvník vašeho bytu uvidí. Proto by měla působit přívětivě a vyvolávat v hostech hřejivou atmosféru hned po vstupu do bytu. Zajistit to můžete...

Originální stojany na deštníkyOriginální stojany na deštníky

I vaše předsíň si zaslouží nádech originality! Projevte svou osobnost a kreativitu při výběru doplňků a dodejte život i té najponurejšej vstupní hale.


Přidat komentář