Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je velmi oblíbená pro její neutrálnost - hodí se totiž pro chlapce i pro dívky. Barva přírody, rostlinného žiota a uzdravování je vhodnou volbou i pro vaše dítě. Určitě jste už slyšeli o tom, že zelená uklidňuje, je to opravdu tak. Blahodárně působí na nervový systém, má regenerační účinky a napomáhá ke zklidnění mysli.

Dítěti se bude v obklopení zelené lehce učit, hrát se i odpočívat. Zelená se skvěle hodí k oranžové, hnědé, šedé, krémové, černé i bílé. Při výběru zelené dětského pokoje se tak nemusíte obávat toho, že ji nebudete umět dále zkombinovat.

Galéria obrázkov

Dětský pokoj laděný do zelené

Dětský pokoj se zelenou stěnou

Dětský pokoj se zelenými detaily

Dětský pokoj se zelenými doplňky

Dětský pokoj se zelenými stěnami a kobercem

Dětský pokoj se zeleným kobercem a postelí ve tvaru auta

Barevná dětský pokoj se zelenými stěnami

Zelený dětský pokoj

Zelený dětský pokoj s palandou

Zeleno-bílý dětský pokojPublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(88.2%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje primDětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim

Máte doma chlapce, který by chtěl vlastní dětský pokoj, v níž by byl mohl prožívat dobrodružství? Podívejte se na naši galerii, možná v ní spolu najdete něco, co se vám zlíbí.

Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžováDětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová

Vybíráte vhodné zařízení do pokoje pro své dítě? Chce do svého pokoje růžovou, fialovou, bílou, případně žlutou? V naší galerii najdete různé inspirace do dětského pokoje pro dívku.

Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivityDětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Toužili jste i vy jako dítě po pokoji v podkroví? Pokud máte šanci svému dítěti zařídit pokoj v podkroví, neváhejte. Inspirujte se v naší galerii.


Přidat komentář