Poradna

Poradna je univerzální kategorie, ve které najdete rady všeho druhu a to nejen o bydlení. V domě či na zahradě se vždy najde nějaká robota a protože ne každý je rozený mistr či "kutil", tak máme pro vás v této kategorii řadu užitečných rad a tipů, které vám pomohou se širokým spektrem činností.

V rámci bydlení se zaměřujeme například na rekonstrukce různého charakteru - ať už v rámci interiéru nebo exteriéru. Kromě toho vám také přinášíme i výsledky testů a recenzí produktů do domácností - mopy, čistící prostředky, ale například i vhodnou chemii do bazénů.

Pokud si nevíte rady s něčím v domácnosti, tak jednoduše navštivte naši poradnu a hledejte, ať už jsme se danému problému náhodou nevěnovali.

Nejčtenější články

Jak odstranit vodní kámen z WC?

Jak odstranit vodní kámen z WC?

Jaké jsou nejúčinnější prostředky na odstranění vodního kamene? Existují ekologické prostředky na čištění? Čištění WC Coca Colou? Všechny alternativy a mnohem víc sa dozvíte v našem článku.

Datum: 14.05.2018

Nejnovější články

Co se starým nábytkem? Prodat, darovat či renovovat?

Co se starým nábytkem? Prodat, darovat či renovovat?

Rozhodli jste se zbavit starého nábytku, ale nevíte kam s ním? I opotřebovaný nábytek může najít svoje využití, můžete ho dokonce prodat nebo darovat na dobrou věc. Podívejte se, jaké máte možnosti. Kam se starým nábytkem, který je nefunkční Pokud jste definitivně zhodnotili, že...

Datum: 18.01.2021
Jak odstranit skvrny ze dřeva a z masivního nábytku

Jak odstranit skvrny ze dřeva a z masivního nábytku

Dáváte si zvýšený pozor na svůj drahý, dřevěný nábytek, používáte podložky pod poháry a i tak se nějakým způsobem ocitly na stole otisky od sklenic? Prozradíme vám účinné tipy a triky, jak hravě odstranit zažrané skvrny ze dřeva a jak co nejšetrněji odmastit zamazaný nábytek.

Datum: 27.11.2020
Jak připravit zahradu na zimu?

Jak připravit zahradu na zimu?

Co byste měli stihnout udělat ještě před tím, než teplota trvale klesne pod -0 °C? Určitě byste neměli zapomenout postarat se o vaši zahrádku, aby byla na další období plně připravená rodit co nejlepší úrodu.

Datum: 03.11.2020
15 článků z 311