Poradna

Poradna je univerzální kategorie, ve které najdete rady všeho druhu a to nejen o bydlení. V domě či na zahradě se vždy najde nějaká robota a protože ne každý je rozený mistr či "kutil", tak máme pro vás v této kategorii řadu užitečných rad a tipů, které vám pomohou se širokým spektrem činností.

V rámci bydlení se zaměřujeme například na rekonstrukce různého charakteru - ať už v rámci interiéru nebo exteriéru. Kromě toho vám také přinášíme i výsledky testů a recenzí produktů do domácností - mopy, čistící prostředky, ale například i vhodnou chemii do bazénů.

Pokud si nevíte rady s něčím v domácnosti, tak jednoduše navštivte naši poradnu a hledejte, ať už jsme se danému problému náhodou nevěnovali.

Nejčtenější články

Jak vyčistit náhrobní kámen?

Jak vyčistit náhrobní kámen?

Období dušiček se vyznačuje vyšší mírou péče o hroby. Pomníky čistíme nejen před Svátkem všech svatých, ale často i po něm, kdy ho pokryjí skvrny způsobené výzdobou. U kamene platí, že čím spíše znečištění odstraníte, tím méně se poškodí. Oblíbené prostředky na čištění náhrobního...

Datum: 23.06.2018

Nejnovější články

Čištění dotykového displeje smartphonu a tabletu. Jak dezinfikovat mobil a odstranit škrábance z displeje?

Čištění dotykového displeje smartphonu a tabletu. Jak dezinfikovat mobil a odstranit škrábance z displeje?

Používáme je dennodenně, momentálně jsou neoddělitelnou součástí našich životů a bez nich bychom byli ztracení. Řeč je právě o smartphonech, případně tabletech. Při této frekvenci používání byste se o tato zařízení měli správně starat. Čištění dotykového displeje by mělo být proto samozřejmostí...

15 článků z 339