Poradna

Poradna je univerzální kategorie, ve které najdete rady všeho druhu a to nejen o bydlení. V domě či na zahradě se vždy najde nějaká robota a protože ne každý je rozený mistr či "kutil", tak máme pro vás v této kategorii řadu užitečných rad a tipů, které vám pomohou se širokým spektrem činností.

V rámci bydlení se zaměřujeme například na rekonstrukce různého charakteru - ať už v rámci interiéru nebo exteriéru. Kromě toho vám také přinášíme i výsledky testů a recenzí produktů do domácností - mopy, čistící prostředky, ale například i vhodnou chemii do bazénů.

Pokud si nevíte rady s něčím v domácnosti, tak jednoduše navštivte naši poradnu a hledejte, ať už jsme se danému problému náhodou nevěnovali.

Nejčtenější články

Jak odstranit vodní kámen z WC?

Jak odstranit vodní kámen z WC?

Jaké jsou nejúčinnější prostředky na odstranění vodního kamene? Existují ekologické prostředky na čištění? Čištění WC Coca Colou? Všechny alternativy a mnohem víc sa dozvíte v našem článku.

Datum: 14.05.2018

Nejnovější články

Jak snížit teplotu pod střechou v podkroví

Jak snížit teplotu pod střechou v podkroví

Když máte v podkroví místnost nebo si ji teprve plánujete zřídit, tak vaším úkolem bude vyrovnat se se zvýšenou teplotou – zejména v letním období. Existují i jiná řešení kromě zakoupení klimatizace, kterými se dá efektivně bojovat proti přehřívání podkroví ? Existují a my vám...

Datum: 14.09.2020 / Autor: Jaroslav Uram
15 článků z 288