Dětský pokoj v podkroví - vytvořte dítěti vhodný prostor na všechny aktivity

Bydlíte ve velkém domě a vaše dítě chce pokoj v podkroví? Proč ne. I tam mu můžete vytvořit ideální prostor na fungování. Vytvořte mu kouzelný prostor, ve kterém se bude cítit bezpečně a nestísněné. Je však při zařizování myslet na dostatek denního světla čerstvého vzduchu a na to, aby se tam mohlo hrát, učit, odpočívat a rozvíjet.

Barvy, správný nábytek, doplňky a dekorace byste měli vybírat podle vkusu svého dítě, volte však raději světlejší odstíny na stěny a výrazněji spíše na dekorativní doplňky, které interiér oživí. Nabízíme vám několik tipů, jak zařídit interiér tak, aby se v něm vaše dítě cítilo dobře a mělo v něm dostatek přirozeného světla na všechny aktivity - hraní i učení.

Galéria obrázkov

Dětský pokoj v podkroví

Hnědo-červený dětský pokoj v podkroví

Podkrovní dětský pokoj

Podkrovní dětský pokoj se dvěma postelemi

Podkrovní dětský pokoj s bílým nabytkem a růžovými stěnami

Prostorný dětský pokoj v podkroví

Šedý dětský pokoj v podkroví

Zelený dětský pokoj v podkroví

Zelený podkrovní dětský pokoj

Podkrovní dětský pokoj s dřevěným nábytkem a obloženímPublikováno dne: 23.11.2018
Hodnocení článku:
(89.2%)

Autor článku

Redakce VeseleBydleni.cz

Pravidelně Vám přinášíme všechny zajímavosti ze světa těch nejnovějších trendů v bydlení a zahradě. Sledujte nás a nic vám neunikne :-)

V této kategorii najdete i:

Dětský pokoj pro chlapce - modrá hraje primDětský pokoj pro chlapce - modrá hraje prim

Máte doma chlapce, který by chtěl vlastní dětský pokoj, v níž by byl mohl prožívat dobrodružství? Podívejte se na naši galerii, možná v ní spolu najdete něco, co se vám zlíbí.

Dětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžováDětský pokoj pro dívku - nemusí to být jen růžová

Vybíráte vhodné zařízení do pokoje pro své dítě? Chce do svého pokoje růžovou, fialovou, bílou, případně žlutou? V naší galerii najdete různé inspirace do dětského pokoje pro dívku.

Zelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívkyZelený dětský pokoj - hodí se pro chlapce i dívky

Zelený dětský pokoj je vhodnou volbou, ať už vybíráte zařízení pro dívku nebo chlapce. Zelená je optimistická barva, která uklidňuje. Podívejte se, jak dobře v dětském pokoji vypadá.


Přidat komentář