Nábytek do obývaku

Zařizování obývacího pokoje bývá radostí, někdy však i trápením. Ušetřete si nekonečné obíhání obchodů a vyberte si svůj nový nábytek do obýváku online!

V naší nabídce najdete moderní, retro, luxusní ale i masivní obývací stěny v bledších i tmavších barevných odstínech, závěsné skříňky, LED osvětlení obýváku, či kompletní sestavy stylového a cenově dostupného nábytku. Nevíte si vybrat z tak bohaté nabídky? Tak sáhněte po oblíbeném nábytku do obývacího pokoje od Asko, Sconto, Tempo Kondela zda Black Red White.

Komoda Orient K4D

Komoda Orient K4D

5 756,00 Kč

60 produktů z 2312

Seznam článků

Jak zařídit obývák podle feng šuej

Jak zařídit obývák podle feng šuej

Datum: 11.06.2018

Obývací pokoj je vždy živy a k tomu je potřebné, aby byl harmonický. Feng šuej souvisí s osobním bohatstvím, zdravím a štěstím celé rodiny. My vám prozradíme, jak zařídit obývák podle této filozofie.

Číst celý článek
Jakou barvu do obýváku? Tyto se hodí nejen na stěny

Jakou barvu do obýváku? Tyto se hodí nejen na stěny

Datum: 24.06.2018

Obývací pokoj je místnost v každém bytě nebo domě, kde se zdržuje nejčastěji. Je to místo, kde se lidé po celém dnu setkávají, sledují televizi nebo si povídají. Také je to jediné místo v bytě, kam se usazuje návštěva a přátelé. I proto je důležité, aby se lidé v obýváku cítili dobře. To, jak...

Číst celý článek