Nábytek do obývaku

Zařizování obývacího pokoje bývá radostí, někdy však i trápením. Ušetřete si nekonečné obíhání obchodů a vyberte si svůj nový nábytek do obýváku online!

V naší nabídce najdete moderní, retro, luxusní ale i masivní obývací stěny v bledších i tmavších barevných odstínech, závěsné skříňky, LED osvětlení obýváku, či kompletní sestavy stylového a cenově dostupného nábytku. Nevíte si vybrat z tak bohaté nabídky? Tak sáhněte po oblíbeném nábytku do obývacího pokoje od Asko, Sconto, Tempo Kondela zda Black Red White.

Komoda Orient K4D

Komoda Orient K4D

5 756,00 Kč

60 produktů z 2303

Seznam článků

Jak zařídit obývák podle feng šuej

Jak zařídit obývák podle feng šuej

Obývací pokoj je vždy živy a k tomu je potřebné, aby byl harmonický. Feng šuej souvisí s osobním bohatstvím, zdravím a štěstím celé rodiny. My vám prozradíme, jak zařídit obývák podle této filozofie.

Datum: 11.06.2018
Jakou barvu do obýváku? Tyto se hodí nejen na stěny

Jakou barvu do obýváku? Tyto se hodí nejen na stěny

Obývací pokoj je místnost v každém bytě nebo domě, kde se zdržuje nejčastěji. Je to místo, kde se lidé po celém dnu setkávají, sledují televizi nebo si povídají. Také je to jediné místo v bytě, kam se usazuje návštěva a přátelé. I proto je důležité, aby se lidé v obýváku cítili dobře. To, jak...

Datum: 24.06.2018